reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

:happy:Czesc dziewczynku

:-)Eliczku a Ty w nocy nie klikaj, tylko mecz mezusia.
:tak:Dorotko trzymam mocno kciuki za testowanie.
:-DKasiu2005 i jak tam katarek u Szymonka, kupilas ta gruszke do noska?
:-)Witaj Gusiu80- tak to juz jest jak zaczynasz staranka, to nagle @ sie spoznia a owulacja przesuwa. Jedziemy wszystkie na tym samym wozku.
A gdzie wywialo znowu K_aske, cos malo tu zaglada?


:-DA ja mam dzis owulacje........hihihi........ale o tym nie mysle, bo szlag mnie zaraz :crazy:trafi...... ale ile mam sluziku, teraz to by byl strzal w 10- kurcze no. Moglam zamrozic w lodowce kilka chlopaczkow......hihihi.........:sorry2:

:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
:happy:Milego dnia laseczki:happy:
 
reklama
Witajcie dziewuszki :-)

Wpadam znowu na koniec kolejki po fasolke ;-)

Widze ze troszke nas przybylo. Fajowo, bo w kupie razniej ... hihihi

buziaki
 
witam się z rana :happy:
w tej kolejce to ja też bliżej końca, bo dopiero wiosną :-D:tak:

myszorka, głowa do góry :happy: a tej córy to chyba większość na tym forum Ci zazdrości jak pisała Dorota( ale tak pozytywnie), mi tez marzy sie córa :tak: a ty myśl pozytywnie i sie nie przejmuj :-)

gusia80, a te wszystkie zmiany to pewnie reakcja organizmu na rozpoczęte staranka, i związany z nimi stres, ale trzymam kciuki abyś jak najszybciej ujrzała te 2 kreski :tak: powodzenia

a wszystkim wyczekującycm,życzę owocnego działania i przytulania:laugh2:
i miłego dzionka :-)
a jeszcze milszej nocki:-D
 
Camy witaj skarbie. Gdzie ty się podziewasz. Pisz do nas częściej co tam u ciebie.
Beatko, Jarzębinko, Eliczku i wszystkie pozostałe staraczki pozdrawiam
 
Witajcie dziewczynki...
Dorotko27 wysłałam Ci na PM adresik i byłabym wdzięczna za e-booka

Beatko2710-trzymam kciuki...., jak się uda (i dzidzia się nie przeterminuje) to załapiesz się jeszcze na lipiec....

A dziewczynom, którym tym razem nie udało się z córeczkami i myszorce chciałam tylko napisać, że następnym razem na pewno Wam się uda....:tak:,a teściową się nie przejmuj, jak będzie dogryzać to jej powiedz, że to jej syn nie umie spłodzić syna-powinna się uciszyć....
 
DZIĘKI DZIEWUSZYSKA

na szczęście ona ma dwóch synów i ten młodszy 26 lat ma co robić ....... i teraz na nim ciązy przedłużanie nazwiska
a my jak sie nic nie zmieni chcemy 3 dziecko tak na 10 rocznice ślubu na starość :tak::-Djak KOKO pójdzie do szkoły także nic straconego
 
reklama
Cześć Dziewczyny!!!
Beatko, ja tam klikam jak już męża wymęcze. Nawet jak nie mam ochoty, to on pilnuje "robienia" dzidzi.Mój chłop się zawzioł...;-)

U nas też bardzo zimno, brrrrrr
Ja chcę znowu lato. Najlepiej to by było zmienić klimat na cieplejszy i bardziej przyjazny.

Wszystkim dziewczynom życzę gorących nocek z Waszymi męższczyznami.
Buziaki i ściskam.\
 
Do góry