reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

To straszne co piszecie o tej spirali :szok::baffled: Chyba pozostają tabletki niestety... chociaż przyznaję że od porodu do tej pory przytulamy się bez zabezpiecznia, ale trzeba w końcu o tym pomyśleć :-D

Czarodziejko śliczny brzusio i odapl rzeczywiście :) Ty zawsze takie ładne zdjęcia brzucha wstawiasz :)
 
reklama
zabka - to kliknij na ktorejs z nas na suwaczek i ustaw wg tego swoj wlasny.....
potem edycja profilu, zapisz sygnature i wklejasz chyba ten pierwszy kod.... ja tez troche kombinowalam ale udalo sie....
 
Czarodziejko .. Ano opadł :-):-)

Ja mialam spiralke przez 7 lat i sobie chwale i nie czulam sie zle z nią .. Wczesniej brałam tabletki ..ale wiecznie trzeba bylo latac za receptą ..a tak to nie musisz myśleć o tym.. i napewno jak przyjdzie czas ,znów sie zdecyduje na nią tylko że tym razem na Mirene.. moja psiapsółka i znajome też mają albo miały i sobie chwalą.. Wiec ile ludzi tyle za i przeciw :tak:

Sylwusia- ale ja wiem Kochanie ze jest wiele zwolenniczek jak i przeciwniczek..ale to tak ze wszystkim....
Ja osobiscie jakoś nie moglam bym miec takiego "urządzonka- kotwiczki" w srodku.....wlasnie tez dlatego ze balabym sie ze co jakbym jednak zaszla w ciąze...
Napewno jest to wygodne ale ale ale...
Mąź 2 lata temu kupil mi/ nam BabyCompa więc pewnie jak dostane pierwszego @ zacznę na nim bazowac....tylko czy z tego dzieci nie bedzie?????:-D:-D:-D

Dziewczynki dziekuję za komplementy :)))))
 
Ostatnia edycja:
Zastanawiam się jak zacząć..
..chcę się pożegnać z wami chociaż to bardzo trudne. Jak łatwo jest się zżyć z drugim człowiekiem nawet wirtualnie.. to wręcz wzruszające.
Przede wszystkim chcę wam powiedzieć coś ważnego: Nie zapominajcie moje drogie e koleżanki co jest najważniejsze w życiu, nie pieniądze lecz wasi najbliżsi i miłość, bez ktorej życie praktycznie nie istnieje.Kochajcie się wzajemnie i szanujcie, dzięki temu człowiek może być naprawdę szczęśliwy. Reszta przyjdzie sama. Życzę Wam abyście nigdy nie zaznały żadnych zmartwień, a jeśli dotknie Was jakiś problem to potraktujcie go jak kolejne doświadczenie, a nie porażkę. Wiem że wiele osób nosi wielki ból w sercu, ale pamietajcie że jest takie coś jak nadzieja, która pozwoli wam przeżyć najtrudniejsze chwile w życiu. Sercem i duchem jestem z Wami. Nie zapomnę o Was...nie po tym wszystkim co razem przeszłyśmy.

Co ze mną? ....nie martwcie się o mnie. Wszystko mi się w końcu poukłada.
Dziś z mężem przeprowadziliśmy poważną rozmowę. Jezeli nie uda mi się zajść w ciążę do wiosny to prawdopodonie zakończymy myśleć już od drugim dziecku. Mam hobby i na pewno bede się rozwijała w tym kierunku...otowrzę własny biznes jeżeli mi się uda.
Jeżeli jednak uda nam się zobaczyć w końcu pozytywny test to bede na pewno bardzo szczesliwa. Wtedy moje plany życiowe troche zmienią tor ale nic nie umknie.

Mogę wam obiecać że jeszcze tu kiedyś napiszę do was.
napiszę co u mnie...

