reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ctrl + z udało się !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :tak: zapiszczcie sobie! ;-)co ja bym zrobiła bez mojego M ;-):blink:

a Agniesiak chyba wygrała tego merca i o nas już zapomniała ;-);-);-)

POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH
BUZIAKI
:-D :-D :-D :-D Nie wygrałam, Merc jest do wygrania 1 lutego a wczoraj było losowanie 10000zł i wiecie co? Ktos do mnie dzwonił z zastrzeżonego ale nie odebrałam bo byłam na szkole rodzenia:baffled::-D Może to z TVP1:-p:-D Bo dzwonili o tej samej godzzinie co dzień wczesniej:tak::-) No ale szansa na merca jeszcze jest;-):-D

Super Bershka, że Kubulek przybiera na wadze:)
Już się nie moge doczekac jak Patrysia wpadnie tutaj i opowie o porodzie i wklei zdjęcia Alanka:tak::-)
Ja wczoraj pisałam prace mgr, potem szkoła rodzenia i nie miałam już siły do Was zajrzec. Dziś tez musze przysiąśc do pracy bo inaczej się nie wyrobię a musze do początku marca wysłac promotorowi 2 rozdziały:baffled: A może któraś z Was pisała prace o wypaleniu zawodowym wychowawców świetlic?:-p:-D
 
reklama
tak to prawda Czarodziejko natomiast w Krk od razu się wbiją i pobierają. Na szczęście Kubula nie płakał i nawet sobie gaworzył jak go zagadywałam. Jest już przyzwyczajony do kłucia :-( ale za to moje rozkarmianie przynosi odpukać efekty
drink.gif
Kubuś waży 6600g !! od dwóch dni przytył 200g ! :-) i kupki są zważone :tak: jak to człowieka cieszą takie drobnostki
boldblue.gif

Super,że Kubuś przybiera :-)
Jak w takim tempie rusza to jeszcze z niego będzie malutki pulpecik;-)
 
DOpdła mnie jakas wstretna choroba...kaszle i kaszle i nie moge sie go pozbyc....niestety na kazdym syropi pisze ze mi go pic nie wolno.......CO brałyscie na przeziebienie w ciazy?!?!...:/


Bershka...nim sie obejzymy to z Kubusie bedzie niezły mezczyzna 190cm i z 90 kg :) Ciesze sie ze wszystko idzie dobrze:)

Agniesiak.....no to masz łądne urwanie głowy.....niestety udało mi sie w zyciu ''splodzic'' nawet 2 prace mgr ale zadna nie zwiazana z tematem.......a co do Merca to trzymam kciuki:)
 
Joanna na kaszel możesz brać syrop Hedelix mi go przepisywał lekarz jak byłam w ciąży :tak: a tu masz spis leków jakie można brać w ciąży Leki z kategorii A - BabyBoom
Leki w ciąży
Zdrówka życzę! :tak:

Agniesiak pisz pisz kochana bo jak się urodzi Maluch to już nie będziesz miała tyle czasu :tak: a Twoja praca to zupełnie nie mój temat :-p;-) Kochana a Ty jakoś niedługo nie masz usg? :-)

Nadia jak samopoczucie?
 
dawno Honia się nie odzywała... ciekawe co u niej.
Dzastina a jak u ciebie starania?

u mnie jutro dzień testowania ale pewnie i tak nie zrobię:sorry2:
 
Kinga trzymam kciuki!!! :tak:

Honia, Dzastina co u Was? odezwijcie się dziewczynki...

Tusia a jak Twoje samopoczucie?

Anufifi jak przygotowania do operacji? masz już wyznaczony termin?

Kicia pochwal się swoją córeczką :tak: jak się czujecie?

Beti Ty też się odezwij ;-)

Agniesiak, Agnieszko.kk obchodzicie dzisiaj imieniny??? jeśli tak to....

NAJLEPSZE ŻYCZENIA IMIENINOWE DLA WAS!!!!

 
Ostatnia edycja:
hej dziewczybny no i jestem od lekarza bo chciałam go zmienic
lekarz no cóż żenada strata mojego czasu - owszem bardzo miły, ale badanie bardzo bolesne - chyba powinien troche uważac jak robi je kobiecie w ciąży - nie wspomnę, ze nie chciał mi nawet usg zrobic no i nie zrobił! Pocieszam sie tylko tym, ze moze gdyby cos mu sie tam w srodku nie podobało to by je zrobił. Stwierdził, ze następna wizyta za UWAGA 4 tygodnie wtedy zrobi usg genetyczne - cały czas gadał, ze mi sie zaczął 10 tydzień - sprostowanie zaczął sie 11 tydzień wiec z tego wszystkiego wyszłam tak wkurzona, ze szok. Chyba jednak zostane przy poprzedniej lekarce

Powiedzcie jak lekarz moze byc pewny, ze z dzidzią wsio dobrze robiąc samo badanie ginekologiczne bez usg?
 
DOpdła mnie jakas wstretna choroba...kaszle i kaszle i nie moge sie go pozbyc....niestety na kazdym syropi pisze ze mi go pic nie wolno.......CO brałyscie na przeziebienie w ciazy?!?!...:/


:)
No i ja mam tez taki duszący kaszel ktory zreszta ciagnie mi sie juz ho ho..... i tak naprawde nic super szybko nie pomaga...ehhh. W ciązy to najlepiej domowe sposoby....no ale wiemy ile one dają...

Bershka- super ze Kubus przybiera...oby tak dalej!!!!!!

Pati- a jak Kochana po USG? Napewno z maluszkiem wszystko ok? Ale odezwij sie :))))

Pajka- nie ma nic gorszego jak niedelikatny lekarz a zwlaszcza ginekolog.....im to sie wydaje ze jak mamy rodzic dziecko dolem to nas nic tam nie powinnno bolec i jak wsadzi reke po lokiec to nie poczujemy......Patafian jeden!!!! Zmien go!!!!!

Paula- czuje sie ok, skurczybyki bywaja ale weczorami....czasem w nocy....narazie cisza....wiec korzystam jeszcze z wolnego czqasu jak moj pierworodny jest w przedszolu i poleguję:))))

Kinga - jakie sliczne rysuneczki...Synek mały artysta :)))))
 
reklama
WITAJCIE KOCHANE!!!
DZIĘKUJE ZA KCIUKI GRATULACJE I MIŁE SŁOWA O ALANKU:-)

PAULA dziekuej za przekazywanie wiadomości:-)

Jesteśmy już w domku:tak:

Czuje się dobrze rana nie dokucza tak ;-)jestem tylko śpiaca bo w szpitalu to się wyspać nie idzie ale to nadrobimy:tak:
Poród był w połowie do zniesienia ale po przebiciu wód płodowych to normalnie położną gniotłam:-pale powiem że gdyby nie położna taka superowa to nie wiem czy dałabym rade urodzić bardzo dużo mi pomogła i ginekolog także superowy się trafił:tak:jak będe miała więcej czasu to opisze poród;-)

Duże buziaki dla was i jak będe miała więcej czasu to poczytam co i u was:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry