reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczynki chodziło mi dolegliwości z tym pieczeniem,
a inne to bym nie chciała żeby mineły :-(
dzisiaj rano miałam akcje po przebudzeniu moje piersi były jak flaki
oczywiście płakałam niesamowicie,ale jak wstałam i zaczełam chodzić to zrobiły się nabrzmiałe.
bardzo sie boje.płakałam i prosiłam Boga żeby nie zabierał mi dzieciątka.:-(
a tak to te piersi maja bolec cały czas czy jak poradzcie mi.

Rybko wspaniale :tak: niech fasolcia rośnie zdrowo.


Tusiu u mnie nawet teraz mam dzien, ze cycorków nie czuje a czasami to spac przez nie nie umiem wiec róznie to bywa.

DZIEŃ DOBRY:-)
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU KOBIET!!!!!


super wieści ze Kubusiek przybrał i że bez woreczka tak fajnie się czuje:-)oby tak dalej kciukaski:tak:

mi tym razem te kolorki bardziej się podobają takie cieplejsze:tak:a co do piersi kochana to mi z początku tylko bolały a potem już nie;-)

suuuuper bardzo się ciesze:tak:
A to ja z moimi szczeciami:-)

Tak ślicznie razem wyglądacie :))

a ja Wam dziewczynki życzę z okazji Dnia Kobiet

 
reklama


Patrysiu piekne zdjecie a Ty zawsze mi się kojarzyłaś odkąd pamiętam z pogodną buźką i taką optymistyczną dziewczyną !! Teraz każde zdjecie to potwierdza. Uwielbiam takie osoby, byłabyś fajną przyjaciółką :-) zresztą tak jak Kiki :tak:

Dziękuje dziewczynki za Kubulka. Poradził sobie bez worka ! No ale znowu był na noc podpięty. Czlowiek tak szybko przyzwyczaja się do dobrego

Teraz na allegro kupiłam kilka ciuszków dla Kubuli na wiosnę i uświadomiłam sobie, ze musi mieć bodziaki i bluzeczki z kołnierzykiem wtedy cewnik nie bedzie widoczny :-(i ja się będe czuć na spacerkach i w odwiedzinach bardziej komfortowo

Miłego święta dziewczynki, choć nie ukrywam, ze mnie drażni co roku :dry:

buziale
dziękuje:zawstydzona/y::-):-):-)

Kołnierzyki sa śliczne i ja lubie jak synek nosi takie bluzeczki koszuleczki:tak:
 
Oczywiscie dziekuje za pikne zyczenia i moje drogie Wam WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ!!!
Tusia......moje chca eksplodowac juz od 6 tyg...a gdzie tam do konca:(
Dzastina.....mam dobre przeczucia.....zdrowe podejscie = sukces...tak wiec mysle ze nie bedziesz musiec czekac 2 lata
Bershka.....ale Kubus rosnie, strasznie mi sie podoba ...hahahah.....ma taka kochana buzke:)

U mnie Fajnie....drugi tydizen na l4 tak wiec odpoczywam.....to juz 3 dzien jak lepiej sie czuje...to juz jakis 12 tydzien wiec moze sobie wmowilam ze to juz musi byc koniec tych mdlosci bo tak czytalam:)
 





Witam dziewczynki :-)
Ja niedawno wróciłam od gina :tak: i cieszę się bo wszystko jest w porządku :-) słyszałam nawet serduszko dzidzi :-) dostałam zwolnienie na kolejny miesiąc :tak: skierowanie na usg i badania :tak:
Już nie mogę się doczekać kiedy zobaczę moje maleństwo :blink:

Teraz zmykam bo Kacper ciągnie mnie na dwór....poczytam Was później :tak:

Miłego dnia babeczki :happy2:
Buziaki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Babeczki, j tylko na chwile: wszystkiego najlepszego!

Mnie z soboty na niedziele w nocy chwycil chyba rota. Pol nocy spedzilam w lazience:-(. Wczoraj prawie caly dzien przelezalam i przespalam bo jestem bardzo slaba i mialam 38st. Dzisiejsza noc lepsza, ale od rana leze i jest mi niedobrze:-:)baffled:. Maz zostal w domu bo nie mam nawet sily chodzic kolo Alanka. A ten z kolei ma katar straszny, az go zatyka. Kurcze, mam nadzieje, ze juztro bedzie ze mna juz lepiej, bo moj M powinien do pracy wrocic.
Dobrego dnia. Odezwe sie jak wroce do formy.

ps. Rybko! Bardzo sie ciesze z wiadomosci!!! A piernik jest...bo nie mam na niego ochoty...:baffled:, ale nie zapraszam-bo jeszcze zlapiesz rota:-(
 
Witam dziewczynki :-)
Ja niedawno wróciłam od gina :tak: i cieszę się bo wszystko jest w porządku :-) słyszałam nawet serduszko dzidzi :-) dostałam zwolnienie na kolejny miesiąc :tak: skierowanie na usg i badania :tak:
Już nie mogę się doczekać kiedy zobaczę moje maleństwo :blink:

Teraz zmykam bo Kacper ciągnie mnie na dwór....poczytam Was później :tak:

Miłego dnia babeczki :happy2:
Buziaki
to wspaniale wiesci paulinko
buziaki
 
Witam dziewczynki :-)
Ja niedawno wróciłam od gina :tak: i cieszę się bo wszystko jest w porządku :-) słyszałam nawet serduszko dzidzi :-) dostałam zwolnienie na kolejny miesiąc :tak: skierowanie na usg i badania :tak:
Już nie mogę się doczekać kiedy zobaczę moje maleństwo :blink:

Teraz zmykam bo Kacper ciągnie mnie na dwór....poczytam Was później :tak:

Miłego dnia babeczki :happy2:
Buziaki
Ciesze się że z dzidzią wszystko w porządku:)
 
Babeczki, j tylko na chwile: wszystkiego najlepszego!

Mnie z soboty na niedziele w nocy chwycil chyba rota. Pol nocy spedzilam w lazience:-(. Wczoraj prawie caly dzien przelezalam i przespalam bo jestem bardzo slaba i mialam 38st. Dzisiejsza noc lepsza, ale od rana leze i jest mi niedobrze:-:)baffled:. Maz zostal w domu bo nie mam nawet sily chodzic kolo Alanka. A ten z kolei ma katar straszny, az go zatyka. Kurcze, mam nadzieje, ze juztro bedzie ze mna juz lepiej, bo moj M powinien do pracy wrocic.
Dobrego dnia. Odezwe sie jak wroce do formy.

ps. Rybko! Bardzo sie ciesze z wiadomosci!!! A piernik jest...bo nie mam na niego ochoty...:baffled:, ale nie zapraszam-bo jeszcze zlapiesz rota:-(
ojej rotawirus masakra:baffled:zdrówka duzo:tak:

Witam dziewczynki :-)
Ja niedawno wróciłam od gina :tak: i cieszę się bo wszystko jest w porządku :-) słyszałam nawet serduszko dzidzi :-) dostałam zwolnienie na kolejny miesiąc :tak: skierowanie na usg i badania :tak:
Już nie mogę się doczekać kiedy zobaczę moje maleństwo :blink:

Teraz zmykam bo Kacper ciągnie mnie na dwór....poczytam Was później :tak:

Miłego dnia babeczki :happy2:
Buziaki
super wieści nam niesiesz:-)bardzo się ciesze ze maluszek zdrowo rośnie:-)
 
reklama
Do góry