Honia pewnie masz rację, miłobyło by Cie poznać.
Paula życzę Ci spokojnych 9mies ciąży, dbaj o was rybka.
Anufifi życzę Ci aby ten zabieg się udał i abyś miała jeszcze zielone światełko, mogła starać sie o dzidzie. wierzę że bedzie u ciebie tak jak tego pragniesz.
Dziewczyny które niedlugo będą już rodziły życzę Wam bezbolesnego szybkiego porodu i szczęśliwych chwil z dzieciątkami:)
Życzę starającym się z całego serca II kreseczek na teście i bezpiecznego donoszenia ciąży do końca. Na pewno wam się w końcu uda musicie wierzyć.
Pyszczek, Gosia, Royanko, Joluś, Kiki macie już dzieciaczki przy sobie:) życczę wam najlepszego moi drodzy niech wam szkraby zdrowo rosną, sliczne dzieci macie! :)
Dzastinko ściskam mocno i 3mam kciuki za wasze starania bo wierzę mocno że w koncu i wam się uda, mamy szansę na bobaska i dobrze o tym wiesz. musimy poczekać na nasz czas. Tylko że ja za długo czekac już nie moge...
Ryba tobie też sie na pewno uda i to juz niedługo:)

Trzymajcie się moje drogie
i nie zapomnijcie o mnie
ja na pewno nei zapomnę i zawsze bede miała was na liście moich przyjacół nawet jak już ten profil nie bedzie aktywowany.

wielkie buziaki i tulam was mocno wszystkie bez wyjątku
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witam sie dziewczyny z wami wieczorkiem..dzien zlecial..bylismy na basenie i ile bylo radosci..derya pluskala raczkami..

kinga co jest z toba..zostAN z nami tu jest tak fajnie placzemy razem smiejemy sie i pocieszamy..z nami bedzie ci lzej..mam nadzieje ze zagladniesz do nas jeszcze..a dzidziusia zycze ci z calego serduszka..

anufifi fotka sliczna sliczniutkie dziewczynki a te blizniaczki..slodziaki a twoj tomus jaki byl slodziak maly..przesliczny od malenkiego

czarodziejko sliczny brzusia..to byl piekny czas.a derya ma juz skonczone 4 m..

bereshko trzymam kciuki za wizyte w krakowie..odrazu jak przyjedziesz do domku to napisz co i jak..tulasm was mocno..

pati jeszcze troszeczke i bedziesz tulac synka w ramionach..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej dziewczyny! Zycze wam aby rok 2010 byl dla was rokiem szczesliwym!
Dziewczyny znow bede mama!:tak:
Ciekawe kto u mnie zamieszkal:tak:
Moj starankowy cykl wygladal tak:
3dc (koniec@)36,3 serducha
4dc36,3
5dc36,4
6dc36,5
7dc36,4 serducha
8dc36,4 test owulacyjny neg
9dc36,5 serducha ostatnie test negatywny
10dc36,5 negatywny
11dc36,2negatywny klucia jajnika
12dc36,2test dodatni ale druga kreseczka bledsza (nie bylam pewna czy uznac za pozytywny) klucia ciag dalszy
13dc36,4 test owulacyjny dodatni tylko o 12 o 14 juz znacznie blednie czulam rozpierajacy bol brzucha po poludniu juz go nie bylo
14dc36,4 test negatywny
15dc36,8 test negatywny
1636,8
potem bylo juz tylko wyzej tzn 36,9 i 37 kiedy owulacja byla wg was bo mi sie wydaje ze 13 kolo poludnia
No nic trzymajcie kciuki za dziewczynke:tak:
Trzymam kciuki za dziewczynkę. Według mnie sa duże szanse.

Kalendarz Chiński to jakaś bzdura,takie strzelanie na chybił trafił.Wynika z niego,że powinnam być chłopcem,mój brat dziewczynką i synek szwagierki też nie trafił z płcią:dry:
Zgadzam sie bo u mnie jest tak samo, chłopcy powinni byc dziwczynkami a dziewczynka chłopcem

U mnie było tak. Abstynencja prze owulacją, po niej się przytuliliśmy i... wyszła Marysia. Teraz było poobnie i wszystko wskazuje na Anielkę. Więc, hmmm, nam z planowania nic nie wyszło :) Ale nie żałuję - pewne marzenia czekają dłużej na realizację lub pozostają marzeniami.
Pamiętaj że wszystko zależy od odkładnego wyznaczenia dnia owulacji co jest niezmiernie trudne a pewnośc daje tylko monitoring. Dodam że dziewczynki moga takze się urodzić z serduch po owulacji, bo wtedy juz śluz się zmienia który w pierwszej kolejności zabija męskie plemniki a jesli uda sie jakiemus przezyć i jeszcze na końcu wędrówki napotka jajeczko to większe prawdopodobieństwo jest że to będzie dziewczynka.
 
reklama
Do góry