reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam sie z rana i na kawkę zaparaszam
images


Kinga a czemu nas tak opuszczasz????
 
reklama
Kinga strasznie mi przykro że odeszłaś od nas....taka fajna kobietka z ciebie... jestem pewna że wszystko w życiu ci się poukłada... Bądź szczęśliwa słońce... i już nie wiem co więcej napisać....

U mnie już ok..chwile załamania przeszły... dziś M wyjechał do Warszawy na szkolenie z pracy, nie będzie go 3 dni... smutno mi troszkę z tego powodu bo zostaliśmy z Cezarym sami.....ale będze ok... modlę się tylko żeby szczęśliwie dojechał na miejsce bo warynki do jazdy autem nie są ciekawe....
Pogodziłam się już z tym że choć przez chwilkę mogliśmy być w ciąży... wczoraj by się nie dobijać wyrzuciłam test na którym były 2 kreski... koniec!! Zaczynam żyć na nowo.....
 
U mnie już ok..chwile załamania przeszły... dziś M wyjechał do Warszawy na szkolenie z pracy, nie będzie go 3 dni... smutno mi troszkę z tego powodu bo zostaliśmy z Cezarym sami.....ale będze ok... modlę się tylko żeby szczęśliwie dojechał na miejsce bo warynki do jazdy autem nie są ciekawe....
Pogodziłam się już z tym że choć przez chwilkę mogliśmy być w ciąży... wczoraj by się nie dobijać wyrzuciłam test na którym były 2 kreski... koniec!! Zaczynam żyć na nowo.....


Brawo ...to mi sie podoba ...nie poddajemy sie !!!!! dzielna dziewczynka :)
 
Witam planowalam plec dziecka,dziewczynke,mam juz 2 chlopcow wiec pragnelam corki.W 17tc bylam na USG i na 60%kolejny chlopczyk.A taka mialam nadzieje...wiem ze nie wszystko przesadzona bo dostalam od "dobrej kobietki" zdjecia maluszka na tym zdjeciu tez widac cos w rodzaju peniska,zdjecie z 19tc a jest dziewczynka.Znalazlam stronka na ktorej ewidentnie widac ze pomylki moga sie zdarzyc do 20tc,poniewaz dziewczynki maja "patyczki".Embryo Development external genital sex organs - angle of the dangle boy or girl ultrasound gender scan - Baby2see.com
 
Witajcie kobietki!
Zagladam do Was zadziej ale czesto o Was mysle.
Dzieki za mile komentarze zdjec na nk :)
Tak w skrocie staram sie nadrobic ile sie da, ale to trudne.

Kinga-przeczytalam Twojego posta i zrobilo mi sie baaardzo smutno, ze od nas odchodzisz...mam nadzieje, ze jeszczeto przemyslisz. A Twoje fotki sa sliczne. Sliczny synus podobny do mamusi.
Dzastina-ja rowniez uwazam, ze jestes dzielna i podoba mi sie Twoje myslenie!
Anufifi-a w tym miesiacu masz usuwanie obcego?
Czarodziejko! Sliczny brzusio i faktycznie nisko. Ale ja mialam do samego konca wysoko,wiec nie wiem jak to jest z oznaka zblizajacego porodu.
Patrysiu, a Ty jeszcze chodzisz z brzusiem? Alanek czeka na Alanka :)))
Kiki, a Twoja coreczka zawsze mnie zachwyca...
Kurcze, gdybysmy zyli w innej rzeczywistsci, mieli inna sytuacje materialan, to jeszcze raz bym chciala byc w ciazy i rodzic, moze bylaby coreczka...a jak nie to kolejny synus do kompletu! I tez bylabym szczesliwa :)))
Gosiu, Kasiu-jak Wasze malenstwa? Bo moje jest dosc powaznym maluszkiem-bynajmniej w porownaniu do Macia. Oj da mi popalic, da...Spi w nocy ladnie, nawet po 5-6 godzin, ale ze zasnieciem jest problem. Jak nie zasnie przy cycu to na rekach u mojego M. A ja mam juz tego dosc. No i czesto meczy go prukanie...kolek nie ma, ale jak ida te gazy to sie zlosci ze hej. A przez ta skaze bialkowa wiele rzeczy mu szkodzi...oj ciezki zywot mamy karmiacej piersia...
Rybko, a czy my w koncu spotkamy sie na tej kawie??? Moze jak bedzie cieplej a dzieciazki zdrowe to sie uda...Mam nadzieje, ze szybciej spotkamy sie na kawie niz w mojej pracy(jak wroce), hihihi
Marcelkowa mama-Gratuluje!!!
Sylwia, Tusia, Honia, Agniesiak, Pati pozdrawiam
A co u Betti? ostatnio jej tu nie widze...choc sama malo jestem. Pozdrawiam!
I niewymienione pozdrawiam-tyle nas jest, ze zawsze ktoras umknie :(

