reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam się z wami czwartkowo:)

Paula miło Ci wczoraj dzień minął:happy:

My wczoraj po obiedzie poszliśmy na długi spacer w trójkę, Filip tak się wymęczył że po powrocie zasnął na wieczorynce po 19tej :-) Mieliśmy z mężem cały wieczór dla siebie.
Dziś też ruszamy na taki spacer ale z małą atrakcją :)

A puki co to my dopiero wstaliśmy. Niedługo moja mama wpadnie na kawkę więc muszę troszkę ogarnąć mieszkanie.

Miłego dnia wam życzę dziewczyny!
 
reklama
Witajcie :-)

Patrysiu wiem jak to jest jak się ma dużą rodzinę, ja nie mam, ale mój M ma, bo jego mama (moja teściowa) ma ośmioro rodzeństwa :szok::-D Na nasz ślub musieliśmy ich wszystkich zaprosić z dziećmi itd. Wiesz ile to ludzi! :-D:-D:-D
Dzisiaj już śliczna pogada u nas, w końcu powyżej zera! Mam nadzieję że pod koniec marca też tak będzie :)

Agniesiak bierz się bierz, naprawdę :tak: Ja piszę swoją prace po niemiecku i dlatego dłużej mi schodzi :sorry:A chcesz się bronić w czerwcu? Jak ja i Bershka? :)

Dzastina nie smuć się! Jeszcze nic nie wiadomo!

Kindzia DZIĘKUJĘ CI NIEZMIERNIE!!! :-) Super te wierszyki i pomysły na zabawę, na pewno wykorzystam! Uśmiech mam jak na budyniu! :-D:-D:-D
A co do rowerka to też nie wiedziałam że takie istnieją, ale wydają mi się fajne! Ciekawe jak to naprawdę się sprawdza..Jeśli zdecydujesz się kupić to daj prosze znać jak sobie na nim Emek radzi! :)

Paula nie ma to jak udany dzień :-) Buziak!

A my zaraz śmiagmy na spacer! :-)
 
Kindzia ....cholercia i ja chyba Ci nie pomogę ....Filip szybko smigał na rowerze , a Tomke póki co jeździ na takim aucie ze sie nogami odpycha ...
ale jakby sie tak zastanowic to ten rowerek bez pedałów faktycznie uczy dzicko trzymac równowage i chyba wtedy wskoczenie na zwykły rower to juz pikuś...
hmmmm
nie pomogłam????
 
Kindzia jak twój mały poćwiczy na takim rowerku bez pedałów i będzie już utrzymywał dobrze równowagę to potem kupicie rowerek ale już na 2 kołach od razu! :tak::-)
dokonałaś już wyboru?


Moja mama już poszła... ja przygotowałam do obiadu co trzeba i teraz nie mam co robić za bardzo:sorry: zajmę się zdjęciami..
 
HEJKA:-)
suuper furka:-)
Kiki Twoja Niunia jak zwykle czadowa:-)!
A u nas dzisiaj taka cudna pogoda az zyc sie chce! Sloneczko swieci, niebo blekitne, trawka zielona, po prostu cudownie:tak:
ojej ja też taką chce:sorry:
Witam wieczorową porą..

Dziś17 dc a brzuch boli jak szalony...owu już była tak jak pisałam. Czyli wiem że nic z tego nie będzie,,, Zawsze mnie tak boli a później przychodzi wstręciucha,,,smutno mi bardzo...
kobitko niewymyślaj a spokojnie czekaj :tak:

KINDZIA ja powiem tak że mi się podobaja takie rowerki(pierwszy raz je widze i spodobały mi się)i faktycznie równowagi można się nauczyć i niezła frajda na zjeżdżanie z górki:-)ale jakbyś chciała kupić to ja myśle ze tak jak wyczytałam w poście z tego innego forum co podałaś ze używany bo jednak one tanie nie są a kupić po to aby "zaraz"drugi kupić to troche za duży wydatek:tak:
PYSZCZKU oj tak jak rodzinka sie zjedzie to wtedy widac jak tłoczno jest:rofl2:i gratki dla teściów aż ośmioro dzieci WOW!
PAULA oj milutko milutko spędzony czas:tak:

I inne kobitki widze że miło spędzacie czas a jaaaaaa.....w domu:sorry:ech chociaż niedziela fajna bo jedziemy do szpitala do siostry do kumpeli i do rodziców:-)a w tyg.to ja w domku bo i na spacer nie ciągnie w takie pogody(ten śnieg wrrrr):sorry:
 
Hej dziewczynki :-)
U nas też dzisiaj przyjemnie bo +5 stopni i słonko wychodzi :tak: ale narazie na dwór nie pójdziemy bo właśnie umyłam sobie głowę i trochę czasu minie zanim mi wyschnie (nie używam suszarki), ale może po obiedzie pójdziemy na spacer :tak:
muszę trochę ogarnąć mieszkanie...

Kindzia super te wierszyki i zabawy :tak::-) muszę sobie to gdzieś zapisać :tak: a co do rowerku biegowego to chyba moja znajoma miała taki dla swoich dzieci, jak chcesz mogę zapytać ją o opinię :tak:

Marcelkowa mama wyniki z krwi napewno będą dobre :tak: trzymam kciuki!
A co to jest babybond??? :nerd: nie słyszałam....:zawstydzona/y: Ja na usg wybieram się w 20 tc no chyba że nie wytrzymam tyle czekać to pójde wcześniej ;-)
A Twoi synkowie w jakim są wieku?

