reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Gosiu tak planuje już do końca ciąży być na zwolnieniu...wkońcu ostatni raz mam taką okazję ;-):tak:
co do samochodu to my mamy Seata Toledo fajny samochodzik ale chcemy zmienić sobie na vana bo lepiej większy samochód przy dwójce dzieci :tak: podoba nam się Opel Zafira albo WV Touran :tak:
co do kanapy to chyba zależy od wnętrza, ile ma się miejsca, jakie ustawienie...my mamy kanape ale jak będe miała w przyszłości prawdziwy salon to chyba kupię rogówkę :tak:

Kinga jak tam Wasza rogóweczka już stoi w salonie? :happy:

Dziewczyny troszkę się boję... przestałam plamić mimo iż brałam tabletki. Za każdym razem jak jak tylko łykłam to zaczynało się plamienie. Dziś cisza.... boję się że udało mi sie zajść a jest za wcześnie na zdiagnozowanie ciąży bo to by był 22 dc ( jak byłam u ginka) dziś mam 24. Jak radzicie? Zrobić sobie betę za kilka dni??? Bo to plamienie było dziwne... zupełnie takie samo jak z synem gdy zaszłam. Nawet ginek się zdziwił bo miała być żywa krew, coś jak @ a nie plamienie- brudzenie. I dziśwzięłam tabse rano a plamień nie ma. Brzuch pobolewa jak na @ ale bardzo delikatnie. Wszystkie dolegliwości przeszły jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Nie chce już do niego wydzwaniać bo i tak przez tel mi nic nie powie. Nie wiem co się dzieję..albo mam jakieś schizy już... Mama nadzieję że te tabletki nie zaszkodziły by fasolece. Bo to cos takiego jak duphaston tylko mocniejsze i wstrzymuje owulacje ( ten lek)... Anufifi może ty mi cos poradzisz???
Dzastina trudno w takiej sytuacji coś doradzić....lekarz wkońcu wie najlepiej :tak: ja nie miałam nigdy czegoś takiego więc przykro mi ale nie pomogę :no: jedynie co mogę powiedzieć to możesz poradzić się lekarza.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Alanek od wieczora spal mi 3x po 4godzinki, potem 2 godzinki przerwy i znowu spi od 13tej:-). Ale fajnie!!! Oby tak zostalo:tak::-D:-D:-D

Bershka-tak sie ciesze, ze Kubus ladnie je mleczko, coraz wiecej, ze przybiera na wadze. Ty jestes Wspaniala i Dzielna Kobietka! Podziwiam Cie calym sercem za Twoja sile i wytrwalosc:tak:

Paula-takie smyranie to samo cudo :)
Gieoska, co do auta, my w tym roku zmieniamy, ale na duzo mniejsze. Nasz juz sie robi pelnoletni(volvo) i chcemy kupic w miare nowe auto. Na volvo nas nie bedzie stac, wiec chcemy cos malego, nwszego, aby nas nie zzeralo jezdzac po miescie. A maz teraz duzo jezdzi wozac Macia do przedszkola. Potem bedzie wozony Alanek. A jak chlopaki podrosna, moze za ok 5 lat moj maz kupi wymazony duzy samochod.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Paula-takie smyranie to samo cudo :)
Gieoska, co do auta, my w tym roku zmieniamy, ale na duzo mniejsze. Nasz juz sie robi pelnoletni(volvo) i chcemy kupic w miare nowe auto. Na volvo nas nie bedzie stac, wiec chcemy cos malego, nwszego, aby nas nie zzeralo jezdzac po miescie. A maz teraz duzo jezdzi wozac Macia do przedszkola. Potem bedzie wozony Alanek. A jak chlopaki podrosna, moze za ok 5 lat moj maz kupi wymazony duzy samochod.

Royanko a jaki chceci teraz kupic jak mozna wiedziec??moj zolmet tez robi sie pelnoletni hehe..kolega smieje smieje sie ze nabiera na wartosci i niedlugo bedzie zabytkiem z zoltymi tablicami:-) hehe
Aniu super Ci Alanek spi tylko pozazdroscic i oby nie odbil sobie tego spania w nocy:-)

Paula dziekuje za odpowiedz:-)
 
Gieoska, to ze Alanek tak dzisiaj spi to mnie cieszy, bo od miesiaca nie sypial ani w dzien ani w nocy:no: dluzej niz 1.5-2godzinki.
Samochud chyba fiat panda. Mi podoba sie tez mazda dumio(chyba tak sie nazywa). Ale boje sie, ze sie nie pomiescimy. Moj maz ma 191cm wzrostu. A jeszcze zmiescic sie musza dwa duze foteliki dzieciece i ja;-). A moj maz juz teraz w volvo jak jezdzi to ma siedzenie dosc mocno odsuniete do tylu, jak zmienimy na mniejsze to nie wiem czy za nim ktos sie zmiesci:eek:
 
Royanna a nie lepiej od razu kupić coś większego? po co się kisić w takim małym! :confused: nie musi to być przecież od razu volvo jest wiele innych większych fajnych samochodów :tak: a wymarzone volvo kupicie za 5 lat ;-) :tak:
ja bym za nic teraz nie przesiadła sie do mniejszego samochodu!!!
 
Witajcie :-)

Ja regularnie Was czytam, ale przez to pisanie pracy mgr jakoś nie mam na nic czasu i dlatego nie piszę.

