reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

bereshko gratuluje zaliczenia..no i cale szczescie ze olusiowi nic nie ma..ale wezwalas lekarke i jestes spokojniejsza..trzymam kciuki by przyznali swiadczenie pielegnacyjne na kubusia..napewno przyznaja.

moja derya rao jak wstala i pila mleczko juz coraz lepiej sama trzyma butelke..:tak:
 

Załączniki

  • DSC02030.jpg
    DSC02030.jpg
    29,9 KB · Wyświetleń: 41
  • DSC02033.jpg
    DSC02033.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 36
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Jestem spokojniejsza ale martwi mnie, ze Olisio tak się poci w nocy od maleńkości. Jak tylko zaśnie od razu mokra głowa choć jest cienko ubrany i nie jest ciepło w pokoju. Sama nie wiem o co chodzi. Będziemy robić badania na jony. Lekarka mówiła, że moze taki jego urok.
 
;-)

bereshko moje ktores dziecko tez tak sie pocilo chyba patryczek i z latami mu to przeszlo...teraz ma okres dojrzewania i znowu bardzo sie poci...

juz coraz pewniej siedze;-):tak::-D

tu derya z ercanem..
 

Załączniki

  • DSC02031.jpg
    DSC02031.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 32
  • DSC02032.jpg
    DSC02032.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 28
  • DSC02038.jpg
    DSC02038.jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 36
  • DSC02037.jpg
    DSC02037.jpg
    30,4 KB · Wyświetleń: 37
  • DSC02047.jpg
    DSC02047.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 27
  • DSC02044.jpg
    DSC02044.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 32
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam wieczorkiem :happy:
Dziękuje Wam dziewczynki za odpowiedzi :tak: może rzeczywiście to był Maluszek (tak mi się właśnie zdawało:-))....już nie mogę się doczekać kiedy częściej zaczne go czuć :tak:

Dzastina cieszę się że masz takie podejście tak trzymaj!!! :tak: będzie dobrze zobaczysz! :tak: jesteś szczęściarą i jeszcze kiedyś napewno będziesz szczęśliwa z powodu drugiego maluszka :tak: trzymam kciuki za Ciebie!

Anufifi goldenka to jeszcze fajniej :-) bardziej mi się podoba :tak:ale chłopaki będą mieli radość :-) ja widzę po Kacperku jak bardzo przywiązany jest do naszej Zory :tak:

Bershka zdrówka dla Olisia! no i trzymam kciuki za jutrzejszą komisje :tak: jestem pewna że Ci przyznają :tak: gratulacje zaliczenia! jeden mniej :tak:
mój Kacper też się poci jak śpi, całe włosy ma zaraz mokre jak jest przykryty no i ciągle się rozkopuje, nie wiem może dlatego że jest mu za gorąco ale ja to zaraz bym go przykrywała bo jak to spać bez niczego i co ja go przykryje to on sie rozkopie :rolleyes2:

Kinga odpoczywaj :tak:i wracaj szybko do zdrowia! :tak:fajnie że rogówkę już będziecie mieli :-)

Kiki Dercia przeurocza jak zawsze :tak::-) i jak ładnie już siedzi :-)

Spokojnej nocy dziewczynki :happy:
 
Ostatnia edycja:
derya i danielek..;-)

a tu derya z mamusia;-)
 

Załączniki

  • DSC02053.jpg
    DSC02053.jpg
    27,9 KB · Wyświetleń: 33
  • DSC02054.jpg
    DSC02054.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 36
  • DSC02048.jpg
    DSC02048.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 59
  • DSC02049.jpg
    DSC02049.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 58
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Deyra coraz stabilniej siedzi :tak: dziewczynki szybiej dorastają i rozwijają sie :-):tak:
cudna jak zawsze a Ercanek taka kluseczka, taki do całowania!!!!

Paula - Oli tez nie uznaje kołdry a ja nie moge patrzeć jak śpi bez przykrycia :eek:

Kubuś wazy juz 7700g :-)
 
paula juz bedziesz coraz czesciej czuc dzidziusia i jeszcze troszeczke i napewno sie dowiesz kto mieszka pod twoim serduszkiem,,

jolu ercan kluseczka ma sporo nadwagi a wiesz jak ciezko zabronic mu jesc,,ercan mial 5,5 miesiaca siedzial juz super 6 miesiecy to caly czas musialam go prowadzac ze kregoslup mi wysiadal a dzien przed 8 miesiacem sam zaczal chodzic,,to dercia jest inna slabsza od ercanka..a kubus juz zaczyna siedziec czy jeszcze nie.a ma zabki?

a ja nie zmeczona bo przespalam sie z derya po obiedzie bo tak deszcz padal i co teraz mam robic..mam juz dwa tyg polska telewizje teraz jolu jak bys byla w tvn nie musialabym do kumpeli isc..w domku moge ogladac..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A ja nie planuję płci dziecka, gdy tylko zaczniemy staranka w tym roku. A jakbym drugie też kiedyś miała to dla mnie to obojętne :-D
Ważne, aby było zdrowe :tak: bo tyle się teraz słyszy, że szok

Dobranoc
 
Kiki :-) już nie bede udzielać się w TV ;-) Co chwilę ktoś mi mówi ze sąsiadów, ze mnie widział :szok: nawet moją mamę w sklepie ludzie zaczepiają i pytają się o Kubusia o co chodzi i wogóle a ludzie dodają od siebie jeszcze 2 zdania i plotki już narastają. Ostatnio docent chciał, zebym znowu wystąpiła ale nie zgodziałam się. Raz wystarczy. Powiedziałam mu, zeby się nie obraził że boję się, ze zostanę gwiazdą i bede musiała mieć ochroniarzy :-D:-D:-D:-D

Ercanek kluseczka ale słodziutka i pasuje mu to :tak: ale się pewnie cudownie tuli takie ciałko. Moi chłopcy takie chudziaszki choć Kubus juz się zaokrągla :-)

Tak, Kubuś zaczyna siedzieć ale jeszcze leci na boczki tak po ok 3 minutach bach :-) Oli siedział jak skończył 7 miesięcy wiec tu nie liczę, ze Kubus bedzie siedzieć szybciej

ząbka nie mamy
 
reklama
moja derya tez siedzi tak po 5.8 minut i leci na boki..tak to jest z ludzmi troche zobacza reszte dodadza i jest plotka..na cale szczescie w niemczech tak nie jest..ide deryi dac kaszke i poogladac jakis film..

dobranoc dziewczyny zycze dobrej nocy..
 
Do góry