reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Patrysiu- ale masz przystojniaków...a ten łodszy jak cukiereczk:)))))

Paula- wlasnie spojrzalam na Twój suwaczek ze to juz 15 tydzien...kurcze jak to zlecialo....i powiedz mi kiedy?:-D:-D:-D
Co do płci....nie ma sensu wczesniej robic usg niz po 17 tygodniu...tak mi ginka mowila....choc pewnie na dobrym sprzecie i fachowym okiem lekarza mozna wczesniej uchwycic co tam dzidzius ma miedzy nózkami....
Ja trzymam kciuki zeby Twoj maluszek byl przede wszystkim ZDROWY!!!!!!:tak::tak::tak:
 
reklama
Agniesiak bierz się bierz, naprawdę :tak: Ja piszę swoją prace po niemiecku i dlatego dłużej mi schodzi :sorry:A chcesz się bronić w czerwcu? Jak ja i Bershka? :)
Kochana mam zamiar bronic się w czerwcu:tak: Dziś od rana siedzę i w "materiałach" zaznaczam co mi sie przyda do mojej pracy do poszczególnych podrozdzialów.:tak:
Do porodu mam zamiar dokończyc ten pierwszy (bo drugi już mam napisany) i po porodzie zostanie mi tylko 3 do napisania;-)

O 14:00 obejrze sobie powtórke mojego serialu bo wczoraj poszliśmy do Kościółka i nie widzialam a po serialu biorę sie już za przepisywanie z "materiałów" do mojej pracy:tak:
 
Dziękuje kobitki:-)oj tak czas tak szybko leci:szok:ps.patrze na zegarek i właśnie o tej godz.już synek był na świecie:-D
 
Patrysiu uroczych masz chłopaczków:-)

Kindzia i jaka decyzja ?

a mój Olinek chory, oby tylko Kubula nic nie złapał :eek:

a to aparat, który kupiliśmy a jak się sprawdzi to się okaże :-) zdjęcia pokaże Wam tutaj ;-) M szukał, sprawdzał, pytał i czytał fora i w końcu wybrał właśnie ten. Dziękuje wszystkim za pomoc, braliśmy każdy pod uwagę z zaprezentowanych przez Was, każdy jest super!!


Test Nikon D90 - Wstęp - Optyczne.pl



 
Jolu aparacik bardzo dobry kupiliście:) tz też zależy do czego ma wam służyć bo jeżeli poprostu do pstrykania fajnych zdjęć to dobry wybór!
No i zdróweczka dla synka!

A my z Filipem już po obiedzie.
czekam na M z kurczakiem w piekarniku
 
PAULA super bo i Bartuś jak dobrze dzisiaj będzie dostawiany do piersi iiii niedługo siostra dostanie go już na stałe do pokoju:-)

KINDZIA ach wiesz ja nie lubie siedziec na podwórku w "miejscu"a sama niepójde na spacer bo z Dominisiem nie łatwa sprawa i ten śnieg jeszcze bardziej utrudnia:sorry:ale w niedziele czeka nas cały dzień objeżdżania:tak:

A teraz wezme się też za obiadek póki Alanek śpi:tak:

No i zdjątka Alanka który konczy dzisiaj 1 miesiąc i starszego synka Dominisia:-)

Ale fajne chlopaki!

Berszko na pewno bedziesz zadowolona z wyboru moj m tez chcial kupic ten aparat ale ze wzgledu na mnie kupil pol lustrzanke tez nikona (coolpix 90) wizualnie bardzo podobny do Twojego, byl rewelacyjny niestety nie nacieszylam sie nim zbyt dlugo bo go nam ukradli:crazy:, ale to juz inna historia(raczej z tych nieprzyjemnych).
Teraz kupilismy Sony H50 (tez pol lustrzanka) i tez jestem zadowolona.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kur....czaki!!!!! napisałam mega posta i sobie niechcący zamknęłam!! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

To teraz w skrócie....;-)

Kinga u nas za przedszkole jest opłata stała 130zł + wyżywienie ok 120-130zł (5,50zł/za dzień) + zajęcia dodatkowe to wychodzi co miesiąc jakieś 350zł :tak: jesli u Was jest taniej to super! trzymam kciuki aby Filipek dostał sie do przedszkola! :tak:

Kindzia zapytam oczywiście koleżanki :tak: mój synek w zeszłym roku też już śmigał na 4 kółkach :tak:

Patrysiu cieszę się że u siostry i Bartusia coraz lepiej :-) no i wszystkiego najlepszego dla Alanka!!! chłopaki super!!! :-)

Marcelkowa mama ślicznego masz synka :-) a teraz ile ma lat?

Czarodziejko sama nie wiem kiedy to minęło! pamiętam jak wklejałam suwaczek atu już 15 tygodni minęło! :tak: Oczywiscie najważniesze żeby maluszek był zdrowy i co będzie będe tak samo się cieszyła! :tak: dziękuje za kciuki! :happy:

Bershka zdrówka dla Olisia! super aparacik wybraliście :tak: życzę aby dobrze Wam służył :tak:
 
reklama
Kinga u nas za przedszkole jest opłata stała 130zł + wyżywienie ok 120-130zł (5,50zł/za dzień) + zajęcia dodatkowe to wychodzi co miesiąc jakieś 350zł :tak: jesli u Was jest taniej to super! trzymam kciuki aby Filipek dostał sie do przedszkola! :tak:
Do przedszkola w tym roku na pewno się dostanie tak czy siak :) albo państwowe albo prywatne :tak: Ale to już czas na niego. On sam chce iść już :)

Mykamy na spacerek
do pozniej! :happy:
 
Do góry