Paula przepraszam że nie napisałam Ci wtedy co gotowałam na obiad - było mięsko pieczone z cebulką i marchewką z ziemniaczkami i brokułami polanymi bułką tartą z masłem :-D
A co do ruchów to ja poczułam Sebcia w 19 tc :)

Tusiu serdecznie Gratuluję wymarzonych dwóch kreseczek! Spokojnej i zdrowej ciąży ;-)

Bershka najważniejsze że egzaminy pozaliczane, a na jaką ocenę to i tak nikt potem nie będzie pytał :) śliczne zdjęcia, masz wspaniałą rodzinkę, Oli chyba do Męża bardziej podobny, a Kubuś do Ciebie :) super wieści od docenta, oby tak dalej! Buziaki dla Was:)

Royannko cieszę się że się odezwałaś, Alanek już widać nieźle sobie radzi, mój Sebuś już tez chwyta zabawki :tak: Royannko a nie wiesz dlaczego Alanek ma ciągle katar? U nas też często katar, z małymi przerwami, już było sporo dni sucho w nosku, a teraz od nowa polska ludowa..:baffled: jutro idziemy do kolejnego lekarza z tym katarem..nie wiem może jakaś alergia? Ani ja ani M nie jesteśmy alergikami, ale nigdy nie wiadomo..

Gosiu już Twój Kacper takie dania je??:szok: A ja mam zamiar do końca 6go miesiąca karmić tylko i wyłącznie cycem! Nawet go nie dopajam, ale czy to źle??

Anufifi świetny piesek, ja tez jestem psiara :-D ale teraz mieszkamy w bloku więc nie mamy psa..

Czarodziejko, Patrysiu, Kindzia, Kiki, Kinga Pozdrawiam ciepło!

Miłego dnia wszystkim :)
 
Royanna a nie lepiej od razu kupić coś większego? po co się kisić w takim małym! :confused: nie musi to być przecież od razu volvo jest wiele innych większych fajnych samochodów :tak: a wymarzone volvo kupicie za 5 lat ;-) :tak:
ja bym za nic teraz nie przesiadła sie do mniejszego samochodu!!!
Na wieksze teraz na nie stac. musialobbyc duuuzo starsze. a moj m chce taki 3-5 letnie. volva nie kupimy chyba nigdy bo drogie, ale skode moj chce-tanszy odpowiednik ;)
i tu chodzi o spalanie. nasze pali w miscie 10-12litrow benzyny na 100km, mniejsze bedzie palic mniej.
 
Royano ja nie dawno kupiłam sobie rovera 25 disla. Bardzo fajne oszczędne autko. Pojemność 2 litry ale pali 5 l na trasie a 7-8 na mieście. do tego ma fajnego kopa;-);-);-) A mąż ma rovera 420 na gazie i też jest bardzo oszczędny i większy od mojego 25. Bo 25 to pszczółeczka moja 3 drzwiowa. Ale mi jak na razie nie potrzeba wiekszego auta. A no i mam rok 2000 i kupiłam go nie drogo. W roverach masz też automat... tylko tych nowszych. Ale wydaje mi się że jak na te ceny to mają naprawde świetne wyposażenie w środku...

Ja mam takiego;-)

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11507009

Mój M takiego
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11539253

A chcemy sobie kupić takiego:
http://moto.allegro.pl/item932687034_rover_75_2_0_cdti_136km_skora_xenon_full_niemcy.html

Wydaje mi się że jak na takie pieniądze to i rocznik i wyposażenie jest zarypiste... on robi wrażenie:-D:-D To jest autko naszych marzeń... ale wydaje mi się że już nie długo;-);-);-)
Ale oczywiscie każdy ma swój gust... moja siostra w tych samych pieniadzach kupiła sobie passata i ma szyby na korpkę hehehehehe i się z niej nabijam że co z tego że Passat jak musi kręcić żeby szybę otworzyć:tak::tak: zwykła wersja passata B6 najbardziej uboga jak może być.... no bynajmniej takie jest moje zdanie... po co się cofać jak można taki wypasiorem jeżdzić:-D:-D
 
Royannko cieszę się że się odezwałaś, Alanek już widać nieźle sobie radzi, mój Sebuś już tez chwyta zabawki :tak: Royannko a nie wiesz dlaczego Alanek ma ciągle katar? U nas też często katar, z małymi przerwami, już było sporo dni sucho w nosku, a teraz od nowa polska ludowa..:baffled: jutro idziemy do kolejnego lekarza z tym katarem..nie wiem może jakaś alergia? Ani ja ani M nie jesteśmy alergikami, ale nigdy nie wiadomo..
Alanek ma katar od grunia non stp-raz wiekszy raz mniejszy. ale jest on alergiczny-przezrzysty, biale babolki. Lekarz w dziwnowie powiedzial, ze najprawdopodobniej alergiczny. tym bardziej, ze maly ma ciagle duza ciemieniuche i skaze czerwona na policzkach. chyba na rortocza uczlony, bo jak spal w dziwnowie 2 noce na pierzu, to sie w srodku caly zaflegmaczy, charczal, kichal i kaszlal. jak zabralam pierzynke to kaszel znikl, kichanie i katar zmalal.
 
reklama
Royannko a czy takim maluchom można robić jakies testy na alergię? Ciekawe co jest u nas przyczyną częstego kataru :eek:

Dzastina zapomniałam w tamtym poście o Tobie napisać - kochana nie poddawaj się, ja myślę że Twoja diagnoza to jeszcze nie jest wyrok! Zobaczysz jeszcze doczekacie się drugiego Maleństwa :tak: Życzę z całego serca :)
 
Do góry