reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Royanna ja też nosze rozm. 40/42 a na górze raczej 40 bo mam cyce jak balony :nerd::tak: może by mi się spodobała ta spódniczka :happy: jak możesz to prześlij mi fotkę i wymiary na maila ppkmiotek@wp.pl :tak:

Właśnie zapisałam się na usg na 23 marca :-) to będzie 19tc i 5dni więc w sumie 20tc :tak:
 
reklama
hej babeczki:-)

Patrysiu super ze bartus juz w domku:-)

Bershka Kubusiek piekny:-)i czyzby troche zbladl??wybralas juz jakas spacerowke??

Royanko ja tez mam duzo ciuchow ciazowych na sprzedaz i tez musze sie za to wziasc ale ja nie chce za te ciuchy jakos strasznie duzo 150zl za wszystkoo by mi starczylo:-)a mam ogromny karton tych ciuszkow:-)

My wczoraj zaczelismy sprzeatac mieszkanko hehe i nawet bylo milo w pewnej chwili hehe(chyba wiecie co mam na mysli:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:) moja Maja poleciala do kuzyna swojego i jutro dopiero bedzie!!
 
Złożyłam aplikacje do rossmana:) mam nadzieje że przyjmą mnie do pracy prędzej czy później!:-) 3majcie kciuki!
 
My wczoraj zaczelismy sprzeatac mieszkanko hehe i nawet bylo milo w pewnej chwili hehe(chyba wiecie co mam na mysli:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:) moja Maja poleciala do kuzyna swojego i jutro dopiero bedzie!!
Gosia tzn że nowe mieszkanko ochrzczone ;-):-D:-D Ty to taka chudzinka że ja to w Twoje ciuszki się nie zmieszczę ;-)

Złożyłam aplikacje do rossmana:) mam nadzieje że przyjmą mnie do pracy prędzej czy później!:-) 3majcie kciuki!
Kinga trzymam kciuki! :tak:

A ja dzisiaj mam strasznego lenia :rolleyes2: mam tyle roboty w domu a nie chce mi się za nic zabrać :zawstydzona/y: odkładam z dnia na dzień :zawstydzona/y:
 
Wynik bety w 30 dc 25,9 ale lekarz twierdzi że to nie ciąża tylko torbiel dał taki wynik.... co wy o tym myślicie? Owulacja była 12-11 dni temu bynajmniej tak mi się wydaję... z Czarkiem miałam podobną sytuację,,,, tylko torbiela nie było. Sama nie wiem co o tym myśleć na pewno powtórze betę w piątek... załamana jestem... bo dalej nic nie wiem.
 
Witam

Dzastinko no ja myslałam ze samo macanko 130 jak z usg to ufffff
Troche mała ta beta, co? ale jest, torbiel nie daje podwyzszonej betki, to na pewno, moze te leki (sprawdz w ulotce)ale gin Ci napisał ze one tez nie daja,
gin Ci napisał tez ze 7 dni po "teoretycznym" terminie @, wiadomo czy to ciaza, wiec trzeba czekac do piatku, jest szansa ze bedzie fasolka, w sumie to masz dpoero 30dc a to mało.......... czasem tak to juz bywa ze dwie grube krechy dopiero w 5tyg widac, wiec w piatek zdrob tesciora, zanim na betke pogonisz..........co?
Paula dzieki za odp, u Ciebie to duzo, no ale Warszawka i inne standarty:)
Rybcia, Tusia dzieki za odp, buziaczki
Pyszczku hop hop, ładnego ma Sebcio furaka
Patrycja u Bartusia coraz lepiej? Jak dzieciaki nie daja Ci w kosc?
Kinga kciuki zacisniete:) A myslałas o dofinansowaniu z up na swoja działalnosc gospodarcza, moze postaraj sie i spełnij swoje marzenie, masz pewne oszczesdnosci a z urzedu mozesz dostac 18 tysiakow np na kamere, czy wypasny aparat.



Miłego............
 
Ostatnia edycja:
Wynik bety w 30 dc 25,9 ale lekarz twierdzi że to nie ciąża tylko torbiel dał taki wynik.... co wy o tym myślicie? Owulacja była 12-11 dni temu bynajmniej tak mi się wydaję... z Czarkiem miałam podobną sytuację,,,, tylko torbiela nie było. Sama nie wiem co o tym myśleć na pewno powtórze betę w piątek... załamana jestem... bo dalej nic nie wiem.
Dzastina ja to się nie bardzo znam na becie...bo sama nigdy sobie nie robiłam....a jakie masz normy na badaniu? może dlatego że to tak wcześnie to dlatego taka mała beta....zresztą zawsze bęte najlepiej powtórzyć za kilka dni żeby było wiadomo :tak:musisz być cierpliwa i zaczekać do piątku :tak:
 
Witam sie dawno mnie tutaj nie było , jakos nie mam czasu pisac na wszystkich forach.
A wiec po krótce u nas prawdopodobnie bedzie chłopak ( a celowalismy w dziewczynke:p) wiec chyba sie nie sprawdza to ile dni przed owu :p
czuje sie dobrze plamień juz nie mam mam nadzieje, ze maluszek rośnie zdrowo. Od początku schudłam 5 kg a teraz przytyłam aż 1,4 kg i troche mnie to martwi jak myślicie, czy to normalne?


