reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witaj Pajka...dawno cię nie było... fajnie że do nas wpadałaś... tak testy robiłam dwa w niedziele i w poniedziałek i oby dwa pozytywne... Ginek twierdzi że betka podwyższona od torbiela... Miałam torbiel na 5 cm, po wczorajszyn badaniu troszkę zmalała i na 3.5 cm... A prawidłowo jestem jeszcze przed okresem... bo cykle mam 30-32 dniowe... Czyli dzis 30 dc.. a w ostatnim czasie @ dostawałam nawet 33 dc.. już sama nie wiem co o tym myśleć. Napisałam maila do tego ginka co wczoraj on jest z Poznania. Na razie biorę te Proverę bo wiem że dziecku nie zaszkodzi ale powtórze badanie w piątek... i zobaczymy czy przyrasta... pozdrawiam. A i mam ogromne ilości białawego śluzu... najwiecej jest u ujścia szyjki macicy to mi ginek wczoraj powiedział... wiec już sama nie wiem od czego ten śluz??? Od leków czy fasolki??? Nie wiem...

musisz teraz cierpliwie czekac mi przy torbielach wielkosci 4 cm testy wychodziły negatywne a miałam dwa razy torbiele wiec albo to fasolka, albo lek zakłóca bete i testy.
 
reklama
Dzastina ja też nie wiem... dziwne to wszystko :sorry2: Wiesz trzeba poczekać jeszcze troszkę widocznie. Nie nakręcaj się i bierz pod uwagę ciążę ale też i jej brak bo naprawdę tu nie wiadomo i nic nie jest na 100% jeszcze pewne.
3maj się. powodzenia!!! ;)

Paula dzieki no zobaczymy...
Kingdzia wiesz ja o własnej działalności myślę na pewno ale to dopiero jak młody pojdzie do przedszkola, pewnie w przyszłym roku bym ruszyła już porządnie nie wiem zobaczę. Puki co działam na czarno ;) stronkę internetową juz posiadam dłuższy czas, zdjecia jeźdżę i robię jak trzeba i kasa mi wlatuje wiec spoko :) No ale marzeniem moim jest własne studio fotograficzne to fakt.
 
WITAM:-)
Patrycja u Bartusia coraz lepiej? Jak dzieciaki nie daja Ci w kosc?
siostra nienarzeka co pewnie jest ok;-)a co do moich smerfików to jest ok czasami jeden płacze i drugi coś chce ode mnie ale dajemy rade:tak:teraz ten leżaczek będe miała co i Alanek będzie miał zajęcie a ja w między czasie coś zrobie:tak:bynajmiej na macie chętnie leży to mysle ze w leżaczku także będzie chętnie leżał:-)
Witam sie dawno mnie tutaj nie było , jakos nie mam czasu pisac na wszystkich forach.
A wiec po krótce u nas prawdopodobnie bedzie chłopak ( a celowalismy w dziewczynke:p) wiec chyba sie nie sprawdza to ile dni przed owu :p
czuje sie dobrze plamień juz nie mam mam nadzieje, ze maluszek rośnie zdrowo. Od początku schudłam 5 kg a teraz przytyłam aż 1,4 kg i troche mnie to martwi jak myślicie, czy to normalne?
.
no kochana troszku długo cię nie było a my już tu myślałyśmy o tobie:sorry2:super gratuluje synka:-)ciesze sie że jest wszystko ok:-)zaglądaj częściej;-)
Witaj Pajka...dawno cię nie było... fajnie że do nas wpadałaś... tak testy robiłam dwa w niedziele i w poniedziałek i oby dwa pozytywne... Ginek twierdzi że betka podwyższona od torbiela... Miałam torbiel na 5 cm, po wczorajszyn badaniu troszkę zmalała i na 3.5 cm... A prawidłowo jestem jeszcze przed okresem... bo cykle mam 30-32 dniowe... Czyli dzis 30 dc.. a w ostatnim czasie @ dostawałam nawet 33 dc.. już sama nie wiem co o tym myśleć. Napisałam maila do tego ginka co wczoraj on jest z Poznania. Na razie biorę te Proverę bo wiem że dziecku nie zaszkodzi ale powtórze badanie w piątek... i zobaczymy czy przyrasta... pozdrawiam. A i mam ogromne ilości białawego śluzu... najwiecej jest u ujścia szyjki macicy to mi ginek wczoraj powiedział... wiec już sama nie wiem od czego ten śluz??? Od leków czy fasolki??? Nie wiem...
ech nie pomoge bo nie znam się ale coś mam wrażenie że fasolka jest a hormony jednak az tak by niedziałały bo ta kobieta co bierze antykoncepcje(to są czyste hormony)to by non stop myślała że jest w ciąży a co do torbiela no wątpie że wykazuje przez to ciąże:baffled:tak więc ja myśle spokojnie poczekaj do piątku lub poniedziałku i powtórz betke:tak:

