reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
WITAM NIEDZIELNIE:-)
Dzisiaj był pierwszy spacerek Alanka:-) na krótko ale było fajnie bo i pogoda śliczna:-)

Witam mamuśki

Mozna do Was dołaczyc?
Mam na imie Kinga, moj urwis to Emil
najprawdopodobniej od kwietnia zaczynamy staranka:):):):)
witam i życze owocnych staranek:-)
Agnieszka wyczytałam tą akcję z Alanem: ..boże a mój Alan 10 minute temu spadł z 13 schodów :-( czoło i nos ma zdarte :-(na szczęście nic poważnego się nie stało ale mąż to aż z wanny wybiegł bo słyszał jak Alan leci w dół.Masakra teraz zanim rany się zagoją to minie kawał czasu :-(
ojej dobrze że się skończyło na "zadrapaniach":sorry2:zdrówka dla Alanka:tak:

KINGA miłego lepienia bałwana :-)
 
hehehe:-D myślę że dziś ulepimy normalnego bałwana bez cyców chociać kto wie :-D

agnieszka Alanek pewnie teraz już ostrożniejszy na schodach co?

hehe :-D
Tak Alanek już ostrożniejszy i zawsze jak schodzi po schodach to opowiada o tym jak spadł bo mu się najwidoczniej przypomina :tak:

Patrysia Dziękujemy ;-)
 
Dobry wieczór dziewczynki :happy2:

Jakoś nie miałam weny do pisania przez weekend ale jestem ;-)
Dzisiaj byliśmy w odwiedzinach u mojej przyjaciółki :tak:Kacper wyszalał się z Zuzią a ja napatrzyłam się na 3 miesięczną Oliwkę :-) jaka ona maleńka....już zapomniałam ;-)
Jutro jedziemy na usg i już nie mogę się doczekać ale też się boję...oby wszystko było dobrze :tak:

Kindzia witaj :-) miło Cię poznać i Twojego ślicznego synka :tak: życzę powodzenia w starankach :tak: pytałaś o przygotowania....oczywiście folik obowiązkowo już zacznij brać....ja na Twoim miejscu przed starankami zrobiłabym też badania na toksoplazmoze i cytomegalie :tak: Trzymam kciuki!

Agnieszka dobrze że nic poważnego się nie stało synkowi i skończyło się tylko na strachu :tak:

Dzastina może jeszcze nic straconego póki @ nie ma jest nadzieja :tak: trzymam kciuki! Ślicznego masz synka i pewnie że jest podobny do Ciebie :tak:

Tusia buziak buziak2.gif zdrówka dla synka życzę :tak: co do termometru to ja nie pomogę bo też używam tego rtęciowego ;-)

Kiki usg mam o 18:20 :tak: p.s. a gdzie obiecane fotki z bałwanem ;-)

Honia szkoda że znikasz z forum :-( ale mam nadzieję że zatęsknisz za nami i wrócisz szybko..... oby z dobrymi wiadomościami :tak: trzymam kciuki!!!

Kinga fajowe zdjęcia i super zabawa na śniegu :-)

Pozdrawiam Was wszystkie.:happy2:
Buziaki
 
Paula jutro daj koniecznie znać po wizycie :) na pewno jest wszystko dobrze! :) zobaczysz swoją kruszynkę fajnie Ci ;)))

Ja to taka obserwatorka jestem (zboczenie zawodowe) no i widzę że Patrysia i Kindzia macie synków w tym samym wieku! :)) różnica 5dni dosłownie.. :) fajnie
I dzastinki synek też ma ponad 2latka 3mies... :))

Kindzia folik warto jest brać jak najbardziej.. :) no i badania mogłabyś porobić:tak: badania laboratoryjne, morfologia krwi i ogólne badanie moczu pozwolą lekarzowi na określenie twojego ogólnego stanu zdrowia.:happy2:

anufifi co u ciebie nowego?
kiki miałby być zdjęcia.... heloł :blink:
Honia a jak u ciebie..????
Pozdrawiam was wszystkie z bb
Buziaki!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej dziewczyny
Wrócilismy…wiec zagladam na chwilkę..czuję sie super!!!!!!!!!nigdy bym nie powiedziala ze kilka dni temu urodzilam….
Dziewczyny jestem taka szczesliwa i pelna sił witalnych :))))) Az mnie rozpiera i mam ochotę biegac:)))
Maksio jest cudny i slodki i dziś sie poplakalam jak go karmilam bo pomyslalam ze jest moim najwiekszym szczesciem…..i caly ten poród i ludzie na jakich trafilam to byla magia!!!!! Przy jakiejs okazji opisze Wam wszytsko ale pewnie wiecie ze urodzilam expresowo bez znieczulenia i nacinania, do tego polozna tak mnie ucisnęla na brzuch ze zeszlo ze mnie prawie wszystko i teraz juz nie krwawie tylko brudzę….no naprawde nie wiedzialam ze tak moze byc wspaniale!!!!!!!
Laseczki sciskam Was ogromnie…na tyle na ile bede mogla bedę zagadac:))))))
CALUJE WAS…..
 
Hej dziewczyny
Wrócilismy…wiec zagladam na chwilkę..czuję sie super!!!!!!!!!nigdy bym nie powiedziala ze kilka dni temu urodzilam….
Dziewczyny jestem taka szczesliwa i pelna sił witalnych :))))) Az mnie rozpiera i mam ochotę biegac:)))
Maksio jest cudny i slodki i dziś sie poplakalam jak go karmilam bo pomyslalam ze jest moim najwiekszym szczesciem…..i caly ten poród i ludzie na jakich trafilam to byla magia!!!!! Przy jakiejs okazji opisze Wam wszytsko ale pewnie wiecie ze urodzilam expresowo bez znieczulenia i nacinania, do tego polozna tak mnie ucisnęla na brzuch ze zeszlo ze mnie prawie wszystko i teraz juz nie krwawie tylko brudzę….no naprawde nie wiedzialam ze tak moze byc wspaniale!!!!!!!
Laseczki sciskam Was ogromnie…na tyle na ile bede mogla bedę zagadac:))))))
CALUJE WAS…..
aż się uśmiechnełam jak to przeczytałam wiesz...:-) Cieszę się że jesteś taka szczęśliwa i wcale się nie dziwię. masz u boku już swoją kruszynkę której tak pragneliście! :)) a jak starszy synek zareagował na braciszka? napisz jak bedziesz miała czas. Teraz na pewno dużo go mieć nie bedziesz wiadomo ale zawsze pamietaj że My tu jesteśmy i miło bedzie jak zajrzysz napiszesz co u was a nawet dodasz kilka zdjęć;) Buźka dla was**

kindzia odpowiem krótko... zdania już nie zmienię teraz. Przerwaliśmy starania bo sama tego chciałam. Na monitoring na pewno się wybiorę i na porządną konsultację z ginekologiem i na kolejne badania... ale nie teraz. Może za rok..dwa... nie wykluczam. Potrzebna nam jest ta przerwa uwierz...

Dobranoc
:happy2:
 
Czarodziejko cieszę się że jesteś szczęśliwa i że poród przebiegł tak wspaniale bez żadnych komplikacji.Życzę dużo siły i zdrówka dla Ciebie i maleństwa.Zaglądaj do nas częściej,jak tylko będziesz mogła :happy2:
Powodzenia
Paula też się cieszę że nic poważnego mojemu synkowi się nie stało i dziękuję Bogu że skończyło się tylko na lekkich zadrapaniach i kilku siniakach :tak:

Spokojnej nocy
Dobranoc dziewczyny:)
 
reklama
Do góry