reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Kasiu w aptece sa gruszki, pochodz i popytaj - ja mialam 7 ale sa jeszcze 9. Moze Ci pokazywali taka mala 2- to faktycznie jest do d _ _ y.
 
ok,dzięki wielgachne,jutro pójdę na poszukiwania,
o właśnie widzę, mój mały próbuje chodzić na własnych siłach,przeszedł od fotela do stołu (jest zapobiegawczy,zawsze najpierw siadał)to niby 2 kroczki..ale zawsze cos
 
kasiu gratuluję zuch chłopaka! Teraz zanim się nie obejrzysz będzie biegał tak szybko, że będziesz miała problemy, żeby go złapać.
 
Hej dziewczynki :-) Wybaczcie, ale nie mam czasu nawet nadrobić tego co piszecie. Mam nadzieje, ze humory dopisują i staranka owocne;-)

Dziewczynki chce napisac Wam jedną rzecz. Mam nadzieje, ze nie zdardzę tajmnicy - Eni tez bedzie miała chłopca, synka. A pisze Wam to dlatego, ze jesli ktoś sie na nas wzoruje, a bardzo mu zalezy na córeczce, radzę uwazac :sorry:Jesli macie na to czas, zastanówcie sie 10 razy , lepiej balansowac na granicy ryzyka nie zajscia w ciązę/posiadania córki niz przegiąc w drugą stronę. No oczywiscie w sytuacji jesli komuś bardzo bardzo zalezy na płci :sorry:

No to buziaczki i pozytywne fluidki dla Was.

PS> U mnie chłopak na 100%

Bużki, Ciocia Niania:happy:
 
NiaNia kochanie. Jak fajnie,że się odezwałaś. U nas w skrócie jedna zaciążyła - Gizia. Hihi to rzeczywiście nie ma się co napalać na córcie.
Pozdrwiam cię serdecznie.
Ciocia Dorocia
 
Cześć NiaNiu!!!!
Jak samopoczucie Pani Ładna?
Ja już chyba pasuje, wszystko mi jedno co będzie. Tylko niech już będzie!
Jakby to powiedzieć, ja nie mam za dużo czasu , chciałabym jeszcze przed 40-tką urodzić drugie dziecko. Najważniejsze, żeby było zdrowe....
Pozdrowionka i życzę CI w zdrowiu doczekania do końca ciąży.
 
reklama
hej dziewczynki wrocilam i satarm sie nadazyc za wami:-) chyba mi sie nie uda moze jutro
u mnie @ doiega konca czas zaczac 5 cykl staran :nerd:
 
Do góry