reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Racja, Tusia masz super ten avatarek :-) a gin nic innego nie powie jak to, ze zarodek jest i ma się dobrze :tak:

pokażę Wam "nasze" świeże pulaski :-)



 
reklama
Dodzwoniłam się do innego ginka i opowiedziałam mu moja historię... powiedział że to na 99 % ciąża i kazał przyjechać dziś.. wiec mam wizytę o 17:15. Bo lek nie zaszkodzi ale lepiej na zimne dmuchać i trzeba to przebadać, a torbiel bardzo często się zdarza w ciąży. Pewno odstawi mi lek i da Luteinę albo coś innego...a do tego pierwszego już nie pójde choćby był ostatim lekarzem na świecie... Bardzo mnie zawiódł bo chodziłam do niego jak byłam z Czarkiem w ciąży,,, Dziwczyny jakie ja głupoty gadam.... słowa mi się mylą... mówie mówie a po chwili wszyscy się ze mnie śmieją. Wczoraj jadąc samochodem coś M opowiadałam i mówie do niego " Działa na mnie jak byk na płachtę" on zaczoł się śmiać i pyta " To jak ten byk działa na tę płachtę?" A ja chciałam się poprawić i mówie " Nie działa na mnie jak płachta na czerwonego byka" Po czym rykneliśmy śmiechem... Z kąt mi takie bzdury do głowy przychodzą??? w głowie się nie mieści he he he... A rano napisałam e-maila do jakiegoś ginka z poznania znalazłam go w googlach i on mi odpisał tak :

ww 22 dniu ciąży nie widać ( chodziło o 22 dc)
widać ją około 7 dni po okresie
provera nie zaszkodzi dziecku ale w takim wypadku należy ja przerwać
takak torbielka równologle z ciążą zdarza się i wymaga na razie tylko obserwacji
jeśli 2 kreski to 100% ciaża
na razie folik i witaminy


Tak mi napisał... cieszę się bardzo ale również boję... Dziewczyny.. Wiem że macie mnie już serdecznie dość... przepraszam was że tak zamulam..wybaczcie proszę...
kochana nie mów tak:no:ja się bardzo ciesze twoją fasoleczką i życze bardzo aby się potwierdziła tak więc czekam na relacje z wizyty:tak:
A ja wlasnie w kuchni stluklamszklana pokrywke od sloika, rozsypala sie w mak az na przedpokoj...wrrr...nie dosc, ze ogoda wstretna to w dodatku wszystko mi z rak leci.
ja też jestem jakaś nie teges normalnie nerwy w środku siedzą bo nic się nieudaje:dry:

PYSZCZEK super zdjątko a spacerek na pewno udany!

BERSHKA słodkie pucki ma Kubusiek:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wow Kubula coraz pulchniejsze ma te policzki no no chłop jak dąd.:-)

A avatarek to moje małe, ciche marzenie czyli MAJECZKA
nom za SZYMUSIA tez będe dziękowac Bogu .:-)
 
Witam
Wrocilismy ze spacerku, ale wieje, szok... pogoda zmienna strasznie
Zaniosłam podanie, lista bedzie dopierow maju, co ma byc to bedzie.....
Emilowi strasznie sie podobało nie chciał wyjsc, tanczyl z 3 latkami, biegał, radosci było co nie miara:) 18 maca mamy dzien otwarty, od 9.30-12.00 na pewno bedziemy
Agniesia gratki, czekamy na foto i no zebys szybciutko doszła do siebie po tej cesarce, wiem jak szew potrafi ciagnac
Dzastina W goracej wodzie kapana... samych dobrych wiesci po wizycie, wiem jak bardzo pragniesz fasolki, ale moze nie nastawiaj sie tak bo jak to nie ciaza to załapiesz dołka, co? Na spokojnie, a wszystko ładnie sie ułozy, fasolki zycze Ci z całego serducha:):):)
koniecznie daj znac jak po wizycie, bo my tu liczymy na ciaze i czekamy na dobre wiesci
Beresha oj zdziwia sie w szpitalu ze tak ładnie Kubus sie rozwija
Tusia a Ty kiedy do gina?



Miłego.......................
 
Kindzia na nic się nie nastawiam tylko się modlę by to cholerstwo się wchłonęło lub pękło.. Jeśli ma być fasolka to bedzie!! staram się o dzidzię już 14 miesięcy wiec to chyba normalnę że sie troszkę niepokoje... ale nic na to nie poradzę jak będzie to super jak nie to trudno się mówi,,, ja zawsze byłam w gorącej wodzie kąpana... taki już ze mnie typ... mąz się ze mnie nabija że ja jak się uprę to nie ma zmiłuj... zawsze musi być tak jak ja chcę...:baffled:

Czarosław śpi ja się krzątam po kuchni i czekam na M bo pojechał coś przy samochodzie pomajstrować do teściów...

Tusiu ja marzę o Ewuni ale jak będzie Oliwier to też będzie czadowo...ważne by było zdrowe. Ale jak na razie to myśle zupełnie o czym innym.

Kubuś faktycznie ma policzki booossskiiieee takie w sam raz do całowania:-D:-D śliczny robaczek... i pięknie rośnie,,, co dodajesz jego fotki to coraz większy i coraz bardziej papuśny..
 
Agniesiak GRATULACJE!!!
Witamy na świecie Tomaszka i życzymy dużo zdrówka!!!
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)







 
Wow wielkie gratulacje dla Agniesiaka :)
Chyba urodziła troszke przed terminem?
Czy w terminie?
juz nawet nie pamietam na kiedy miała termin....ale wazne ze juz po i wszystko szczesliwie :)))
Bershka- przeuroczy jest Kubus...ahhh bedzie rozkochiwal dziewczyny :)
 
Witajcie dziewczynki :happy:
U nas dziś bardzo wietrznie...byliśmy troche z Kacperkiem na dworze, Kacper miał radoche bo łaził po kałużach które stoją u nas na podwórku a ja chyba się trochę przeforsowałam :-(sprzątałam na podwórku psie kupy bo po stopnieniu śniegu wiecie co było :szok: i za bardzo się zmęczyłam....teraz leżę sobie w łóżku z laptopem i odpoczywam :tak: kupiłam sobie taki stolik pod laptopa i bardzo fajnie mi sie teraz pisze :tak: a dzidzia od czasu do czasu kopnie :-)

Aha...zainstalowałam sobie przeglądarkę Mozilla Firefox i już mi tak nie muli :tak:
 
Ostatnia edycja:
Paulinko- to należy Ci sie lanie!!!!
Nie wolno Ci sie teraz tak forsowac!!!
Chociaz mi to tez ciągle powtarzano a ja jednak nie do końca odpoczywałam...A tak swoją droga to masz super ruszajace sie zdjęcie w suwaczku ciązy :)))))
Buziaczki i ODPOCZYWAJ!!!!!
 
reklama
Czarodziejko wiem wiem :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
muszę więcej się oszczędzać, dzisiaj już tylko odpoczywam! :tak:
Dziękuje Ci i buziaczki :*

A Agniesiak termin miała chyba na 5 marca :tak:czyli urodziła 6 dni wcześniej :-) już nie mogę się doczekać zdjęć Tomusia :-)
 
Do góry