Wynik bety w 30 dc 25,9 ale lekarz twierdzi że to nie ciąża tylko torbiel dał taki wynik.... co wy o tym myślicie? Owulacja była 12-11 dni temu bynajmniej tak mi się wydaję... z Czarkiem miałam podobną sytuację,,,, tylko torbiela nie było. Sama nie wiem co o tym myśleć na pewno powtórze betę w piątek... załamana jestem... bo dalej nic nie wiem.

Dzastinko ja sie na becie takze nie znam, ale to zależy ile spoznia Ci sie okres a testa robiłas?
dziwne bo ja miałam duze torbiele, ale nigdy mi beta na + nie wychodziła wiec jestem troszke w szoku stwierdzeniem lekarza.
 
Witaj Pajka...dawno cię nie było... fajnie że do nas wpadałaś... tak testy robiłam dwa w niedziele i w poniedziałek i oby dwa pozytywne... Ginek twierdzi że betka podwyższona od torbiela... Miałam torbiel na 5 cm, po wczorajszyn badaniu troszkę zmalała i na 3.5 cm... A prawidłowo jestem jeszcze przed okresem... bo cykle mam 30-32 dniowe... Czyli dzis 30 dc.. a w ostatnim czasie @ dostawałam nawet 33 dc.. już sama nie wiem co o tym myśleć. Napisałam maila do tego ginka co wczoraj on jest z Poznania. Na razie biorę te Proverę bo wiem że dziecku nie zaszkodzi ale powtórze badanie w piątek... i zobaczymy czy przyrasta... pozdrawiam. A i mam ogromne ilości białawego śluzu... najwiecej jest u ujścia szyjki macicy to mi ginek wczoraj powiedział... wiec już sama nie wiem od czego ten śluz??? Od leków czy fasolki??? Nie wiem...
 
reklama
My juz po krotkim spacerku. Znowu momentami tak wieje, ze glowe chce urwac!
Odebralam wyniki Alanka i nie sa takie jak powinny byc. Jutro pokazemy je lekarce, bo maz i tak musi tam jechac z Maciem niestety. Dzwonili z przedszkola, ze kaszel tak sie nasilil i jest swiszczacy, ze na lezakowaniu trudno mu oddychac. I aby jutro isc z nim do dr. I tak mialam to w planach:-(

Paula-przeslalam maila. A tych cycochow to Tobie zazdroszcze! Ja mam malutkie, przed ciaza duze A, male B:-(, teraz ciut wieksze bo karmie:-)
Dzastina, coz, czekamy na kolejne wiesci. Kurcze, ze tez tak sie porobilo...Az strach sie nakrecac...ale to wlasnie wiara i nadzieja daje nam chec do zycia:tak:
Rybko, dobrze ze sie odezwalas. Do niedzieli coraz mniej czasu. Staraj sie nie smutac. Zreszta Filipek pewnie nie daje, co? Tez z niego taki psotnik i uparciuch jak z Macia? Bo ten to wulkan energii. Nie do zdarcia. A od tygodnia w dodatku zasypajac pyta sie czy noc bedzie dluga, kiedy bedzie dzien! Chyba czasu na spanie mu szkoda-ma to od noworodka;-). Potrafi w nocy wstac i sprawdzac czy juz swita. A od 6.30 codziennie jest na nogach bo mowi, ze juz dzien i lampy gasna! Boszeee....co bedzie latem gdy swiatac bedzie o 4tej a noc zapadac po 22? Padniemy!

Tusiu, mam nadzieje, ze bedzie u Ciebie wymarzona Majeczka. Gdybym ja urodzila coreczke to tez tak mialby na imie. Mam synka, i choc na poczatku bylam rozczarowana gdy sie dowiedzialam, to juz po kilku dniach nie zamienilabym go nawet na dwie coreczki! Ach my mamusie jestesmy pokrecone:tak::-D:-D:-D

Och, Alus mi sie budzi. Lece zobaczyc co u niego:)
 
Do góry