reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Tusia Majeczka czy Szymonek:) ważne aby zdrowa dzidzia była prawda?:-) życzę Ci spokojnej i zdrowej ciąży.

Heh nawet powiem,że ŚWIĘTA PRAWDA.:tak:
Paula zrezygnowałam z bety bo długo sie czeka na wynik to malutka miescina i 30zł.
a tam trzy testy na tak i brak @ no i lekkie objawy to mysle jest ok.
Dziekuję ja tez mam zwykły płyn do higieny ale nie wiedziałam czy wolno.

Kobitki mam nadzieje że Agniesia nie bedzie zła ale foto Tomaszka jest na
rozpakowanych marcówkach.
cuuuuuuuuudownyyyyyyyyy.Anieszko.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
PAULA aha no ja narazie zostane przy tych googlach:tak:
Hmm wiecie co troche nie podoba mi się tu teraz że jak ja chce pisać to musze potem kliknąć zaawansowana edycja żebym mogła pisać z emotinkami itd.no i jeszcze za każdym razem jak robie odpowiedź to stare posty jeszcze tu są jak wcześniej je kliknełam do edytowania:baffled:no nie podoba mi się to za bardzo :baffled:bo i też jak pisze szybko to nienadąża nawet tekst się wypisac co musze czekać aż napisze do końca a jak klikam szybko kasowanie to też nienadąża i kasuje mi potem prawie całe zdanie bo ja nie zauważyłam do jakiego momentu tym klikaniem zmazuje:nerd:takieś jakieś nie takieś:dry:
Patrysiu forum cały czas jeszcze udoskonalają i myślę że z czasem będzie lepiej :tak: zresztą wszystkie sugestie można napisać administratorowi :tak: mi też sie nie podoba że po odpowiedzi muszę wciskać drugi raz zaawansowana edycja :baffled:

Paula fajny bobas:)
super te smyrania co?
Dziękuje....smyrania super tylko mogłyby być częściej bo nieraz cały dzień nic nie czuje!

Moze mi poradzicie
cylk zaczał mi sie 15.02, @ bardzo krotka 15,16, i poł dnia 17czyli tylko 2,5 dnia
26,27,28 sluz przeroczysty ale bardzo skapo
dzisiaj 14dc i sluzu nie ma
wczoraj i dzis bolał mnie brzuch
czyli owu juz była?
chyba musze te moje cylke poobserwowac dłuzej.......
Kindzia u mnie też @ trwały 2-3 dni przy cyklach najpierw 28-dniowych później 25-dniowych :tak:
a Ty jak długie masz cykle? ja aż tak nie obserwowałam swoich cykli bo mi nie zależało na planowaniu płci więc poszliśmy na całość ale skoro Ty chcesz planować to może powinnaś mierzyć tempke i robić testy owu :tak:
 
Ostatnia edycja:
znalazłam taki ciekawy artykuł:sorry2:
 

Załączniki

  • artykuł..jpg
    artykuł..jpg
    50,7 KB · Wyświetleń: 28
TUSIA to ja myk biegne zobaczyć Tomaszka:-p


A powiedzcie mi bo jak wcześniej wchodziłam na inne wątki to wystarczyło zjechać myszką na dół i tam mogłam odrazu wybrac do jakiego chce wskoczyć i np.teraz aby wejsc na marcówki to musze kliknąć na forum i dopiero potem wybrać marcówki a nie idzie szybciej bo tak patrze i chyba nie....
 
TUSIA to ja myk biegne zobaczyć Tomaszka:-p

A powiedzcie mi bo jak wcześniej wchodziłam na inne wątki to wystarczyło zjechać myszką na dół i tam mogłam odrazu wybrac do jakiego chce wskoczyć i np.teraz aby wejsc na marcówki to musze kliknąć na forum i dopiero potem wybrać marcówki a nie idzie szybciej bo tak patrze i chyba nie....
Patrysiu jeszcze wczoraj było można tak zrobić ale dziś też zauważyłam że to zniknęło:baffled:

też lecę zobaczyć Tomaszka :-)
 
TUSIA to ja myk biegne zobaczyć Tomaszka:-p


A powiedzcie mi bo jak wcześniej wchodziłam na inne wątki to wystarczyło zjechać myszką na dół i tam mogłam odrazu wybrac do jakiego chce wskoczyć i np.teraz aby wejsc na marcówki to musze kliknąć na forum i dopiero potem wybrać marcówki a nie idzie szybciej bo tak patrze i chyba nie....
mnie tez to wpienia :wściekła/y:
 
Tomaszek śliczny maluszek!!!! Agniesiu szczęściaro :))

Dziewczyny jeżeli chodzi o zmiany bb to trzeba się przyzwyczaić poprostu. nie jest tak źle, ładnie to wszystko wygląda teraz. Mi sie wydaje bardziej tak do kupy złożone wszystko od A do Z.
 
hehehe Kinga dobry ten artykuł :-) Ja z M bardzo rzadko się kłócę, w sumie w ciągu 12 lat mogłabym policzyć na palcach dwóch rąk te kłótnie a jak się już posprzeczamy to od razu się odzywamy. Nigdy nie było tzw."cichych dni" nie wiem jak mozna się nie odzywać do siebie, skoro mieszka się pod 1 dachem :sorry2::dry: chyba, że mieszka się pod 2 dachami :-D:rofl2:

ja tak samo jak Patrysia nie umiem się przyzwyczaić do NF :baffled:


co do przeglądarki..ja mam od zawsze mozille i nigdy mnie nie zawiodła. Czasami tylko wgrywam nowsze wersje



no mam pietra co do jutrzejszej wizyty ale co tam...dam radę ;-)



 
reklama
Do góry