PAULA też mam modzille i jest lepsza:tak:
 
WITAM:-)

siostra nienarzeka co pewnie jest ok;-)a co do moich smerfików to jest ok czasami jeden płacze i drugi coś chce ode mnie ale dajemy rade:tak:teraz ten leżaczek będe miała co i Alanek będzie miał zajęcie a ja w między czasie coś zrobie:tak:bynajmiej na macie chętnie leży to mysle ze w leżaczku także będzie chętnie leżał:-)

no kochana troszku długo cię nie było a my już tu myślałyśmy o tobie:sorry2:super gratuluje synka:-)ciesze sie że jest wszystko ok:-)zaglądaj częściej;-)

ech nie pomoge bo nie znam się ale coś mam wrażenie że fasolka jest a hormony jednak az tak by niedziałały bo ta kobieta co bierze antykoncepcje(to są czyste hormony)to by non stop myślała że jest w ciąży a co do torbiela no wątpie że wykazuje przez to ciąże:baffled:tak więc ja myśle spokojnie poczekaj do piątku lub poniedziałku i powtórz betke:tak:

PAULA też mam modzille i jest lepsza:tak:

postaram sie poprawic:) jutro ide na wizyte wiec mam nadzieje,z e bedą dobre wiadomości :)
 
Pajka cieszę się że u ciebie wszystko w porządku jest :)) powodzenia na wizycie u ginekologa! ;)

Miłego popołudnia dziewczynki!
 
siedzę i czytam na necie wszystkie wiadomości.... wychodzi na to że torbiel podności Beta hcg ale jak to jest nowotwór!!! A ja mam zwykła litą torbiel... kuźwa ja już sama nie wiem. Nadal stoję w miejscu...Walę głową w mór a i tak żyję w niepewnosci... szlak mnie trafia!!! Ide sobie kawkę inkę zrobić i będę szukać dalej info...
 
dzastinko ty lepiej meliskę wypij ryba;) i na spokojnie... nie myśl tyle bo co ci to da? nic. poczekaj cierpliwie (wiem ze ciężko) przecież i tak w koncu się wyjaśni czy jestes w ciąży czy nie :)
 
Dzastina lepiej napij się herbatki albo meliski i obejrzyj jakiś film w tv a nie grzebiesz po necie....człowiek jak się naczyta różnych rzeczy to potem tylko spać nie może....ja wiem po sobie jak byłam w ciąży i miałam toksoplazmozę to się naczytałam i tylko potem kłębkiem nerwów byłam!
A przecież każdy przypadek jest inny i to co przeczytasz wcale Ciebie może nie dotyczyć! Poczekaj spokojnie kilka dni co ma być to będzie! Pamiętaj że jesteśmy z Tobą! :tak:
 
Acha ja płaciłam 80 zł. za wizyte a usg miałam za każdym razem z tym że musiałam dojeżdżać co ogólnie 100 zawsze wytracałam na całosć ale myśle że to mało w porównaniu do wasych stawek:tak:

A to nasze pierwsze kontrolowane uśmiechy:-)
 
reklama
Do góry