reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Tusia moje ogromne gratulacje! krechy czerwone i żadnych wątpliwości:) Fajnie że wam się udało! :-)

Dziewczyny muszę wam powiedzieć o czymś co od paru dni napawa mnie dumą:) Moj synek dorasta! Sam się rozbiera przed załatwieniem potrzeby w łazience, siada na sedes i jak skończy to sam się ubiera ( no chyba że coś większego to muszę go podetrzeć jeszcze tam) I wychodzi z łazienki taki zadowolony :-) Nawet światło sam zapali i zgasi bo pomaga sobie swoją łopatką.
Tłumaczyłam mu że jak pójdzie do przedszkola to dobrze będzie jak nauczy się sam korzystać z wc! no i zrozumiał :)
Ciesze się bardzo.

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Kurcze boja mam trochę oby to wszystko nie było tylko chwilowe.
Proszę Boga oby wszystko było dobrze.
wszystko sie we mnie trzęsie/ nie dowierzam.:eek:

 
Tusiu gratki najszczersze!!!! Taką kreskę to ja miałam z Czarkiem 2 tygodnie po spodziewanej @ !!!! Grtki jeszcze raz.... ach jak ja ci zazdrosze!!!



Dziewczyny ja chyba zejde.....z tego świata. Po wczorajszych igraszkach z mężem. Tak mnie ścisło w brzuchu, macicy,,, mam wrazenie że się obkurcza i kurczy tak jak po porodzie...ale to 1000 razy bardziej boli. Całą noc nie spałam....matrwię się strasznię....mam wrażenie że zaraz mi krwotok poleci...co się ze mną dzieję...Boję się strasznie....
 
Kinga to masz już prawdziwego mężczyznę w domku. Gratuluje !! Jak Ci nasi synkowie szybko dorastają :eek::sorry: a w przedszkolu u nas jest taki wymóg, że już bez pieluch i w miarę musi być dziecko samodzielne.

Mój chorowitek już czuje się lepiej. Dzisiaj taka piękna pogoda, słoneczko i sama nie wiem czy wyjsć z nim na spacerek :confused2: w sumie jak nie ma gorączki to chyba nie ma przeciwskazań



Tusiu bądź dobrej myśli i myśl tylko pozytywnie. Zamartwianie się tylko wpłynie na dzidziusia niekorzystnie. Trzymam kciuki za te magiczne 12 tyg !!!! :tak::tak::tak:

Dzastina moze to ból owulacyjny połączony z mocnymi igraszkami :-D


a ja muszę się pochwalić porannym Kubusiem. Budzi się około 7ej gaworzy do 9tej później dostaje mleczko i sam zasypia do 10.30 :-):tak:no a później już haj lajf :-D:-D:-D ale w końcu mogę dospać cały ranek. Już tak mamy kilka dni obym tylko nie zapeszyła :sorry: Teraz sobie śpi i mój M też :eek::happy:

Anufifi a jak Tomeczek i nocka ? Budzi się jeszcze czy śpi tak ładnie jak pisałaś ostatnio

a co sie dzieje z Kiki ? dawno tu nie była :confused2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Tusiu bądź dobrej myśli i myśl tylko pozytywnie. Zamartwianie się tylko wpłynie na dzidziusia niekorzystnie. Trzymam kciuki za te magiczne 12 tyg !!!! :tak::tak::tak:


Dzastina moze to ból owulacyjny połączony z mocnymi igraszkami :-D

Kochana ja mam 21 dc to nie może być ból owulacyjny bo ja już po owulacji jestem no chyba że coś przegapiłam...ale zaraz mamy południe a mnie dalej boli!!!A igraszki były spokojne nie z nogami na suficie:-D:-D i pierwszy raz tak mam..
 
Tusia moje gratulacje!!!!!!!:-):-):-)


Oj kochane:-( Ja chyba jadę do szpitala bo mam chyba cholestazę ciążową i jak to się potwierdzi to będą wywoływac poród:-( Boją się strasznie:-( Będę dawac znac którejś na komórkę.. ojej jak się boję..:-(
 
Tusia nic się nie martw... wszysttko będzie dobrze. Dla swojego spokoju idź do ginka niech ci da luteinkę i będziesz jeszcze bardziej spokojna....

A ile dni przed @ zrobiłaś test??? I jaki to test? Przepraszam że dopytuję ale pytam z ciekawości.... bo kreski na prawdę pięknę!!

Agniesiak trzymam kciuki!!!!!
 
taki teścik kupiłam bo był tani 7,79.
5dni przed.
moja ginka nie daje nic na zaś bo pytałam.
jak nie ma plamień to nie ma wskazań.
Agniesia-trzymam kciuki za Tomcia.

 

Załączniki

  • test.jpg
    test.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 36
Agniesiak masz żółtaczkę ? Pewnie masz podwyższoną bilirubinę, może Ci synuś na wątrobę naciska i stąd ta cholestaza. Też to przechodziliśmy, zresztą czego myśmy nie przechodzili. Wszystko będzie dobrze.


Kubula waży już 7400g !!!!!!!!!!!!!!! 900g w ciągu 3 tyg przybrał :szok::-):-):-) pewnie te zupki moje tak go tuczą :-D;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry