reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Czesc dziewczyny! Dziekuje wszystkim za gratulacje i powitanie:tak:
Jesli chodzi o moja dzidzie to jak nie trudno sie domyslic marzy mi sie dziewczynka:tak: Co do planowania to owszem staralam sie wstrzelic przed owulacja, ale to co wczesniej (podczas czytania ksiazki o planowaniu plci) wydawalo mi sie oczywiste proste i pewne od czasu dwoch kreseczek na tescie juz mi sie takie nie wydaje. Mysle, ze mimo wszystko nalezy podejsc do tego z nalezyta pokora bo tu nie chodzi o jakas zakupiona w sklepie laleczke baby born tylko o nowe zycie.;-)
Przedstawie wam moj starankowy cykl: cykle 28, 27 (czasem30)
3dc 36,3 serducha
4dc36,3
5dc36,4
6dc36,5
7dc36,4 serducha
8dc36,4 (test negatywny)
9dc36,5(test negatywny)serducha ostatnie
10dc36,5(test negatywny)
11dcdc 36,2(test negatywny) klucie jajnika
12dc36,2 (test pozytywny, ale nie bylam w 100% pewna bo kreseczka testowa byla bledsza od kontrolnej jednak dosc mocna)klucie cd
13dc36,(test pozytywny tylko o 12 o 14 juz blednie o 17 juz negatywny) okolo 14 bol brzucha rozpierajacy
14dc36,4 test neg zero bolu
15dc36,8
16dc 36,7
17dc36,8
18dc36,9
19dc36,9
20dc37
21dc37
22dc36,9 potem juz do konca 37
test ciazowy pozytywny robilam juz po terminie spodziewanej @ wynik natychmiast dodatni.
Ja obsatwiam owulacje na (13 okolo 12 tzn nie wieczorem czy w nocy)No i co wy na to dziewczyny?
Jesli chodzi o objawy to fakt sa znacznie wyrazniejsze i szybsze niz z chlopcami, ale to wynika na pewno z faktu ze ja jestem 7 lat starsza niz w ostatniej ciazy, niestety:-p
Poki co ogladam sobie ciuszki dla chlopczykow sa takie czadowe choc oczywiscie w glebi duszy marze o dziewczynce:tak:

Ranyy sorry, ale zapomnialam wpisac ze ostatnie serducha byly 9dc!!! to chyba najwazniejsze strasznie jestem roztrzepana:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
tak sobie własnie patrze ze nie pasuja cos serducha :) teraz juz jasne....no moim zdaniem jest szansa biorąc pod uwagę metode planowania...ale jak popatrze jak dziewczyny przezywają rozczarownie płcia to wolałabym sie nie wypowiadac zeby cie nie nakręcać....

Valkiria ...bo męzowie to czuja ...jest "tam" miekko ślisko poprostu inaczej :)
 
Kiki masz sliczna coreczke mam nadzieje, ze sie na nia zapatrze bo juz wczesniej pisalam ze to sliczna dziewczynka i ja poprosze taka sma:)

Dzieki moze i slusznie:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
HEJKA:-)
Patrysiu, a Ty jeszcze chodzisz z brzusiem? Alanek czeka na Alanka :)))
A tak w ogole to u mnie ok. Oczy nareszcie sie goja! Juz ponad tydzien jak mnie meczylo...Ale widac poprawe. Ale ciagle sie zastanawiam co to za cholerstwo bylo...Tzn wiem, ze jakis wirus, bo przed porodem mial to Macio, ja i moj M zaraz po porodze, ale w lagodnej wersji, a teraz chyba w ostrej bo organizm oslabiony.
ciesze się że już jest lepiej:tak:co za wirus się przyplątał ale na szczescie idzie sobie:tak:ps.hehe a sobie chodze i chodze i tak pewnie pochodze:-Dcałuski dla Alanka:-)

Kobitki całuski dla wszystkich dzieciaczków:-)jakby co to ja z wielką checią obejże zdjątka:-p
Kochana dzisiaj ide do gina po termin ....drże ze strachu :/
powodzenia:tak:będzie dobrze stresiki odkładamy:tak:

KINGA aż mi się tak smutno zrobiło:-(ale jesli tak czujesz to rozumiem...ale prosze zaglądaj do nas od czasu do czasu:tak:kciuki za kreseczki i za hobby:tak:
 
czesc dziewczynki!
ja sie melduje jeszcze 2w1 :-)
u nas ok - przygotowywuje sie pomalu, zwlaszcza psychicznie do porodu ;-)
dam znac jak sie zacznie!
tymczasem buziaki dla Was!!!!!!!
pozdrawiam Wszystkie :tak:


ps: Marcelkowa mama mysle, ze szanse na dziewczynke sa spore!
 
reklama
gosi niestety nie podnosi sie ...znaczy nie wiem czy niestety , nie było mi to potrzebne
Tomus miescił sie do 8 miesiaca w tym wiec akurat sobie leżał

Gosia pierwszy Espiro fajny
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry