reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witajcie wieczorową porą :)

Paula tak nasz Sebuś i Kacperek Gosi skonczyli dzisiaj 2 miesiące :tak::-) Gosia ma racje pisząc że czas bardzo szybko leci :)

Patrysiu, Czarodziejko trzymajcie się dzielnie! :-)

Gosiu Wszystkiego Dobrego dla Mai ;-)

Pytałyście co u Sebusia, a dobrze, nie narzekamy :) Najlepsze są jego kochane uśmieszki o poranku gdy zaglądam do łóżeczka do niego a on już nie śpi, wtedy tak cudownie się uśmiecha do mnie swoim bezzębnym usmiechem :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam

Czarodziejko to może już wkrótce.... :tak:

Nadia to nie był skończony 34 tydzień, napisali mi tak w ksiażeczce zdrowia ale to było 33 tydzień i 4 dzień. Jezeli chodzi o poród w tym tyg to wszystko było ok. Dostałam dwa zastrzyki ze sterydami na rozwinięcie płucek. Wcześniaczek wagę urodzeniową miał 2900 i 50 cm ;-):tak: a jeżeli chodzi o układ pokarmowy to inna sprawa :baffled: niezwiązana z porodem.


 
Czarodziejko a moze olejku rycynowego sie napijesz??pojdzie szybko:-):-)wspolczuje bolu:-:)-:)-(3mam kciuki za Ciebie i za Ciebie Patrysiu tez:-D:-D

Gie osko- jak bede sie "przeterminowywac" to sprobuję nawet benzyny zeby urodzic......:-D:-D To oczywiscie taki głupi zart ale narazie nie chcę kombinowac bo ginka mowila ze lepiej jednak do terminu dotrwac, zawsez dziecko zdrowsze i silnijesze potem :))))


Dziękuję dziewczynki że ze mna jestescie...... :)
 
Gosia wszystkiego co najlepsze dla Majeczki! :happy2:
Patrysiu i Czarodziejko myślę o was cały czas i trzymam kciuki mocno:) buziaczki :**
 
Hejka!
Nie było mnie dwa dni i nie dam rady Was nadgonic:no::biggrin2: Normalnie piszecie tyle, że szok;-) Wczoraj M miał egzamin na uczelni i wpisy do indeksu. Pojechaliśmy z moją mamą i odwieźliśmy go na uczelnie a same buszowałyśmy po sklepach:)
Tak się nachodziłam, że jak wróciliśmy do domku to miałam straszne zakwasy w kroku:szok:Chodzic nie moglam:no: A dziś w nocy bolał mnie brzuszek i miałm rozwolnienie:zawstydzona/y::wściekła/y::-( Normalnie woda mi z pupy leciała:sorry2:(sorki za taki obrazowy tekst:sorry2:) Teraz już mnie nie boli brzusio i czuję się lepiej. Ale w nocy.. makabra jakaś.. no i się nie wyspałam przez to:wściekła/y:
 
I jeszcze dwa zdjęcia - drugie zrobione przez Tatę z super minką :-D

Agnieszka :-):-):-) dzięki :)

A teraz zmykam na śniadanie bo jeszcze nie jadłam :sorry2:

Gosia poproszę kilka zdjęć Kacperka :tak::-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Agnieszko heheh rzeczywiście na tym trzecim zdjęciu wyszedł jak mały pulpecik :-D ale na żywo nie wygląda aż tak okrągło :-) w każdym razie chyba mleko mamusi służy :) jeszcze raz dzięki za miłe słowa :)
 
Do góry