reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dziekuje kobitki za kciukaski:tak:
Weszłam jeszcze zobaczyć co słychac i w sumie powiedzieć papa bo jutro już czasu brak aby zaglądnąć no a dzisiaj to już też wieczorek z M i też ze synkiem przygotowanie całkowite...:tak:
Smsy bede pisać do PAULI i mam nadzieje że napisze że synek jest już z nami:-)trzymajcie się mocko:-)
PAPAPA:-)
 
Witam :-)

Ja dzisiaj jakiś śpiący dzień miałam pół dnia przespałam :blink:

Patrysiu będe czekała jutro na smska od Ciebie :tak: mocno trzymam kciuki żebyś szybciutko miała synka przy sobie i żeby wszystko poszło dobrze! :tak: POWODZENIA! ;-)ściskam buziaczki!!!

Pyszczek Sebuś jest prześliczny :-) a na tym zdjęciu gdzie się uśmiecha wygląda przecudnie :tak::-) cieszę się że u Was wszystko ok :happy2:

Czarodziejko oczywiście że jesteśmy z Tobą, kibicujemy i myślimy :tak: jeszcze troche Kochana i Ty będziesz miała synka przy sobie :tak:

Gosiu a dlaczego chcesz zmienić mleczko Kacperkowi przecież dopiero zaczął pić ten Nutramigen (chyba) zalecony przez lekarza? skoro nadal ma problemy z brzuszkiem to raczej nie powinnaś mu zmieniać mleczka :no: ale jesli już chcesz to zrobić to lepiej stopniowo:tak:

Agniesiak życzę poprawy samopoczucia i odpocznij sobie po tych zakupach :tak:

Tusia dziękuje czuję się dobrze....tylko od wczoraj mam taką kwasotę w buzi bleee.....:-p

Bershka, Sylwia, Nadia, Kinga, Agnieszka i pozostałe dziewczynki POZDRAWIAM! :happy2:

Buziaki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
PYSZCZKU sliczngo masz synuska i pomyslec ze taki skarbek nosilas pod serduszkiem:-)
PATRYSIA jstm z toba "duchem",czekam na wiesci,buziaki Kochana badz dzielna!:-)
 
Pyszczku piękny ten Twój synalek a minki urocze ! ile już waży? bo rzeczywiście duży jak na 2 m-ce:tak:

Paula ja Ciebie tez pozdrawiam
 
witam sie dziewczyny z wami w niedzielny wieczor..

pyszczku sebus przesliczny i podobny bardzo do ciebie slodziak maly..a duzy jak na 2 m-ce..

pati zycze powodzenia jutro czekamy na alanka..

bereshko i jak kupki kubusia juz normalne czy ma jeszcze biegunke..moja derya wazy 7150 i ma 63cm..

czarodziejko moze razem z patrysia urodzicie mysle ze juz przychodzi porod malymi kroczkami.gioeska urodzila z pyszkiem to ty z pati..fajnie by bylo..

gioesko sto latek dla coreczki..i czekamy na fotki kacperka a czemu zmieniasz tak czesto mleczko kacperkowi to tez na za dobrze..

pozdrawiam was dziewczyny i zycze milej nocy..
 
bereshko i jak kupki kubusia juz normalne czy ma jeszcze biegunke..moja derya wazy 7150 i ma 63cm..
bardzo się cieszę że ma taką ładną wagę:tak: :-:)-( a mój Kubulka wciąż tylko 6400 :-( i później się urodził od Deryi...ech...kupki nie są idealne. Dziś kolejny dzień dołka mam dlatego tak mało piszę.


Dobrej nocki
 
Dziewczynki zagladam.....widze ze tu puściutko a ja przekimalam sie w dzien i teraz oczy mam jak sowa!!!!!!

oczywiscie przyszedł wieczor są skurcze...powoli zaczynam sie do tego przyzwyczajac!!!!!:sorry2::sorry2::sorry2:

Patrysia- mocno sciskam łapki Kochana, badz dzielna i trzymaj sie!!!!!

Czarodziejko rozumiem Cię, bo sama miałam w domu skurcze nawet co 5 minut i dwa razy niepotrzebnie jeździlismy z M na izbę przyjęć gdzie skurcze po jakimś czasie zanikały i musieliśmy wracać. I tak tam i z powrotem z torbą biegaliśmy, a to byly przepowiadające. Patrysia dobrze radzi, lepiej wziąc nospę i sie nie męczyć, jak ma się poród zacząć naprawdę to nic go nie powstrzyma :tak: Buziaki
No wiec wlasnie tez uwazam ze nie ma co dramatyzowac chociaz tez nie moge czekac nie wiadomo ile ale widocznie te skurcze ktore czuje mimo ich regularnosci nie są porodowymi skoro odpuszczają!!!!! Jesli naprawde zrobi sie groźnie to pojade przynajmniej na zapis..a wczesniej zadzwonie do poloznej.....

Czarodziejko-jak mogę spytać ile kosztuje taka położna
osobista bo ja też mam w planach kiedyś tak zrobić.
?
Tusia- powiem Ci tak 3 lata temu jak rodzilam pierwszy raz, taki porod z dodatkową opieka wybrane poloznej kosztowal 1000zł { w szpitalu w którym ja rodzilam}, ale te ceny moga być zróżnicowane w róznych szpitalch!!!!
Zdarzylo sie tak ze jak zaczelam rodzic, "moja" polozna miala dyzur w szpitalu wiec nic nie placilismy. Obecnie zniesli te mozliwosc tj wykupywania dodatkowej opieki...ale jest to wersja oficjalna...jak sie jednak okazalo mozna sie "dogadac" nieoficjalnie bezposrednio z polozną.....i tak tez zrobilismy....
Sczerze to nie zapytalismy o cenę bo byla tez inna para....a ja jakos nie smialam wyjechac z pytaniem : Prze Pani a ile to kosztuje....bo ile by nie kosztowalo to i tak skorzystalisbysmy z jej usług....z nią rodzilam pierwsze dziecko i do dzis wspominam to naprawdę bardzo dobrze.....zaopiekowala sie mna super!!!!!
Nie podejrzewam jednak by byly to kwoty rzedu tego 1000 zł......dy placilo sie w kasie okienka wiec taka polozna mogla dostawac 300/400 zł reszta szla na szpital......tak mysle...

Jedyne co moge ci powedziec to ze jesli bedziesz miala polecąną czy sprawdzona polozną, taka ktora ma serce po własciwej stronie....to zrób wszystko by z nia urodzic!!!! Nic nie zastapi ci opieki i poczucia bezpieczenstwa jakie daje ci dobra polozna!!!!!!

KŁade sie boo mnie skurcz zgina
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej dziewczynki :happy2:

Mam wiadomość od Patrysi będzie rodziła jednak sn, ma 2cm rozwarcia i jest podłączona.

Trzymamy kciuki!!!! :tak:

Czarodziejko jak noc minęła?
 
Do góry