reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kilka koleżanek dawno się nie odzywało...szkoda....brakuje ich tutaj...

Okruszynka, Agnieszka12, Jarzębinka co u Was dziewczynki? jak dzieciaczki? :happy:

Margaritta co u ciebie i Twoich księżniczek słychać?:happy:

Kicia jak tam Twoje Cudo??? :-)

Beti jak się czujesz kochana? :blink:

Sylola jak się czujesz? byłaś już na pierwszym usg? :happy:

Royanna jak chłopaki?:blink:

Sylwia jak tam staranka?;-)

Maleńka zniknęła a szkoda....:-(

Honia...mam nadzieje że niedługo wróci do nas!:tak:

Joanna co u Ciebie? jak brzuszek?;-)

Ryba a Ty jak się czujesz? :-)

Pajkaa też rzadko zagląda...wiem że udziela sie na sierpniówkach.....zajrzyj i do nas kochana :tak:

Dziewczynki PISZCIE...brakuje tu Was!!!! :tak::tak::tak:

Jeśli kogoś ominęłam to przepraszam :zawstydzona/y: ale wszystkie serdecznie pozdrawiam! :tak::happy:

Kinga ale mi narobiłaś smaka na jakieś mięsko z grilla :-p przepis sobie zapiszę może kiedyś wykorzystam :tak:

Justyna zdobyła brąz!!!! :-) brawo!

Ja zmykam do wyrka już!
życzę Wam dziewczynki spokojnej nocki! :tak:
do jutra! :happy:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej laseczki.... witam się z wami i ja...

U mnie wieje i jest zimno... więc nici z spacerku.

Ale miałąm dziś sen... śmiło mi się że zrobiłam sobie betę i wynik miałam 350 hi hi hi...a wogóle to mam przeczucie że się udało... tylko żeby to się nie skończyło tak jak ostatnio...tym razem będę badziej czujna i zapobiegawcza.. no nic trzeba jeszcze czekać..ale już dzis poszukam sobie testów na allegro.
a słyszłyście moze o teście Acon? Ponoć jest super czuły.. chciałabym go kupić ale muszę na allegro bo w u mnie w aptekach nie ma..:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
WITAM:-)

Dziękuje kobitki:-)
Witam

Cały dzien zabiegany, nie małam czasu siasc na dupsku...
Co u Was, nie mam jak poczytac.....
widziałam tylko zdjecie Bartusia, jaki sliczny i wydaje sie ze spory chłopaczek jak na wczesniaczka... Patrysiu ucałuj maluszka
Ładny nasz suwaczek... Alanek niezłe minki strzela a Domis takie spojrzenie łobuziaka... tylko mi ten Twoj suwaczek sie rozciaga, taki długi jest, taki ma byc??
Buziaczki....
Pozdrawiam wszyskie mamuski i ich szkrabki...


Ja dzisiaj smigałam za prezentem dla mojej 2 letniej siastrzyczki ciotecznej,
w koncu znalazłam taki fotelik samochodawy jaki chciałam...
Jutro imprezka......

Zajrze pewnie dopiero w pon.

Kolorowych.......
dziękuje:-)ps.hmm no ja widze u siebie jeden pod drugim czyli 2 suwaczki plus napis:tak:udanej imprezki:-)
A nasza sunia cierpi, musi ją boleć bo prawie wcale nie wychodzi z koszyka co jest do niej niepodobne :no: i na łapki ledwo co staje :-(M dał jej proszek przeciwbólowy to może chociaż trochę jej ulży!
teraz dopiero doczytałam o suni waszej:-(dużo zdrówka dla niej bidulka pewnie się męczy:-(


I najważniejsze:-)
Alanuś ślicznie się dzisiaj do mnie uśmiechał:-)wystarczyło paluszkiem po brudce czy nosku i uśmiech do mamusi jest:-Da przy tym słowo "A guuu":-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kilka koleżanek dawno się nie odzywało...szkoda....brakuje ich tutaj...

