reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Wow Patrysiu
Ale dzielna z Ciebie babeczka!!!!!!
I super ze urodzilas naturalnie..szkoda tylko ze nie dali Ci znieczulenia....ale szybko poszlo wiec...Teraz ja czekam na rozwój wydarzen...

Alanek jest taki sliczniutki.....Wszystkiego Dobrego dla Was:)))))

Anufifi- tam gdzie ja rodzę...nie robią lewatyw!!! No chyba ze się samemu poprosi....ja w kazdym razie nie mialam robionej!
 
kurcze , to ja juc chyba wole lewatywe niz sie stresowac czy przy partych nie obryzgam lekarzy( sorki za okreslenie) ale ja sie tym najbardziej stresowałam....parte miałam i sie kłóciłam ze lakrzem ze musze na kibelek heheh przy Filipie miał racje to juz była koncówka wiec nic nie zdziałałam ale przy Tomku tez połozna sie pyata , ale napewno na kibelek??? a ja na 100% , to mówi zebym szła i dobrze ze poszłam bo nie fajnie by było ....hehe
suma sumarum chodzi mi o to ze to tak naprawde jak dla mnie najmniej przyjemna sprawa przy porodzie
 
Patrysiu !!! Jestem pod wrażeniem! Ale dzielna z Ciebie dziewczyna, ja taka nie byłam! Może dlatego że nie mogłam chodzić ani kucac podczas skurczy tylko leżec cały czas pod kroplówką i to na jednym boku :baffled::baffled::baffled: Także ja nie dawałam rady tego znieść..A Twój M na pewno bardzo dumny z Ciebie! I nic dziwnego, ma super żonę, drugiego ślicznego Synka! Patrysiu wszystkiego dobrego dla Was, niech Mały będzie zdrowy i szczęśliwy!

Pati super że maluszek zdrowy, ale Ci dobrze będziesz miała trzech Synów! Ja też bym tak chciała! :-):tak:

Czarodziejko u CIebie już też na dniach się wszystko rozegra, następna Ty nam tu wklejasz fotki Maksymilianka :-D

Paula no to mnie pocieszyłaś że nie aż tak malo mam tego mleka w piersiach :-) dzięki! Bużki dla Was!

Anufifi więc teraz czekamy do marca a potem nasza Anufifi znowu będzie się starać! Aniu a po zabiegu też trzeba ileś odczekać?

U nas już któryś dzień mróz w okolicach 10 stopni, więc siedzimy z Sebkiem w domku, tylko się werandujemy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziękuje za tak miłe słowa kochane jesteście:tak:
ANUFIFI ojej teraz doczytałam ze jednak staranka się przesuną:sorry2:ale skoro nie da się szybciej...najważniejsze że jak już staranka się zaczną to już ze spokojem bez strachu że coś może przeszkodzić fasolce:tak:ps.u mnie tak jak u CZARODZIEJKI lewatywa na życzenie a ja byłam w szoku ze będe rodzić sn co nawet o tym nie pomyślałam co oczywiście wolałabym ją mieć bo i szybciej poród by się zakończył no i bym sobie takiej siary niezrobiła:sorry2:
CZARODZIEJKA to teraz czekamy na Maksymilianka:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry