reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Czarodziejko jak noc minęła?

Nocka minęla jak dwie poprzednie..skurcze do rana męczyly a potem koniec.
Dzis z polozną rozmawialam to mowila ze widcznie z macica juz coś się dzieje..ale nie znaczy to ze juz dzis /teraz urodzę!
Zaobserwowalam dzis tez wiecej wydzieliny...takiej gilkowatej i śmiem podejrzewac ze moze to czop powoli schodzi ale na 100% nie wiem.
Rano troche gorzej sie czułam bo mnie mdliło ale teraz jako tako poza tym ze ledwo chodzę!!!!!
Paulinko- a jak tam u Ciebie?
Kinga- bardzo się ciesze ze u Ciebie lepiej!!!!!


Buziaki i milego dnia dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ciekawe jak nasza Patrysia???
 
reklama
Czarodziejko jak zacznynają lecieć gile i cię mdli to znak że szyjka się rozwiera... i faktycznie nie urodzisz już teraz ale już niedługo.... Ja miałam identycznie, tylko te gile to mi z 3 tyg leciały aż odkleił się cały calutki... i w ten sam dzień Cezary był na świecie... Trzymam za ciebie kciuki kochana...:-):-):-D:-D

Kinga cieszę się że już u ciebie lepiej.... buziaki ogromne i życzę powodzenia.... trzymam kciukaski za fotki:-):-):-)
 
Dzastina to teraz tylko trzymam kciuki aby żołnierzyki się zagnieździły ;-):tak:
a ten szpital o którym piszesz to jakiś koszmar, wcale Ci się nie dziwie że nie chciałaś tam rodzić! u nas tak nie ma naszczęście....wiadomo że nie to samo co w prywatnej klinice ale jest wporządku :tak:

Pyszczku to dobrze że Sebuś jest duży :tak: nasz Kacperek zawsze był mały, urodził się to miał 49cm i do tej pory jest niski w porównaniu do swoich rówieśników, w przedszkolu to chyba najniższy w grupie jest fakt że jest z grudnia ale mam nadzieje że niedługo zacznie szybciej rosnąć. Musismy jechać na bilans 4 latka bo jeszcze nie bylismy to zapytam o to pediatre :tak:
dobrze że Sebuś jest na cycu i oby jak najdłużej :tak::-)

Tusia tulam mocno! 14.gif przykro mi że nie możesz dogadać się z M ale będzie lepiej napewno! :tak: nas to co się stało jeszcze bardziej zbliżyło do siebie :happy2:

Kinga bardzo się cieszę że lepiej sie czujesz :-) trzymam kciuki za zdjęcia! koniecznie się pochwal :tak:buziaki :-)

Czarodziejko tak jak pisze Pyszczek napewno jak sie zacznie naprawde to będziesz o tym wiedziała i zdążysz dojechać do szpitala :tak: już niedługo.... ;-)
a u mnie wszystko wporządku, dziękuje że pytasz :-)

Patrysia urodziła!!!!! :-):-):-):-):-):-)
oto sms od niej:

"Urodziłam sn synka o 14:10 i waży 3220 i 52cm :) ciężko było ale warto. Teraz sobie synek ciągnie cycusia. Pozdrawiam."

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
patryska moje wielkie gratulacje.
Niech alanek zdrowo sie chowa i czekamy na was.:-)
 

Załączniki

  • bibas.gif
    bibas.gif
    19,6 KB · Wyświetleń: 123
reklama
Do góry