Co do antykoncepcji. Ja nie chcialabym spirali choc nie wiedzialam, ze to srodek wczesnoporonny. Dla mnie to straszne mec w sobie "takie cos", cialo obce. Ja od tygodnia biore tabletki. Poprosilam gin i poniewaz karmie ta przepisla mi "Azalie". 2 opakowania i za niecale 2 miesiace mam isc na kontrole.

A tak w ogole to u mnie ok. Oczy nareszcie sie goja! Juz ponad tydzien jak mnie meczylo...Ale widac poprawe. Ale ciagle sie zastanawiam co to za cholerstwo bylo...Tzn wiem, ze jakis wirus, bo przed porodem mial to Macio, ja i moj M zaraz po porodze, ale w lagodnej wersji, a teraz chyba w ostrej bo organizm oslabiony.

Dobra koncze, bo Alanek sie budzi. Do pozniej babeczki! Wszystkie Was pozdrawiam!
 
Oj za spirala to i ja nie jestem....nie mogla bym miec czegos takiego w organiźmie.....a poza tym względy etyczne.....

Dziewczynki podobno brzuś mi troche opadl..wklejam wiec zdjatko:)
Piękny brzusio!! I rzeczywiście nisko:tak::-)


Kinga przykro mi, że nas opuszczasz:-( Ale jeżeli tak będzie CI łatwiej to rozumiem..
 
Agniesiak, spojrzalam na Twoj suwaczek i przezylam szok! Niedlugo rodzisz!!! Ale czas leci!

Moj Alanek dzis koczy 2 miesiace i sie ciesze z tego, ale z drugie strony jest mi smutno, bo macierzynskiego mam coraz mniej...
 
Witajcie:)
Anufifi mam pytanie jak zrobiłaś chłopców?? Ja mam 2 córeczki i teraz bym chciała bardzo mieć synusia:)



moja droga , wtedy o planowaniu płci pojęcia nie miałam ...poprostu pragnelismy dzieci i w związku z tym wiedząc jedynie kiedy mniej wiecej mam dni płodne serduchowalismy od 11 do 17 dc codziennie ile tylko mielismy ochoty:tak::-)juz 7 dni po tym wiedziałam , że sie udało:)
Anufifi-a w tym miesiacu masz usuwanie obcego?
Kochana dzisiaj ide do gina po termin ....drże ze strachu :/
 
reklama
Agniesiak, spojrzalam na Twoj suwaczek i przezylam szok! Niedlugo rodzisz!!! Ale czas leci!

Moj Alanek dzis koczy 2 miesiace i sie ciesze z tego, ale z drugie strony jest mi smutno, bo macierzynskiego mam coraz mniej...
Ano już niedługo...:tak: Jakoś mnie strach obleciał na sama myśl...:-) Mojego M brata ciotecznego żona poszła dzis do szpitala rodzic:) Ma napisac mi smsa:) Ale jeszcze głucho.. :) Juz jest po terminie dwa dni.. i lekarz powiedział, że tak czy siak dziś urodzi:) Wczoraj miała rozwarcie na dwa centymetry:)
A ja jednak chyba na cesarkę sie zdecyduje:zawstydzona/y::-) Boje sie o ten swój kręgosłup i tak będzie chyba najlepiej dla nas.
A ile jest macierzyńskiego? Tak z ciekawości pisze bo mnie i tak to nie obowiązuje bo jestem bez pracy:)
 
Do góry