reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam wieczorkiem

Dzastinka az mi sie micha cieszy........ betko nie zawiedz nas, czekamy niecierpliwie na potwierdzenie...
Dzastina niech moc bedzie z Toba... jakby to moj syn rzekł...

a swoja droga, rany julek, ja z torbami pojde jak za wizyte płaci sie 130zł
(130zeta"za macanko",ło matko),
Paula ty tez tak bulisz? Tusia i Rybka a u Was?
3 lata temu (wiec juz kawał czasu) płaciłam 60zł u ordynatora, a jakie stawki sa obecnie to nawet sie nie zastanawiałm
Paula na na kazdej wizycie masz usg, kolezanka mi mowiła ze teraz to standard, tak jest?


Miłego.......................

ale mi smutno....... :-:)-:)-(
posprzeczałam się z mężem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
ale mi smutno....... :-:)-:)-(
posprzeczałam się z mężem
Kinga icon_pai..gif przykro mi, ale na pewno zaraz się pogodzicie :tak: tak jak było napisane w tym artykule co wkleiłaś :tak:

a swoja droga, rany julek, ja z torbami pojde jak za wizyte płaci sie 130zł (130zeta"za macanko",ło matko),
Paula ty tez tak bulisz?(...)
3 lata temu (wiec juz kawał czasu) płaciłam 60zł u ordynatora, a jakie stawki sa obecnie to nawet sie nie zastanawiałm
Paula na na każdej wizycie masz usg, kolezanka mi mowiła ze teraz to standard, tak jest?
Kindzia ja chodzę państwowo do gina (w ramach funduszu) i nic nie płacę, co do usg to myślę że to zależny od gina ale na pewno nie jest standardem usg na każdej wizycie państwowo:no:, prywatnie to tak ale na pewno nie państwowo, u nas jest nadal 3 w ciągu trwania całej ciąży jeśli wszystko jest ok!
Prywatnie natomiast, tak jak wspominałam niedawno, chodziła przez całą ciążę moja koleżanka i miała na każdej wizycie robione usg a wizyty co 2-3 tygodnie i za wizytę z usg płaciła 200zł! Myślę że to zależy od regionu ale moim zdaniem 130zł to jest norma przynajmniej w okolicach W-wy:tak:

Dobranoc
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Co do metody chińskiej to nie wiem kto ja sprawdzał i na ile procent jest skuteczna ale u mnie u żadnego z 3 dzieci się nie sprawdziło
 
Witam was poranną .... HERBATKĄ!! Mdli mnie tak że nawet o kawie nie myslę!! Albo to ze stresu przed betą albo wiecie....;-);-) Zaraz jadę na betkę... emocje rosną hi hi hi... Obudziłam się rano a u mnie pięknie słoneczko świeci wiec sobie pomyślałam że musi być dobrze..... zresztą okażę się po południu...

Kindzia odnoście wizyty to on mi robił badanie plus usg takie dokładne... mieszał mi tam i zaglądał tą sondą.. i sama wizyta kosztuje 60 zł czyli badanko paluszkiem itd... a usg 70 więc razem wyszło 130...a wiadomo że w ciąży nie robi się usg na każdej wizycie no chyba że pacjętka sobie życzy to za to płaci... u mnie na Dolnymśląsku tak sie wachaja ceny 100-250 ale przy 250 są robionę wszystkie gadania cytologia itd...

Również bym poszła na NFZ ale u mnie nie ma normalnych lekarzy uwierzcie mi... a traktują jak człowieka jak worek kartofi ciach bach i następny!! Raz nawet zeszłam jednej pani gin z fotela w trakcie badania, bo była opryskliwa i warczała no i nie odpowiadała na moje pytania... I już nigdy powiedziałam... nigdy!!! No to tyle!!! Jadę... wynik będzie po 14...
 
Witajcie dziewczynki:)
Ja strasznie chce dziewczynke więc przytulaliśmy sie z moim mężem w 5, 10,12 dc (grudzień) owulacja byla 14/15 grudnia (robiłam testy owu) cylke mam28-29 dniowe.okolo 18 grudnia mialam plamienia implantacyjne ... i 30 grudnia wyszły II kreseczki:) Ciekawa jestem co tam nosze w brzuszkU:)
 
Dzastina będzie okej:) jestem z tobą ;)
Paula już jest dobrze widzisz miałaś rację.. ;)

zaraz bedziemy mieli goscia na kawce porannej, dopiero niedawno wstalismy wykąpałam się szybko i teraz znikam do pozniej!

milego dnia:)
 
Witajcie przedpoludniowo :)

I w Szczecinie wyszlo sloneczko :) i mniej wieje. Dobry znak Dzastino! Nie moge doczekac sie jakie wiesci nam przyniesiesz po 14tej! Na pewno beda radosne, bo juz wczorajsza wizyta jest tego czescia!!! Trzymamy kciuki!