Okruszynka, Agnieszka12, Jarzębinka co u Was dziewczynki? jak dzieciaczki? :happy:

Margaritta co u ciebie i Twoich księżniczek słychać?:happy:

Kicia jak tam Twoje Cudo??? :-)

Beti jak się czujesz kochana? :blink:

Sylola jak się czujesz? byłaś już na pierwszym usg? :happy:

Royanna jak chłopaki?:blink:

Sylwia jak tam staranka?;-)

Maleńka zniknęła a szkoda....:-(

Honia...mam nadzieje że niedługo wróci do nas!:tak:

Joanna co u Ciebie? jak brzuszek?;-)

Ryba a Ty jak się czujesz? :-)

Pajkaa też rzadko zagląda...wiem że udziela sie na sierpniówkach.....zajrzyj i do nas kochana :tak:

Dziewczynki PISZCIE...brakuje tu Was!!!! :tak::tak::tak:

Jeśli kogoś ominęłam to przepraszam :zawstydzona/y: ale wszystkie serdecznie pozdrawiam! :tak::happy:

Kinga ale mi narobiłaś smaka na jakieś mięsko z grilla :-p przepis sobie zapiszę może kiedyś wykorzystam :tak:

Justyna zdobyła brąz!!!! :-) brawo!

Ja zmykam do wyrka już!
życzę Wam dziewczynki spokojnej nocki! :tak:
do jutra! :happy:


:-(



Dzień dobry :-):-):-)

dzisiaj miałam jechać na egzamin ale babka miała kolizje sam. :szok: i egzamin odwołany a ja wczoraj do 2 w nocy i dziś wstałam o 6tej i kułam, kułam, kułam :sorry::sorry:

uciekam na urodziny do tesciowej

miłego

A to jest mój siostrzeniec Bartuś:-)


słodziak ....

ale jak widzę inkubatory etc to wspomnienia powracają :no: oby szybko doszedł do zdrówka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
WITAM:-)

Dziękuje kobitki:-)

dziękuje:-)ps.hmm no ja widze u siebie jeden pod drugim czyli 2 suwaczki plus napis:tak:udanej imprezki:-)

teraz dopiero doczytałam o suni waszej:-(dużo zdrówka dla niej bidulka pewnie się męczy:-(


I najważniejsze:-)
Alanuś ślicznie się dzisiaj do mnie uśmiechał:-)wystarczyło paluszkiem po brudce czy nosku i uśmiech do mamusi jest:-Da przy tym słowo "A guuu":-D
Jest tyle magii w usmiechu dziecka:tak:

Bershko podziwiam Cie za to ile musialas przejsc, ale Twoj slodki synus na pewno juz dawno te wszystkie trudy Ci wynagrodzil!:)

A u nas znowu swieci sloneczko i jest na prawde milo... oby tak zostalo:)
Ach pachnie wiosna!:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hejka!
A ja od rana jeździłam po lekarzach:wściekła/y:Obudziłąm sie z wysypką na rękach, taką swędzącą.. na brzuchu już miałam dawno ale rozdrapałam i jeszcze bardziej swędziało:zawstydzona/y: Byłam na IP dali mi tam skierowanie do innego miasta do dermatologa bo nasz pani dermatolog jest h**a warta. Eh.. Pojechaliśmy a tam mi mówią, że nie wiedza co to:eek: i że dermatologa nie ma, że dopiero w poniedziałek:eek: Eh.. Normalnie szok. Kupiłam sobie wapno w aptece i mam wszystkich w doopie:-D Tyle jeżdżenia i nici to może zwykłe wapno pomoże do wtorku. We wtorek ide na ktg i z wynikiem do gina więc mu znów pokarzę ten brzuchol.
Poczytam teraz te opowieści z porodówki:tak:
 
reklama
U mnie troszkę nieciekawie :-(
od paru dni boli mnie strasznie coś z prawej strony płuca. Myślałam że przejdzie ale ból nasila się jak tylko proszki przestają działać. Najbardziej boli gdy oddycham nie mówiąc już o głębokim oddechu bo to nie możliwe jest.
mąż chce abyśmy pojechali na pogotowie z tym. Ale ja chce poczekać bo wierzę że ból minie w końcu.
Może się przećwiczyłam nie wiem..
 
Do góry