Kinga takie rodzinne spacerki są najfajniejsze :tak::-) co do przedszkola to to prywatne u Was wcale nie jest drogie, my za państwowe płacimy ok.350zł miesięcznie (o ile Kacper chodzi).

Pyszczek podziwiam że piszesz po niemiecku :tak: również buziak dla Ciebie :*
co do mojego maluszka to myślę że jakbym teraz poszła na jakieś dobre usg to mogłabym już poznać płeć...ale wiadomo że im dalej tym bardziej wiarygodne więc wolę zaczekać :tak: pójde koło 20tc :tak:

Kiki Derya w chodziku wygląda super, chyba jej się podoba :-) śliczne zdjęcia :tak:

Dzastina jeszcze nic nie wiadomo....głowa do góry! :tak: jak tam Czaruś? ma ospę?

Agnieszka, Bershka, Pyszczek powodzenia w pisaniu pracy :tak: trzymam za Was kciuki! :tak:

Patrysia jak siostra i Bartuś się czują?

Pozdrawiam Was cieplutko :-)
Buziaki
 
Paula tylko że wy mieszkacie praktycznie pod warszawą więc też inne ceny pewnie są. U nas za państwowe przedszkole płaci się około 250zł miesięcznie.

Troche czasu minie zanim ci te lokersy wyschną :-)
 
Witam

My po zabawach na śniegu,
Emek wyszalał sie to teraz spi, super pogoda, snieg sie lepi i jak cieplutko:)
Tak wiec Patrysiu ubieraj maluszki i pod domkiem pospacerujcie bo warto!! Alanek ładnie Ci bedzie spał w wozeczku a Domis sie wyszaleje. Ciesze sie ze siostrą i siostrzencem juz lepiej oby z kazdym dniem było coraz lepiej
Paula jakbys mogła to spytaj:)prosze
Kinga miłego spacerku
U mnie przedszkole panstwowe to 180zł + jakies składki, o prywatne nie pytałam

Co do rowerka to jeszcze nie podjełam decyzji, na wiosne na pewno kupie mu rowerek ale jeszce nie wiem czy "na czterech kółkach" czy biegowy.
W tamtym roku jak chodziłam z młodym do piaskownicy to podpytywałam mamuski 3 , 3,5 latkow, no i w parku ogladałam jak im idzie nauka jazdy na czterech kołkach. Z reguły konczyło sie to wbijaniem kijka z tylu rowerka, bo maluszek nie umiał pedałowac, było mu po prostu ciezko. No ale Bereska (nie wiem czy dobrze napisałam) pisała ze jej Oli smigał juz jak miał 2 wiec sie da.Anuffi tez pisała ze jej starszak szybko zaczał jezdzic na rowerku sam.
Co do biegowego to podpieram sie opiniami tymi co znalazłam na forum bo w praktyce nie widziałam i wiem ze trzeba dobrze dobrac wysokosc siodełka do długosci nozek, zeby stabilnie sie maluch opierał. Tak mysle ze jakby sezon albo ze dwa sezony pojezdzil na takim biegowym (jest regulacja siodełka wiec jak nozki podrosna to nie ma problemu)
to dla czterolatka (a moze wczesnie)kupiłabym na dwoch kołkach i zaczelibysmy nauke od razu na dwoch. Emek bardzo lubi swoj jezdzik a taki rowerek jest wygodniejszy bo nie musi tak szeroko nozek trzymac)Moze mu spasuje.
Mi rodzice odkrecili kołka dopiero jak miałam prawie 6 lat(te boczne kołka miałam tak wywinietre) i wiecie ze nie pamietam tego dokładnie ale pamietam to uczucie, taka radosc, jak zaczełam smigac na dwoch. Ze tak szybko moge jezdzic.
Jak sie zdecyduje i zaczniemy działac to dam znac.




Miłego.............
 
Ostatnia edycja:
PAULA super bo i Bartuś jak dobrze dzisiaj będzie dostawiany do piersi iiii niedługo siostra dostanie go już na stałe do pokoju:-)

KINDZIA ach wiesz ja nie lubie siedziec na podwórku w "miejscu"a sama niepójde na spacer bo z Dominisiem nie łatwa sprawa i ten śnieg jeszcze bardziej utrudnia:sorry:ale w niedziele czeka nas cały dzień objeżdżania:tak:

A teraz wezme się też za obiadek póki Alanek śpi:tak:

No i zdjątka Alanka który konczy dzisiaj 1 miesiąc i starszego synka Dominisia:-)
 
reklama
Kindzia nasz Filipek też szybko zaczął pedałować i nawet kija nie trzeba było doczepiać do rowerka. Na pewno podejmiecie dobrą decyzję:) daj tylko znać co kupujecie jak coś. :happy:
patrysia Alenek fajniutki jest :)) jak ten czas leci zobacz już 1 miesiąc skończył.. :) z Dominikiem jak ładnie wyglądają!
 
Do góry