Macius w przedszkolu, nadal kaszlacy. I na dodatek u duzego palucha u nogi robi mu sie zastrzal :(. Palec czerwny, bolacy, chyba zbiera sie ropa. Wczoraj i dzisiaj posmarowalam mu Rivelem(taki riwanol w zelu) i mam nadzieje, ze pomoze...Moze wieczorem uda mi sie oczyscic troche, ale go boli jak tylko sie dotknie. Z ciezkim sercem dawalam go do przedszkola, ale moj M mowi, ze ma isc, bo i tak duzo opuszcza.

Alanek wlasnie zasnal. Mial dzisiaj cieezka noc. Budzil sie co 2 godzinki, a jak obudzil sie o 3, to nie mogl zasnac, meczyl ie do 4tej, potem maz go nosil do 5tej, az Ali padl. Pospal do 8.
Jak wstanie to zamierzam z nim isc na krotki spacerek aby odebrac wyniki morfologii.

Ja mam wlasnie w planach pozbyc sie ciazowych ciuchow. Duzo ich nie mam, glownie letnie. Zaraz je musze sfotografowac i wymierzyc-a to chyba najbardziej monotonna czynnosc. Chcialam pierwotnie wystawic je na allegro, ale stwierdzilam, ze chyba sie nie oplaca, i wystawie na BB. Moze ktos sie skusi, a ja wtedy bede miec kase aby kupic sobie pasujace spodnie, bo w malo ktore wchodze.

Dobra koncze, biore sie do pracy ;)
Milego dnia, babeczki:)
 
Dzień dobry.

Agniesiak GRATULACJE! Tomuś witaj!

Patrysiu, bardzo się cieszę, że z Bartusiem lepiej.

Dzastina, trzymam kciuki za wysoką betkę.

Royannka, dziękuję.

Kindzia, ja za wizytę płacę 100 zł razem z USG, nie wiem czy bez USG jest mniej bo mój gin za każdym razem mi je robił. Teraz w niedzielę będę miała wizytę w szpitalu gdzie mój gin pracuje, bo tam mają dużo lepszy sprzęt i nie będę nic za nią płaciła.

Stresuję się cały czas i odliczam ile jeszcze dni zostało do niedzieli. Jestem dobrej myśli, ale te złe też gdzieś mi tam wędrują.
 
Dzień dobry :-) witam się i ja :happy:
U nas słonko się gdzieś przebijało ale już schowało się za chmury, nadal wieje mocny wiatr, ale to dobrze bo osusza "jeziorko" na naszym podwórku :tak:

Dzastina trzymam kciuki bardzo mocno! :tak: czekam na wieści! :-) pewnie się denerwujesz....

Kinga cieszę się że już dobrze :-)

Royanna biedny Maciuś oby szybko mu się wygoiło! Mówisz że ciuszki ciążowe będziesz sprzedawała...letnie to może i bym od Ciebie coś kupiła ale ostatnio sobie trochę takich ciuszków ciążowych pokupowałam więc narazie mi starczy no chyba że masz jakąś spódniczkę ciążową :tak:

Ryba trzymam kciuki za wizytę na pewno wszystko będzie ok :tak:

Dzastina, Ryba to u Was tanio jest!!! wizyta z usg 100-130 zł jednak co warszawka to warszawka 100-120 to sama wizyta!! :baffled:

Bershka ciekawe jak wizyta w Krakowie, na pewno super! :tak:

Miłego dnia dziewczynki :happy:
 
reklama
Alanek wlasnie sie budzi, zaraz idziemy na spacerek.
Paula, spodniczke mam tylko jedna ciazowa, dzinsowa, bardzo dopasowana przed kolana. W wiekzosci to spodnie i sukienki. Wlasnie skonczylam wszystko mierzyc, jak bede miec chwile to wrzuce na bb. Ja mam wzrost 166cm, nosze ciuchy 38(gora), 40-42(dol :/ ).
Ach, jak ladnie swieci slonko...ale pokropic juz tez zdazylo. A moj leniuszek nie bardzo ma ochote wstawac ;)
 
Do góry