reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Royannko a czy takim maluchom można robić jakies testy na alergię? Ciekawe co jest u nas przyczyną częstego kataru :eek:
Z tego co wiem, dopiero po ukonczeniu 3go roku zycia mozna robic jakies testy, np skorne.

Dobra, narazie zmykam, bo chlopcy marudza. Ale jutro wysylam juz Macia do przedszkola. Zobaczymy jak dlugo pochodzi...zdrowy...
 
reklama
Na wieksze teraz na nie stac. musialobbyc duuuzo starsze. a moj m chce taki 3-5 letnie. volva nie kupimy chyba nigdy bo drogie, ale skode moj chce-tanszy odpowiednik ;)
i tu chodzi o spalanie. nasze pali w miscie 10-12litrow benzyny na 100km, mniejsze bedzie palic mniej.
Royannko 10-12 litrów w benzynie!!! szok toż to można finansowo nie wyrobić jak sie dużo jeździ! :szok:
nasz Tolek pali 5-6 litrów po miescie w dieslu a w trasie nawet 4l :tak:

My jak będziemy kupować to tylko diesla! :tak:

Dzastina autka fajne ale zupełnie nie w naszym guście, jak pisałam nam marzy się van :tak: i w cenie 35 tys można już fajną 5 letnią Zafirkę kupić :tak: i też pali 5-6l :-)

Gosiu to będziesz miała ciężki orzech do zgryzienia ;-)bo każdy ma inne gust i inne potrzeby :tak:

Ja regularnie Was czytam, ale przez to pisanie pracy mgr jakoś nie mam na nic czasu i dlatego nie piszę.

Paula przepraszam że nie napisałam Ci wtedy co gotowałam na obiad - było mięsko pieczone z cebulką i marchewką z ziemniaczkami i brokułami polanymi bułką tartą z masłem :-D
A co do ruchów to ja poczułam Sebcia w 19 tc :)
Pyszczek ja już zapomniałam dawno o tym obiedzie :-D ale musiał być smaczny :tak:
u nas dziś na słodko - naleśniki z jabłkami :tak: życzenie synusia :-)

dobrze że piszesz pracę :tak: szybciej będziesz miała z głowy :tak:

co do testów na alergie to też słyszałam że od 3 roku - są bardziej wiarygodne! :tak:
szkoda że Sebuś ma katarek bo to jednak dzieciaczek się męczy, może jutrzejszy lekarz powie Wam coś mądrego :tak: trzymam kciuki!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie

Anufii co za słodka psina ale na pewno da Wam... w kosc jak to szczeniaki, bedziesz miała jedno dziecko wiecej bo i tak wszystkie obowiazki spadna na Ciebie, spacerki, karmienia......
Co do autka, to ja uwazam ze ciezko cos komus doradzic, ofert jest mnostwo, bajerow tez, zawsze chciałoby sie taki w wyzszej połki
a i tak kupuje sie taki na jaki nas stac.
Najlepszy to taki co jak najmniej sie psuje i niewiele pali no ale tego nigdy nie wiesz. Moj jezdzi i to sobie chwale.
Z autem to tak ja z wozkiem dla dziecka kazdemu co innego sie podoba i kazdy uwaza ze jego najlepszy.

Pyszczek pisz pisz, spokojnie mozesz karmic Sebka swoim mleczkiem do 6m, nawet dopajac nie musisz bo Twoje mleczko to jedzonko i picie, w lecie zaleca sie dodatkowe dopajanie przy upałach ale.......... daleko do upałow.
Testy po 3 roku, my tez musimy zrobic, bo nam alergia nie przeszła.


Miłego............
 
Wróciliśmy ze spacerku, Kubusiek spał, Oli nabrał wiosennych ;-) rumieńców

Gosiu Anufifi poleciła mi firmę MacLaren lub Peg Perego i coś szperam ale jak już się zdecyduję moze tez na inne to dam linkasa. Chciałabym coś kupić w marcu tak na wiosenkę

a co do jedzonek to zupki gotuję sama bo mam przepis opracowany przez dietetyczkę specjalnie dla Kubuli a deserki ze słoiczka.

Pyszczku gdzie tam zdane :-D jeszcze mam dwa egzaminy i jedno zaliczenie :rofl2:
 
My mamy mondeo 2000r kombi(ja kocham sie w kombiakach bo zmieścić można wszystko za sedanami nie jestem bo klapa się tylko otwiera i ciężko włozyć niekiedy pomimo że duży bagażnik jak już do haczbak(heh nie wiem jak to się pisze)ale kombi na pierwszy rzut)i sobie bardzo chwale:jest wygodny dużo miejsca,mało pali,pojemny,ogólna stylistyka bardzo ładna(kwestia gustu oczywiście) także wypasior ma w środku no i poprostu jestem w nim zakochana:-Dale odrazu mówie że 2 mamy nie 3 ale rocznik jak pisałam 2000r co odrazu powiem ze za drogi nie jest a bardzo fajny:-)
 
a ja mam samochód VW Passat z 2002 po liftingu kombi z automatyczną skrzynią. Jest duży na wózek z tyłu i wygodny na dłuzsze trasy. Mój mąż ma Renault Laguna z 2009 i jest ok ale bagażnik mało pojemny. Polecam Passata ;-):-)


