reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzień dobry ;-)
Witam się z wami piątkowo i życzę miłego dnia

Ja dopiero zebrałam się z łóżka idę zrobić wiec śniadanie. Do później!

Jola twój starszy synek też ładny chłopaczek! :happy: widzę że zadowolona z aparatu jesteś. My mamy lustrzankę sony i też jestem z niej bardzo zadowolona:) Zupełnie inne fotki niż kompaktem.
 
reklama
DZIEŃ DOBRY:-)
Kobitki ale sobie wieczór a nawet kawałek nocy fajniuchny zrobiliśmy z M:-Dnormalnie relaks jak nie wiem co:rofl2:graliśmy do 00.30 w WORMSY:-D:rofl2:dzisiaj robimy powtórke:-p
Gosia specjalnie dla Ciebie ;-)

Mój brzuszek :tak::-)
Zobacz załącznik 207118
jaki słodziuchny brzuchalek:-)ps.ja się dowiedziałam płeć przy obu synkach właśnie w 15 tc;-)


Pierwsze próby mojego nowego aparatu ;-)


daje miniaturki, zeby nie wyszło na 2 kartki wiec musicie w nie kliknąć






i mój chorowitek




i mój małż :-) Dzięki Kinga :tak:




i moje starsze Olisio przed spaniem, aparat rewelka polecam :-):tak:








aparacik super zdjęcia robi takie czyste:tak:heh ja to jade z komórki:-pa synusie super:-):tak:
 
Paula brzusio sliczny i widac juz ze ciazowy:-)dziekuje:-)

bershka Kubus na jednym zdjeciu wyglada jak grubasek:-)widac ze Twoje rozkarmianie daje efekt:-)

Mojemu Kacprowi juz prawie dolna jedynka sie przeila a ktoras z Was(nie pamietam kto) twierdzila ze w wieku 3miesiecy nie mozliwe jest zeby dziecko mialo zabki wiec jak widac sie mylila...
 
Ostatnia edycja:
Dzień Dobry :-)

Paula heh sama sobie wybrałam taki kierunek studiów to teraz sama musze się z tym męczyć :-D hehe żartuję nie jest tak źle :)

Agniesiak ja mam już dwa rozdziały napisane i nawet sprawdzone przez promotorkę, teraz pisze trzeci rozdział, chcę go napisać do końca lutego, a na marzec zostanie mi czwarty plus wstęp i zakończenie i ogólna obróbka techniczna :) Taki mam plan - mam nadzieję że uda się zrealizować :)

Patrysia wiesz ja 18go też sobie pomyślałam - Alanek Patrysi już miesiąc temu o tej porze był na świecie :-):tak:

Bershka super zdjęcia, a Oliś jakie ma dłuuuuugaśne rzęsy! Szok :szok::-):-):-)

Gosia no co Ty już zeby?? :szok::-D To jakies gryzaczki musisz Kacperkowi sprawić :)

A ja gotuję dzisiaj z rana się wzięlam, potem będę odpoczywać...(ta jasne...:) :-D

Buziole!
 
Witam :-)
Ja jeszcze w łóżku ;-) Kacper co prawda obudził nas o 9 ale ubrałam go i jeszcze myk do łóżka :tak: M poszedł po zakupy i jak przyjdzie to zrobimy śniadanko :happy:
Wczoraj odwiedzili nas brat z przyszłą bratową, przyszedł jeszcze mój brat cioteczny i siedzieliśmy do 2 w nocy!!! :rofl2:

Dziękuje Wam za miłe słowa :-) brzusio rośnie nie da się ukryć :tak: bratowa o 2 miesiące większą ciąże i też ma już fajny brzuszek :tak: a będą mieli Kubusia :-)

Bershka zdjęcia super!!! cieszę się że aparacik dobrze Wam się sprawuje...ja to już nie wyobrażam sobie robienia zdjeć kompaktem! :-) Chłopaki miód malina :-) Oliś to już duży chłopczyk :tak: a Kubuś śliczny i jakoś inaczej wygląda niż na wcześniejszych zdjęciach co nam wklejałaś i może właśnie to za sprawą aparatu :tak:

Patrysiu fajnie że i Wy miło wieczór spędziliście :-)

Dzastina dobrze że to tylko uczulenie :tak: chociaż z drugiej strony dobrze jakby teraz przechorował....potem jak poszedłby do przedszkola miałabyś spokój ;-) ja właśnie nie puszczam Kacpra do przedszkola bo boję się że złapie ospe albo coś innego a ja na nic nie chorowałam, no lekką świnkę tylko przechodziłam....a teraz taki ospowy okres!

Kinga również miłego dnia :-)

I wszystkim życzę miłego piąteczku :-)
Buziaczki
 
Mojemu Kacprowi juz prawie dolna jedynka sie przeila a ktoras z Was(nie pamietam kto) twierdzila ze w wieku 3miesiecy nie mozliwe jest zeby dziecko mialo zabki wiec jak widac sie mylila...
Gosiu jak widać każde dziecko jest inne i w wieku 3 miesięcy można mieć zęby :tak::-D

A ja gotuję dzisiaj z rana się wzięlam, potem będę odpoczywać...(ta jasne...:) :-D
Pyszczek a co dobrego gotujesz? no i życzę wytrwałości w postanowieniach i w pisaniu :tak:
u nas dziś ryba smazona, ziemniaki i surówka na obiad :tak:
 
[/ATTACH]
pezdstawiam Wam cioteczki mojego synusia,Max lub Anthony:-)

GIE-OSKA moj Xavi mial 3 i pol mies jak przebil mu sie 1 zabek w wieku 9 mies mial juz komplet:tak:

PAULA "pileczka jest przesliczna i pomyslec ze taki maly skarbek tam siedzi w srodku:-D
 

Załączniki

  • skanowanie0012.jpg
    skanowanie0012.jpg
    37,8 KB · Wyświetleń: 23
  • skanowanie0009.jpg
    skanowanie0009.jpg
    37,9 KB · Wyświetleń: 24
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Patrysia wiesz ja 18go też sobie pomyślałam - Alanek Patrysi już miesiąc temu o tej porze był na świecie :-):tak:
:-)teraz jak tak patrze na syneczka jednego i drugiego to sobie myśle jak szybko mi rosną i co ze mną bedzie jak mi pójdą w "swój świat":sorry:ale nie ma co jak mi dadzą wnuki lub wniczki to rozpieszcze na maksa:-p:-D:rofl2:

GIEOSKA gratuluje pierwszego zabka:-)
PATI śliczny Maxuś lub Anthoniś(nie wiem czy dobrze zdrobnienie napisałam:zawstydzona/y:)
 
Do góry