reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
My też już po spacerku :happy: teraz obiadek robimy :tak:
No i nasza psinka weszła na jakieś szkło i całe opuszki sobie porozcinała na tylnych łapach :-( teraz biedna leży z zabandożowanymi łapami :-(

Patrysiu śliczny ten Twój siostrzeniec :-)

Kinga brawo! podziwiam za takie zacięcie, ale chyba sprawia Ci to przyjemność co? :-) mięśnie już nie bolą?
 
Kinga brawo! podziwiam za takie zacięcie, ale chyba sprawia Ci to przyjemność co? :-) mięśnie już nie bolą?
Pula psinka wydobrzeje nasz też miał pokaleczone łapki pamietam...
A co do ćwiczeń to wiesz fakt sprawiają mi przyjemność:) nie wiedziałam że fitness może być takim ciekawym ćwiczeniem! mięśnie bolały przed pierwsze kilka dni ćwiczeń, teraz już jest lepiej :)

Miłego wieczorku!
 
Witam

Cały dzien zabiegany, nie małam czasu siasc na dupsku...
Co u Was, nie mam jak poczytac.....
widziałam tylko zdjecie Bartusia, jaki sliczny i wydaje sie ze spory chłopaczek jak na wczesniaczka... Patrysiu ucałuj maluszka
Ładny nasz suwaczek... Alanek niezłe minki strzela a Domis takie spojrzenie łobuziaka... tylko mi ten Twoj suwaczek sie rozciaga, taki długi jest, taki ma byc??
Buziaczki....
Pozdrawiam wszyskie mamuski i ich szkrabki...


Ja dzisiaj smigałam za prezentem dla mojej 2 letniej siastrzyczki ciotecznej,
w koncu znalazłam taki fotelik samochodawy jaki chciałam...
Jutro imprezka......

Zajrze pewnie dopiero w pon.

Kolorowych.......
 
Kindzia ja również życzę udanej imprezki urodzinowej :tak:

Kinga to podstawa że ćwiczenia sprawiają Ci przyjemność :tak: widzę że dążysz do wagi 50kg....udało Ci się już coś zrzucić?

A nasza sunia cierpi, musi ją boleć bo prawie wcale nie wychodzi z koszyka co jest do niej niepodobne :no: i na łapki ledwo co staje :-(M dał jej proszek przeciwbólowy to może chociaż trochę jej ulży!
 
Witam planowalam plec dziecka,dziewczynke,mam juz 2 chlopcow wiec pragnelam corki.W 17tc bylam na USG i na 60%kolejny chlopczyk.A taka mialam nadzieje...wiem ze nie wszystko przesadzona bo dostalam od "dobrej kobietki" zdjecia maluszka na tym zdjeciu tez widac cos w rodzaju peniska,zdjecie z 19tc a jest dziewczynka.Znalazlam stronka na ktorej ewidentnie widac ze pomylki moga sie zdarzyc do 20tc,poniewaz dziewczynki maja "patyczki".Embryo Development external genital sex organs - angle of the dangle boy or girl ultrasound gender scan - Baby2see.com
Ja to widziałam na własne oczy. W muzeum anatomii w Glasgow są w słoikach z formaliną rózne częsci ciała etc. i między innym są narządy płciowe dziewczynki i chłopca w 4 miesiącu ciązy. Oczy miałam przyklejone do gabloty i za chiny bym nie wiedziała które sa które. Oba wyglądały na chłopczykowe. A co do Twojej ciąży to jeśli serduchowałas blisko owulacji albo w samą owulacje to marne szanse na dziewczynkę. Ja mimo ze planowałam zdawałam sobie sprawę że to nie daje 100% pewności i nastwiałam się na chłopca żeby potem nie przezyć rozczarowania, ale na szczęscie udało sie :)))))
 
reklama
Paula mam nadzieję że waszej psinie szybko przejdzie bo szkoda żeby się męczyła.
Co do mojej wagi nie wiem wiesz bo ja się nie ważę na codzień.. nie mamy wagi i nigdy jej nie kupię. Ważę się przeważnie u rodziców lub teściów ukradkiem w łazience ;)
Cóż kiedyś jak się ważyłam to miałam nawet 53kg potem po świetach jakoś 55kg
W ndz idziemy do Rodziców na obiad więc na pewno się zważę i będę wiedziała :)

mam dobry przepis dla chętnych ;)

Grilowane sznycle z sosem tzatziki

Składniki: 400g sznycli z fileta z indyka, 125ml oleju z pestek winogron (może być zwykła oliwa), 1 ząbek czosnku, po pół łyżki: majeranku i tymianku, sól, pieprz.
Sos tzatziki najlepiej robić z jogurtem (mniej kcal) 1 ogórek + jogurt naturalny+ przyprawa tzatziki :)
Przygotowanie: Opłukane i osuszone mięso poruszyć solą oraz pieprzem. Olej mieszamy ze zmiażdżonym czosnkiem i ziołami, a tak powstałą marynatą nacieramy mięsko i wstawiamy na pół h. do lodówki. Następnie pieczemy na grilu. Mięsko podaje się z sosem tzatziki do tego moża jeszcze sobie dodać oczywiście jakieś warzywka:) Ja dodaję pomidory i jemy z ryżem.

Pycha jest! :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry