reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Royannko Wszystkiego Najlepszego dla Alanka! Niech zdrowo rośnie :tak::-) I słucha się mamy :-D
Mój Sebuś dzisiaj przespał 4 godziny w nocy, nakarmiłam go i znowu 3 godzinki, także tylko 2 karmienia w nocy dzisiaj miałam - i tak jestem w szoku! :-)
A o której Aniu zwykle kładziesz Alanka spać?

Kicia jaaaaaa Cię....Ty niedługo rodzisz! :-):-):-)

Kinga mnie też mina zrzedła po przeczytaniu Twojego posta :-( nie opuszczaj nas!


Dziewczyny a ja juz mam wynik posiewu z nosa Sebusia i ma gronkowca zlocistego :baffled::confused: Może stąd to ciągle kichanie i zatkany nos szczególnie nocą? :confused: Eh...że też cholerstwo się mojego dziecka uczepiło! :wściekła/y:

Anufifi a na tym lezaczku od początku kładłaś Tomusia? Ja się ciągle waham między dwoma modelami ale dzisiaj już musze kupić, bo męczy mnie to szukanie opinni na necie który lepszy

Wiem że polecałyście ten LEŻACZEK BUJACZEK 2w1 do 18kg L0539 FISHER-PRICE (863697463) - Aukcje internetowe Allegro

a ja jeszcze się nad tym zastanawiam FISHER PRICE 2w1 LEZACZEK BUJACZEK G5914 POZYTYWKA (866696090) - Aukcje internetowe Allegro

Obydwa są niby do 18 kg.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dzień dobry.

Kinga, smutno mi, że się z nami żegnasz, ale szanuję Twoją decyzję.
Czarodziejko, brzusio śliczny i fakt jest niżej.
Royannko, no ja mam nadzieję, że w końcu uda nam się spotkać na kawce. Mieszkałam ok. 500 m od
Ciebie a teraz tylko ok. 1,5 km więc w dalszym ciągu niedaleko i jakże prosta droga... prawie bez zakrętów...Dobrze, że oczka już się goją, paskudny wirus.
Agniesiak, co raz bliżej finiszu, jak fajnie.
Marcelkowa mama, gratuluję!
Patrysiu, a Ty jutro do szpitala idziesz, tak? Trzymam kciuki za szybki i bezbolesny poród.
Paula, czekamy na wieści od Ciebie.
Pyszczek, ojej mam nadzieję, że szybko da się pozbyć tego gronkowca. A z leżaczkami to rzeczywiście problem, mi podobają się obydwa i też miałabym problem żeby wybrać.


U mnie nastrój wciąż nie najlepszy, do tego nerwówka dzisiaj, bo zaczęło mi się palić gniazdko w kuchni i spanikowałam ale na szczęście tylko na chwilkę. Niestety nie działa mi kuchenka (piekarnik i zapalarka gazu), czajnik i mikrofala, dobrze, że lodówka podłączona do innego. No i całe szczęście, że mam w domu zwykły czajnik i... zapalniczkę bo nawet nie miałabym jak zagotować wody.
Jakby było mało teściowa obraziła się na mnie za to, że.... mamy drzwi wejściowe białe.
 
Ostatnia edycja:
Anufifi a na tym lezaczku od początku kładłaś Tomusia? Ja się ciągle waham między dwoma modelami ale dzisiaj już musze kupić, bo męczy mnie to szukanie opinni na necie który lepszy

Wiem że polecałyście ten LEŻACZEK BUJACZEK 2w1 do 18kg L0539 FISHER-PRICE (863697463) - Aukcje internetowe Allegro

a ja jeszcze się nad tym zastanawiam FISHER PRICE 2w1 LEZACZEK BUJACZEK G5914 POZYTYWKA (866696090) - Aukcje internetowe Allegro

Obydwa są niby do 18 kg.
Kasiu kup ten ktory Ci sie bardziej podoba:-)ten drugi mi sie bardziej podoba:-)Super ze Sebus tak noc mial ladnie przespana:-)ja swojego brzdaca kapie miedzy 19-20 potem amu i idzie spac miedzy 20-21 no chyba ze cos go meczy to pozniej zasypia tj ostatnio wrocilismy pozno do domku on przez caly dzien za vardzo nie jadl...ale jak wrocilismy to wlaczylo mu sie mega ssanie i jadl jadl i plakal bo duzo powuetrza sie najadl rowniez i dopiero o 24zasnal...takze postanowilam z nim za czesto jeszcze nie wychodzic z domu bo takie wyjscia go stresuja....

Kasiu ja mam taki bujaczek jak Anufifi i od poczatku wkladalam tam Kacperka
 
Pyszczku znam jeden i drugi i zdecydowanie polecam ten z pomarańczowym ....ten drugijest dziwnie wyprofilowany , kolezanka miała i jak wkładałam Tomka to było mu niewygodnie ....teraz kuzynka przywozi do teściowej Remka z tym z pomarańczowym to jest super i nawet mój Tomke wielki włazi i sie buja ...wygląda komicznie ale to znaczy ze jest wygodny.
Pozdrawiam
 
Agatko czuje sie ok :-)

Pyszczku no niedlugo rodze hehe, zlecialo strasznie!!! a gronkowcem sie nie przejmuj! moj maly tez mial! pytalam kilku lekarzy i wszyscy mowili ze to sie nic z tym nie robi, ze wiekszosc spoleczenstwa ma, nawet o tym nie wiedzac... leczy sie ponoc tylko ewentualne choroby, ktore gronkowiec moze wywolac a samego gronkowca nie!
 
Kinga - rozumiem Cię w 100% ! Czasem lepiej oddzielić sie od sytuacji, które "nakręcają", od sprawdzania wszystkiego i wszędzie, o dziecku, o ciaży, o prawdopodobieństwach itp...
Wróc do nas z dobrymi wiadomosciami lub decyzjami o czymś, co Cie w życiu uszczęśliwiło.
pozdrawiam!
 
GOSIA tak jest:-Dfajnie by było gdyby tak od razu mozna rodzić:-p
PYSZCZKU wiesz co ja się na tym nie znam ale KICIA napisała ze jest to normalne co nie martw się:tak:
Patrysiu, a Ty jutro do szpitala idziesz, tak? Trzymam kciuki za szybki i bezbolesny poród.
U mnie nastrój wciąż nie najlepszy, do tego nerwówka dzisiaj, bo zaczęło mi się palić gniazdko w kuchni i spanikowałam ale na szczęście tylko na chwilkę. Niestety nie działa mi kuchenka (piekarnik i zapalarka gazu), czajnik i mikrofala, dobrze, że lodówka podłączona do innego. No i całe szczęście, że mam w domu zwykły czajnik i... zapalniczkę bo nawet nie miałabym jak zagotować wody.
Jakby było mało teściowa obraziła się na mnie za to, że.... mamy drzwi wejściowe białe.
niedziękuje aby niezapeszyć;-)ps.ojej ale przeżycie miałaś:szok:

Jak że duze prawdopodobieństwo że zostaje jutro po wizycie w szpitalu to już nie będe miała okazji co tak na pamiatke zdjątko mojego brzusia ostatni dzień 39 tc:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
shyly.png

....ale u nas sie rozpadało.....pada oczywiscie śnieg...juz widze z okna korki sie robia na drodze bo sniegu coraz wiecej...ehhhh

Patrysiu- jak samopoczucie? Jak nastrój...mi sie dziś dzidziuś snil ze sie usmiechal do mnie jak go na rekach mialam!!!!!
Pyszczek- obydwa lezaczki są fajne a mi osobiscie podoba sie ten pierwszy.
Tez mam podobny po synku (zreszta tej samej firmy) i bardzo nam sie sprawdził.
Kicia- odzywaj sie Kochana bo ja tu zawału dostane:))))
Kinga- smutno mi sie zrobilo po przeczytaniu twojego posta i choc nie do konca rozumiem czemu nas zostawiasz to szanuję Twoja decyzję...Wierze ze nie bedzie jak piszesz....ze jedno dziecko i basta!!!! Czekam az zajrzysz do nas z najpiękniejszymi wiadomosciami....pamietaj ze nie jestes z Tym sama!!!!!
A gdzie nasza Bershka?
Pati - jak samopoczucie i forma psychiczna? Odezwij sie Kochana!

A mnie znowu podbrzusze ćmi na @
 
Ryba no to miałaś przygodę! Dobrze że nic poważniejszego się nie stało!

Gosiu no własnie szkoda że tego co ma Anufifi i Ty już chyba nie mozna nowego kupić :dry:
Jesli chodzi o wychodzenie z domu to ja się boję wychodzić z Sebkiem na taki mróz, tym bardziej że kicha i nos ma zapchany. A Ty Gosiu codziennie wychodzisz na spacery?

Anufifi aha czyli mówisz że ten pierwszy lepszy? I Sylwia tez go bardzo polecała :tak: Najwazniejsze żeby Małemu było wygodnie i żebym mogła go nawet teraz kłaść, jak jeszcze jest malutki :tak:

Kiciu no własnie ja chyba tez mam gronkowca a żadnych objawów! Mój M dzwonił do naszego pediatry i ten mu powiedział że trzeba podać antybiotyk :-:)confused: Ma wieczorem podjechac po receptę. Sama już nie wiem czy się na to zgodzić, tym bardziej że nawet jak się wyleczy to jest duże prawdopodobieństwo ponownego zasiedlenia nosa czy gardła tą bakterią :baffled:

A Tobie Kiciu życzę szybkiego i bezproblemowego porodu! Imię córeczki juz wybrane??

Patrysiu napatrz się na ten swój brzuszek, bo niedługo zniknie :-D Mój zniknąl nie wiadomo kiedy :) Ale śliczny brzusio tak czy inaczej :)

Czarodziejko no własnie ten pierwszy leżaczek to był mój pierwszy wybór, ale zaczęłam szukac i szukać i coraz bardziej się wahać, ale nic - pierwszy wybór najlepszy - kupuję ten bo już mam dosyć wybierania! :-D Zresztą chyba nawet Royannka go ma i sobie chwali :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
CZAROZIEJKA wiesz co chyba bardziej mi się miednica rozszerza bądź coś tam w tym kierunku bo w nocy zwijałam się z bólu nie mogłam się ruszyć a nawet jak leżałam spokojnie to bolało i teraz chodzić nie idzie az po uda boli:sorry2:no ale to już ma prawo na tym etapie co pomimo tego czuje się dobrze:-)sny to ja mam śmieszne lepiej niegadać:cool2:a jak tam u ciebie skurcze sa itp.;-)
PYSZCZKU dziękuje:-)ale powiem ze tęskno będzie za nim ale najwyższy czas przywitac synka a brzusio pozegnać;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry