reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Antiope kasy zawsze będzie mało i nigdy nie zdecyduje ci się M na dzidzię. Przekłuj prezeska ale bardzo ostrożnie żeby się nie pokapował. Najlepiej poprzekłuwaj wszystkie jakie macie i w razie czego udaj poważnie wstrząśniętą, że KTOŚ poprzekłuwał prezeski :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::angry::angry::angry::angry::angry::-p:-p.
Beatko też się cieszę, że lecę.
Dziewczynki pozdrawiam was moje kochaniutkie.
Ja tam dzisiaj miałam chętkę na placki ziemniaczane i oczywiście je zrobiłam hihihi.Później byliśmy na wycieczce i dzień zleciał:tak::-):rofl2:
 
reklama
Witam się wieczorkiem

Beatko, a jak Wasze samopoczucie? Wygraliscie już z choróbstwem??
No mojego męzula już bierze niestety. To on wyciąga gile synkowi rewelacyjną fridą. Super jest,ale niestety,zasada działania kiepska,bo ktoś musi ciągnąć aby wyciągnąć dziecku gile, a niestety,wdycha się wtedy bakterie.
Byłam dziś w aptece,ale nic lepszego nie bylo, zwykłą gruszką to można sobie "podmuchać"
 
:-)Czesc dziewczynki, Wszystkim zycze milej niedzieli.:-)

:tak:Kasiu2005 ja zawsze wyciagalam gile gruszka jak Oskar byl maly, i to dzialalo.
Oskar juz czuje sie dobrze, ze mna tez juz lepiej. Zobaczymy kiedy nastepny kryzys.
Trzymam mocno kciuki za testowanko 11.11 ......bedzie dobrze a jak sie nie uda, to trudno nastepny cykl przed Toba.:laugh2:
:baffled:Ale dzis pogoda okropna , co chwile pada deszcz i jeszcze ten wiatr... :baffled: brrrrrrrrrr......:baffled:
 
Cześć Dziewczyny!!!
U nas też nie lepiej z pogodą, pochmórno i na razie nie pada.
Ja też wyciągałam mojemu brzdącowi gilki z noska za pomocą gruszki i wcale nie najgorszy sposób moim zdaniem. Działało.
Wczoraj mieliśmy działać z moim Panem, na dziewczynkę, ale taka byłam padnięta, po całym dniu, że sobie odpuściliśmy. ALe dzisiaj to się chyba trzeba postarać.
:-):-):-):-);-):-D:-D

Wszystkim życzę miłej niedzieli!!!
Antiope!!! Jak tam akcja prezerwatywki?!:-D
Kasia_2005 Ja też trzymam kciuki!!!
K_asia! CO u Ciebie?
Beatko, Dorotko, Idarnowska, Gizia, Gosia, Gosiaczek1973 Pozdrawiam serdecznie i życzę udanych staranek!!!
 
eliczek nie widziałam się z P od piątku, więc nie było żadnych akcji. A pozatym nie wiem, czy jeszcze będą, bo nie dzieje się u nas dobrze.
 
eliczek nie widziałam się z P od piątku, więc nie było żadnych akcji. A pozatym nie wiem, czy jeszcze będą, bo nie dzieje się u nas dobrze.


Antiope, nie martw się na zapas. Ja z moim panem często się boczymy na siebie i za każdym razem mówię, że o następnym dziecku to może sobie pomarzyć.
Greg bardziej chce tego dziecka niż ja (czasami tak myślę).
W małżeństwie zawsze są jakieś burze... Póki się kłocicie to Wam zależy...
Głowa do góry !! Niedługo znowu będzie dobrze i zaczniecie staranka.;-)
 
dziendoberek dziewczynki-och,co za niedziela,paskudna wręcz,co chwila pada,pochmurno.Ech..czemu lato odeszło.Ale tu na forum tez jakoś pustawo..
No nic,trzeba się wziąć w garść.Bo jeśli o mnie chodzi to humorek fatalny.Niestety wszystko wskazuje na PMS czyli fatalny nastrój przedmałpowy.
Trzymajcie się cieplutko i piszcie co u Was.
Acha,skoro tak polecacie najzwyklejsza gruszkę,to moze jednak zakupie(mialam ale taka malutka i jest do niczego w moim przypadku)
No i niestety,mój męzulo chory.Niedługo będzie szpital w domu.Tylko ja sie trzymam dzielnie,musze jakoś,choć najchętniej bym zasnęła.Nastal okropny czas jesienno-zimowy

Antiope,nie warto się boczyć na siebie zbyt długo.Szkoda życia.Uśmeichnijcie się do siebie,porozmawiajcie. Będzie dobrze
 
My się nie kłucimy. Jest dużo gorzej. Opiszę to w wątku zamkniętym jak powstanie. Lista do powstającego wątku jest na "A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno..."
 
reklama
Do góry