reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kur....czaki!!!!! napisałam mega posta i sobie niechcący zamknęłam!! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

To teraz w skrócie....;-)

Kinga u nas za przedszkole jest opłata stała 130zł + wyżywienie ok 120-130zł (5,50zł/za dzień) + zajęcia dodatkowe to wychodzi co miesiąc jakieś 350zł :tak: jesli u Was jest taniej to super! trzymam kciuki aby Filipek dostał sie do przedszkola! :tak:

Kindzia zapytam oczywiście koleżanki :tak: mój synek w zeszłym roku też już śmigał na 4 kółkach :tak:

Patrysiu cieszę się że u siostry i Bartusia coraz lepiej :-) no i wszystkiego najlepszego dla Alanka!!! chłopaki super!!! :-)

Marcelkowa mama ślicznego masz synka :-) a teraz ile ma lat?

Czarodziejko sama nie wiem kiedy to minęło! pamiętam jak wklejałam suwaczek atu już 15 tygodni minęło! :tak: Oczywiscie najważniesze żeby maluszek był zdrowy i co będzie będe tak samo się cieszyła! :tak: dziękuje za kciuki! :happy:

Bershka zdrówka dla Olisia! super aparacik wybraliście :tak: życzę aby dobrze Wam służył :tak:
Dziekuje;-) Teraz ma 6 i pol!
 
reklama
Gosia specjalnie dla Ciebie ;-)

Mój brzuszek :tak::-)
ffff2.JPG
 
Paula - Brzusio świetny... no w drugiej ciąży szybciutko widać brzuszek... ale śliczniutki...zazdroszczę;-);-) Czarek ma uczulenie od czekolady kochana... i cieszę się bardzo.... dałam mu Calcium i pewno do jutra zejdzie... Fałszywy alarm z tą ospą... u mnie 18 dc... brzuch przestał boleć... ale wiem jak będzie. Dziękuję wam kochane babeczki. Kindzia zwłaszcza tobie.. Ja już kilka razy to wałkowałam i wiem że jak boli to ciąży nie ma.. więc córeczki w tym cyklu nie będzie,,, może w marcu??? hmmm:eek::eek:
 
Pierwsze próby mojego nowego aparatu ;-)
daje miniaturki, zeby nie wyszło na 2 kartki wiec musicie w nie kliknąć










i mój chorowitek


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jola ładniutki ten twój maluszek jest :)) fajne masz dzieciaczki! :tak:


a ja już po fitnessie..
piernika nie zrobiłam jednak, może jutro... :sorry:
 
reklama
Do góry