reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
HEJKA:-)
Dziękuje za kciukaski:-)dzisiaj jest moim ostatnim dniem w domku przed porodem:tak:boje się ale i też jestem szcześliwa że to już tuż tuż:-)M napiecze dzisiaj wafli(to taki nasz standarcik niedzielny)co opsypie sobie cukrem pudrem i mam zamiar dzisiaj najeść się do syta bo po cc czekają mnie 3 dni pod kroplówka no i wtedy też wiadomo że z początku trzeba bedzie uważać co się je:tak:tym razem nie dam się i nie wyjde ze szpitala bez synka:-D
A ja mam chwilę żeby Wam pokazać mojego dwumiesięcznego Synka :-)

I jeszcze dwa zdjęcia - drugie zrobione przez Tatę z super minką :-D
śliczności z Sebulka i faktycznie taki duuuży z niego chłoptaś:-)

GIEOSKA czekam na Kacperka zdjęcia:-)
ROYANNA no i na Alanka tez czekam:-)długo się nieodzywałas daj znac co u was:tak:
CZARODZIEJKA pewnie czekaj spokojnie niech samo weźmie bo może to sa takie mega przepowiadające skurcze co może donosisz synka do spokojniejszego jeszcze terminu niż masz teraz:tak:ja też miałam mocne a nawet regularne skurcze tylko ze ja brałam na to leki co pewnie to mi pomogło bo i leżałam prawie cały czas tylko od skończonego 36 tc zaczełam "normalnie"funkcjonowac :tak:


Dzisiaj sobie wezme relaksująca kąpiel we wannie no i trzeba się wyszykowac żeby nie zrobić wstydu na porodówce:-D
 
Pyszczku... Malutki przystojniaczek z Sebusia ;-):-) Śliczny:zawstydzona/y:
Patrysia ... Trzymaj sie dzielnie !! :tak:Oby poszło szybko ;-) I CZekamy tu na Ciebie ale juz z Alankiem na rączkach ;-).. POWODZENIA !!
Czarodziejko ... Kochana Ty za chwilke bedziesz miała Maksia obok siebie.. wiec juz tylko momencik ;-)

POZDROWIENIA NIEDZIELNE DLA WSZYSTKICH :)
 
A ja mam chwilę żeby Wam pokazać mojego dwumiesięcznego Synka :-)

I jeszcze dwa zdjęcia - drugie zrobione przez Tatę z super minką :-D
Prześlicznyyyyy:tak: I ja chce tez takiego!!:-D:-D
Dzisiaj sobie wezme relaksująca kąpiel we wannie no i trzeba się wyszykowac żeby nie zrobić wstydu na porodówce:-D
Odpicuj się na glncuś patrysiu :) I czekamy na Ciebie tutaj po porodzie:) Jejc.. juz nie mogę się doczekac:-)
 
HEJKA:-)
Dziękuje za kciukaski:-)dzisiaj jest moim ostatnim dniem w domku przed porodem:tak:boje się ale i też jestem szcześliwa że to już tuż tuż:-)M napiecze dzisiaj wafli(to taki nasz standarcik niedzielny)co opsypie sobie cukrem pudrem i mam zamiar dzisiaj najeść się do syta bo po cc czekają mnie 3 dni pod kroplówka no i wtedy też wiadomo że z początku trzeba bedzie uważać co się je:tak:tym razem nie dam się i nie wyjde ze szpitala bez synka:-D
Dzisiaj sobie wezme relaksująca kąpiel we wannie no i trzeba się wyszykowac żeby nie zrobić wstydu na porodówce:-D
Patrysiu moze to głupio brzmi ale z jednej strony zazdroszczę Ci tej cesarki....przynajmniej wiesz kiedy to bedzie i mozesz sie przygotowac...no i przynajmniej podczas porodu nie bedziesz cierpie....pewnie poźniej moze być gorzej ale trzymam kciuki zeby nie bylo. Ja jestem w takim zawieszeniu......
Druga noc z zrzędu skurcze co 8 min, dobrze wyczuwalne ale nie na tyle silne by nie usnęla.....rano juz bez skurczy....nie wiem o co chodzi i nie wiem co mam robic, bo jak pojade do szpitala i powiem ze mam skurcze a oni sciagna moją polozną po czym skurcze przejdą to bedzie niezła kicha....z drugiej strony czekac do ostatka a potem jechac w stresie i rozwarciu na 8:szok::szok::szok::szok::szok::szok:
Mowię Wam dziwne to...
 
CZARODZIEJKA mam nadzieje że to cc zrobią bo wiadomo szpital potrafi zawsze cos wymyślec:dry:a co do twoich skurczy no jest na pewno to męczące ale wiesz co myśle że jeszcze poczekaj zawsze jak je dostajesz to weź kąpiel i jak się nasilą i coraz to szybciej będziesz je dostawac to poród a jak będą zanikac to nie ma co panikowac widocznie tak też przygotowuje cię powoli:tak:no i też może weź no-spe bo jak by skurcze miały to być już porodowe to nic ich nie zatrzyma a jak jednak przepowiadające to lepiej sobie wziąść i ulzyć niż się męczyć w nocy:tak:życze aby jednak się wszystko już ułożyło abyś mogła spokojnie urodzić i maluszka tulić także kciukaski:tak:
 
Czarodziejko, Patrysiu, Sylwia, Agniesiak dzięki za komplementy dla Sebulka
:-):-):-)

Patrysiu już jutro o tej porze pewnie Alanek bedzie na świecie, ale super :-D

Czarodziejko rozumiem Cię, bo sama miałam w domu skurcze nawet co 5 minut i dwa razy niepotrzebnie jeździlismy z M na izbę przyjęć gdzie skurcze po jakimś czasie zanikały i musieliśmy wracać. I tak tam i z powrotem z torbą biegaliśmy, a to byly przepowiadające. Patrysia dobrze radzi, lepiej wziąc nospę i sie nie męczyć, jak ma się poród zacząć naprawdę to nic go nie powstrzyma :tak: Buziaki
 
Pyszczku-Sebulek śliczny chłopiec,przypomina mi
mojego prawie osiem lat temu tez był taki okrąglutki.:tak:
Czarodziejko-jak mogę spytać ile kosztuje taka położna
osobista bo ja też mam w planach kiedyś tak zrobić.
Patrysiu-to już jutro :-) trzymam kciuki zeby wszystko
poszło szybciutko i będziesz tulić Alanka.
Sylwia-buziak.;-)
Paulko-jak tam samopoczucie?
 
witam

Czarodziejko to może już wkrótce.... :tak:

Nadia to nie był skończony 34 tydzień, napisali mi tak w ksiażeczce zdrowia ale to było 33 tydzień i 4 dzień. Jezeli chodzi o poród w tym tyg to wszystko było ok. Dostałam dwa zastrzyki ze sterydami na rozwinięcie płucek. Wcześniaczek wagę urodzeniową miał 2900 i 50 cm ;-):tak: a jeżeli chodzi o układ pokarmowy to inna sprawa :baffled: niezwiązana z porodem.



Dziękuje za odpowiedź;-) Trochę się uspokoiłam:-) Uuuu 2900 i 50cm dużo jak na ten tydzień ciąży:tak:

Trzymam kciuki patrysiu:-)

A ja mam chwilę żeby Wam pokazać mojego dwumiesięcznego Synka :-)
Jaki śliczny i duży synek:-)

Czarodziejko a ja trzymam kciuki aby się ruszyło u Ciebie:-) aby jednak to były bóle porodowe a nie przepowiadające i żeby no-spa nie pomogła tylko na porodówkę:-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry