reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dziewczyny możecie mi pomóc??? Poszukacie czegoś na temat leku Provera...Ale nie Depo Prowera bo to co innego. Provera 10mg... Byłabym bardzo wdzięczna,,, Chciałaby się dowiedzieć czy to z jego winy testy ciążowe mam pozytywne?! Buziaki miłego dnia wszystkim babeczką....
 
Agniesiak nasza urodziła wczoraj synka przec cc!!!!:tak::-)
Około godz 20:30 rodziła już:) maleństwo waży 3350 i ma 53cm
OGROMNE GRATULACJE AGNIESIU!!! :-)
 
Witajcie :-)
Ojoj co tu się porobiło na naszym forum :szok::-D Na razie nie moge się przyzwyczaić..

Agniesiak Ogromne Gratulacje! Wszystkiego dobrego dla Ciebie i Tomaszka :)
Dzastina ja trzymam kciuki za Ciebie żeby okazalo się że to naprawdę ciąża! A swoją drogą myślę że tak jest! :tak:
Bershka gratuluję zdanego pięknie egzaminu! A co do mojej pracy to mi wyjdzie gdzieś 70 stron, ale tyle może być, u mnie najmniej może być 60 :) Buziaki dla Was!
Patrysiu napisz co tam nowego u siostry i jej synka, oby wszystko dobrze się skończyło!
Royannko a Ty dalej karmisz tylko piersią czy dokarmiasz tez Alanka butelką?
Kindzia dzisiaj już mamy marzec, więc niedługo Wasze staranka :-)
Paula ja też ostatnio czasami sobie Karmi popijam, zwykle po wieczornym karmienu i to tak pół butelki max, ale to chyba nie szkodzi, prawda? Ah nie moge się doczekać Twojego usg żeby dowiedziec sie kto w brzuszku mieszka :)
Gosiu udanej przeprowadzki!
Kinga, Anufifi, Kiki, Czarodziejko Ściskam Was mocno!

Miłego dnia :)

Aha, a tu jeszcze zdjęcie z wczoraj...niedzielny spacerek..M robi zdjęcie :)
 
bereshko gratulujezdaneg egzaminu i jak sie ciesze ze kubus tak ladnie przybiera na wadze..super..

agnieszka gratuluje zycze duzo zdrowka dla mamusi i tomaszka..tusia tobie gratuluje pozytywnego testu i zycze zdrowej szczesliwej i spokojnej ciazy,,to tak wyjatkowy okres czasu w naszym zyciu..

dzastina zycze ci z calego serduszka ciazy..

paula zleci do 30 marca i moze bedziesz wiedziec co nosisz pod serduszkiem..

pozdrawiam wszystkie dziewczyny..
 
witajcie babeczki!!

Agniesiak gratulacje:-)

Pyszczku alez Ty chuda na tym zdjeciu jestes hehe..zazdroszcze:-)

Dziewczyny ja tylko z doskoku bo w tym tyg wiecej bede na nowym mieszkanku a tam netu nie ma:-(trzeba sprzatac bo ja musze sie w sobote juz tam wprowadzic w swoje urodzinki:-)

A moja Maja jutro idzie pierwszy raz na cala noc co swojego kuzyna ktory przyjechal z Londynu!!stresuje sie troche bo nie wiem czy wytrzyma bez nas??

Nowy wyglad forum jest dziwny....
 
reklama
DZIEŃ DOBRY:)

A co się stało z naszym forum???no cóż trzeba się przyzwyczaić?ale straaaaasznie wolno chodzi!!!!!!




Kochane dziękuje za wasze wsparcie:)lekarze mówią że jest na oddziale najzdrowszym dzieckiem i największym a waży 2100 i 45 cm ma co nie jest za dużo bo i na wadze stracił ale teraz tuczy go siostra mleczkiem:)jeszcze nie wiem co jest dokładnie dzisiaj się dowie siostra i mnie poinformuje co wtedy wam napisze!niemogłam patrzeć na siostre bo takie oczka miała zapłakane:(ale będzie dobrze :)

Miałam pozaznaczane ale musiałam inną przegladarke zainstalować bo masakra tak wolno chodziło to forum no i teraz musze z główki pisać co mam nadzieje że niezapomne ważnych informacji;)ale i tak muli mi strasznie i nie wiem dlaczego!!

AGNIESZKA przykro mi
DZASTINA wow dajesz emocje!ale gin to normalnie brak słów i olej go jedynie tak jak pisały kobitki idź do niego tylko po to aby powiedzieć swoje!po cichutku gratulacje;D
BERSHKA gratulacje za zdany egzamin!super Kubus przybiera no i masz swojego pączusia;Dno i super że ranka się goi!dziękuje ci za tą modlitwe na pewno się pomodle i siostrze przekaże ją siostrze:)
AGNIESIAK GRATULACJE WIELKIE!!!!!!!czekam na relacje i fotki Tomaszka:)
GIEOSKA super niedługo już na swoim:)
PYSZCZEK hehe pamiętasz jak prosiłam cię o linka tego leżaczka co ty masz?;Pjupi bede go miała także bo chrzestni Alanka go sprezentują na chrzest;D

No i już nie wiem co chciałąm napisać;(
 
Do góry