Kubusiek zasnął. Jak to dobrze mieć chwilę relaksu w ciągu dnia :-)

Mój Kubula piszę się przez Kuba a nie Jakub i wiecie, ze jak przychodzą jakieś listy albo cóś to ludzie sami dopisują Jakub od siebie :wściekła/y: ale wtedy krzyczę :angry::crazy:;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wozeczki firmy MacLaren lub Peg Perego to te z gornej połki, cenowo tez, Peg Perego bardzo solidna, MacLarena tez wszyscy chwala, ostanio ma jednak ryse, 4 miesiace temu "wyszła" afera(listopad2009), ze dzieciaki sobie poucinały palce (chodzi o zawiasy ktore sa na wierzchu, nie osłoniete) producent wyprodukował zestaw naprawczy ale pewnie u nas jeszcze go nie ma
"Firma wycofuje z amerykańskiego rynku ponad milion wózków z wadą techniczną. To właśnie ona w 15 przypadkach doprowadziła do zmiażdżenia palców. U 12 dzieci obrażenia były na tyle poważne, że trzeba było im amputować palce"
Niebezpieczne wózki, dzieci straciły palce - Świat - Informacje - portal TVN24.pl - 10.11.2009


Miłego................
 
Ostatnia edycja:
Kubusiek zasnął. Jak to dobrze mieć chwilę relaksu w ciągu dnia :-)


Mój Kubula piszę się przez Kuba a nie Jakub i wiecie, ze jak przychodzą jakieś listy albo cóś to ludzie sami dopisują Jakub od siebie :wściekła/y: ale wtedy krzyczę :angry::crazy:;-)
a niewiedziałam ze tak jest tzn.że jest imie Kuba i Jakub myślałamże Kuba to zdrobnienie jak Asia od Joanny:tak:mi się podoba tak i tak;-)

a ja mam samochód VW Passat z 2002 po liftingu kombi z automatyczną skrzynią. Jest duży na wózek z tyłu i wygodny na dłuzsze trasy. Mój mąż ma Renault Laguna z 2009 i jest ok ale bagażnik mało pojemny. Polecam Passata ;-):-)
Lagune chcemy z M kupić(też kombi)za pare latek z rocznika tak od 2002:tak:ja powiem ze ja kocham ogólnieduże auta i marzenie to Jeep a bardzo kocham się w Nissanie Navara najlepiej czarny kolorek:tak:
 
Wozeczki firmy MacLaren lub Peg Perego to te z gornej połki, cenowo tez, Peg Perego bardzo solidna, MacLarena tez wszyscy chwala, ostanio ma jednak ryse, 4 miesiace temu "wyszła" afera(listopad2009), ze dzieciaki sobie poucinały palce (chodzi o zawiasy ktore sa na wierzchu, nie osłoniete) producent wyprodukował zestaw naprawczy ale pewnie u nas jeszcze go nie ma
"Firma wycofuje z amerykańskiego rynku ponad milion wózków z wadą techniczną. To właśnie ona w 15 przypadkach doprowadziła do zmiażdżenia palców. U 12 dzieci obrażenia były na tyle poważne, że trzeba było im amputować palce"
Niebezpieczne wózki, dzieci straciły palce - Świat - Informacje - portal TVN24.pl - 10.11.2009

Miłego................


:szok::szok::szok::szok::szok:

dziekuje, ze napisałas o tym


Patrysiu jest takie imię :tak: Chciałam Kubusia ale nie Jakuba :zawstydzona/y: zbyt poważnie się pisze i takie żydowskie imię. Tak samo jak Kuba Wesołowski Czy Wojewódzki :-D:-D imię wybieraliśmy podczas cięcia cc :-D:-D:-D

Laguna jest ok ale bardzo miękka i siedzi się w niej jak w fotelu, na dłuższe trasy moze to być uciążliwe ale M sobie zachwala i jak jedziemy gdzieś we 4rkę to własnie Laguną
mamy takie samo...
http://images.google.pl/imgres?imgu...&ndsp=18&tbs=isch:1&ei=xESFS6TZGInf-Qbc56WCAQ
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
BERSHKA no faktycznie Kuba Wesołowski ...niepomyslałam:-D:zawstydzona/y:

M właśnie mówił że w Lagunie się zbyt miekko jeździ że na dłuższe trasy nieco gorzej wtedy ale ogólnie to nieprzeszkadza wygodne jest :tak:teściu ma Lagune ale z rocznika 95 r i jest zadowolony że teraz chce właśnie nowsze i też Lagune wybiera one nie sa tak drogie aż a bardzo ładne i mają także fulower w środku:tak:
 
Do góry