reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

BERSHKA aparat super zdjecia robi ale nie byloby takich zdjec gdyscier nie byli tacy fotogeniczni,super rodzinka:-)
 
reklama
Cześć babeczki kochane,,,

Paula wiem że lepiej by było gdyby zachorował teraz jak później...ale jak narazie to wysypka mu zblakła bo nie dostaje słodyczy... odstawił mi taki numre że głowa mała.... nie spał calutką noc... zasnoł o 6 rano i spał do 9. Całą noc nas zaczepiał i chciał się bawić... oczy miał jak 5 zł. Jak był maleńki to spał a teraz coś mu się pokićkało...

Ja od 3 rano latam do łazienki.... chyba coś zjadłam bo mam biegunkę... ale z kolei jadłam to co wszyscy więc nie wiem, może to wirus?? dawno tak nie miałam. Aż z tego powodu do pracy dziś nie poszłam ( mam działalność) zrobiłam sobie dzień wolny.. może do południa mi przejdzie to pojadę na zakupy i zrobie krokietki.. dam wam przepis na pyszne krokieciki...

Farsz :
1 kg kapusty kiszonej,
0.5 kg mięsa wieprzowego,
4 paczki serka topionego w plastrach ( masdamer, gouda) ja kupuje Hochland. Może być też z szynką...
Kapustę gotujemy 2 razy, odcedzamy i zostawiamy do wystygniecia. Mięsko kroimy na równe kawałki np. jeśli to karkówka to tak by sie szybko ugotowała z kostką rosołową, Wszystko jak już wystygnie to mielimy maszynką do mięska na średnim otworze... mięsko+ kapusta. Do dużego rondla wrzucamy farsz i prażymy na małym ogniu tak by woda z kapusty odparowała.. przyprawiamy wegetą, solą i pieprzem.

Ciasto na naleśniki:

1 jako,
1L mleka,
0.5 kg mąki,
olej,
sól
Ubijamy białko z jajka na sztywno, dodajemy przesianą przez sito mąkę, żółtko i mleko i dalej miksujemy do uzyskania konsystencji smietany.. ( słodkiej)
Dolewamy do ciasta troszkę oleju.

Na rozgrzanej patelni smażymy nie za grube naleśniki...
Nakładamy na gorące naleśniki farsz z kapusty i miesa i kładziemy jeden plasterek serka...zawijamy w krokietki. Tylko nie ściskać za mocno bo popękają.. Obsmażyć w jajku i bułce tartej,,, można tradycyjnie z barszczykiem spożywać. To kaloryczna bomba ale pyszotka... Serek po usmażeniu się roztapia i daje im nie samowity smak... polecam. Troszkę trzeba się nastać przy patelni ale zadowolenie gwarantowane;-);-);-) smaczengo!!:-):-)
 
Ostatnia edycja:
PATRYSIU dopiero rodzilas a Twoj synek juz taki duzy?szok:szok: chyba drozdze je na snianko;-)hihihi nie nie zartuje...duzy i przystojny mezczyzna rosnie:tak:
 
Pati synuś prześliczny :-) i jaki już "duży" :tak:

Patrysia Ty już o wnukach myślisz :-D jesteś niesamowita! :-D:-D:-D
widzę że udało Ci się wkońcu suwaczek zrobić :tak:

Dzastina współczuje nocki, ale żeby całą noc nie spał :eek: twardki jest ;-)
naleśniki wydają się smakowite :tak:

My zaraz zbieramy się na spacerek :-)
Do później...
Buźka!
 
Patrysia Ty już o wnukach myślisz :-D jesteś niesamowita! :-D:-D:-D
widzę że udało Ci się wkońcu suwaczek zrobić :tak:
:-D:-D:-D ps.no wkońcu się udało z tymi suwaczkami:-)
PATRYSIU dopiero rodzilas a Twoj synek juz taki duzy?szok:szok: chyba drozdze je na snianko;-)hihihi nie nie zartuje...duzy i przystojny mezczyzna rosnie:tak:
hehe oj tak szybko rośnie maluszek :tak:powiem że albo to niezabardzo z tymi numerami ubranek albo już nie wiem bo urodził się mierząc 52 cm a ja ubieram mu ubranka w rozmiarze 62 i one sa mu w sam raz:eek::rofl2:
 
[/ATTACH]
pezdstawiam Wam cioteczki mojego synusia,Max lub Anthony:-)
:-) duży bobasek. jeszcze troszkę i bedzie z wami :)
Patrysia widzę że suwaczek w końcu zrobiony! :) ale i tak coś tam w tych suwaczkach się poprzestawiało dlatego ja zrezygnowałam i widzę że wszystkie dziewczyny tak mają :sorry:

Ja już po ćwiczeniach i po spacerze z synkiem! :))
Po południu zakupy z mężem i potem jeszcze idę biegać :happy:
 
KINGA wszystko dobzre jest z tymi suwaczkami tylko w tym potrójnym(taki co miałam wcześniej)jest inaczej zrobione że teraz nie liczy wieku oddzielnie do każdego zdjęcia tylko ogólnie do zdjęć(dlatego daje się jednego synka x3 fotki aby wiedzieć że to do niego opis wieku jest)i wtedy dodatkowy opis np.w slubnych mały 2 linijkowy wierszyk jest i dlatego wtedy ten opis jest na środku:tak:taka zmana jest zrobiona:tak:heh pewnie niezrozumiale napisałam:-ptu jest przykład :
three.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
rozumiem... ale mi się to już nie podoba :-p bo na suwaczku dziecka jest opis Razem już od lat.... dla mnie to bez sensu jest. No ale nie wszystkim to musi przeszkadzać no nie! ;)
Ja sobie jednak podziękowałam bo wtedy było lepiej jak dla mnie.

Obiadek już mam zrobiony:) ryż z mięskiem gotowanym.
wszystko ostatnio mega dietetyczne :-)
Nawet nasz syn polubił pieczywo razowe i wsuwa :tak:
 
reklama
Witajcie Kochane.....

Bershka- ale piękni Ci Twoi chlopcy!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem zauroczona! Zwlaszcza mlodszym:)

Pati- cudo melutkie!!!!!!!!!!! I jak dasz Max na imie to prawie tak ja u mnie:))))
 
Ostatnia edycja:
Do góry