reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej dziewczynki

Witam was babeczki,,,,

byłam dziś u siostry w odwiedzinach...i oczywiście opowiedziałam jej o moich objawach... a ona z szuflady wyciągnęła test i kazala mi zrobić.... na poczatku sie upieralam że nie ale w koncu mnie namówiła... i wynik???

II kreski!!!!! co prawda ta druga ledwo co widoczna!!! Ledwo ledwo... pod światło... gdy wróciłam do domu zaczął mnie mocno boleć brzuch tak jak bym za chwile miała dostać @... wsadzilam sobie podpaskę i zobaczymy jak dalej się wszystko potoczy... narazie boli mniej... ale obawiam się ze w nocy przyjdzie... chcialabym wam dodać fotke ale nie mam aparatu....:baffled::baffled::baffled::baffled:

GRATULUJE WIEDZIAŁAM A NIE MÓWIŁAM !!!!

Dziewczyny ja boje się cieszyć.... bo brzuch mnie boli jak na @...w poprzedniej ciąży tak nie miałam... nic mnie nie bolało a teraz to i kręgosłup się odzywa... strasznie się boję... ta noc będzie dla mnie wyznacznikiem... ja również mam nadzieję że @ nie przyjdzie... modlę sie do Boga o to... ale wszystko jest w jego rękach.... staram się o tym wszystkim nie myśleć bo strach w niczym nie pomoże... ale co chwilkę brzuch daje mi o sobie znać... mam takie spięty i spęczniały dokladnie jak na @...o rany... to najgorsze chwile w moim życiu...

jak Cie boli brzuch mozesz brac no-spe ja miałam takie bóle do 5 tygodnia lekarka twierdziła, ze mozna spokojnie brac

dziewczynki wszystkiego najpelszego w 2010 roku!!!!
 
reklama
I ja najserdeczniej Wam wszystkim zyczę...

wielu sukcesów, odważnych marzeń, mądrych decyzji, satysfakcji, spokoju i pomyślności w całym 2010 roku ;-) i kazdej , która pragnie mieć dzieciątko- oby ten rok był owocny;-)


happy_new_year.jpg

__________________
 
Coraz bardziej dociera do mnie że jestem w ciąży... brzuch przestał calkiem boleć...czasami się tylko odzywa... @ nie ma.. Kupiłam oczywiście test i zrobię go jutro rano... Ginek kazał nie testować ale przecież znam samą siebie,... dla odmiany kupiłam bobotest... jak dla mnie jest on najlepszy... ale płytkowy nie strumieniowy... no zobaczymy babeczki jak to będzie jutro... tylko ciąglę się modlę żeby @ nie przyszła... pozdrawiam was...życzę milego sylwestrowego wieczorku... buziaki pa pa dozobaczenia w przyszłym roku:-D:-D:-D:-D
 
Coraz bardziej dociera do mnie że jestem w ciąży... brzuch przestał calkiem boleć...czasami się tylko odzywa... @ nie ma.. Kupiłam oczywiście test i zrobię go jutro rano... Ginek kazał nie testować ale przecież znam samą siebie,... dla odmiany kupiłam bobotest... jak dla mnie jest on najlepszy... ale płytkowy nie strumieniowy... no zobaczymy babeczki jak to będzie jutro... tylko ciąglę się modlę żeby @ nie przyszła... pozdrawiam was...życzę milego sylwestrowego wieczorku... buziaki pa pa dozobaczenia w przyszłym roku:-D:-D:-D:-D

Na pewno będą II kreseczki! :tak:
cieszę się z Tobą.


Najlepszego dla was dziewczyny jeszcze raz!
I do siego roku ;-)
pozdrawiam!
 
Hej dziewczynki :-)
Chciałam Wam życzyć przemiłego Sylwestra oraz Szczęśliwego Nowego 2010 Roku!!! Spełnienia wszystkich marzeń a szczególnie tych fasolkowych! :tak::tak::tak: Buziaczki dla Was!!!

Niech na co dzień, nie od święta,
gęba będzie uśmiechnięta.
Niech też zdrowie tęgie będzie
i kasiory niech przybędzie.
Niechaj łaski płyną z nieba,
tyle ile będzie trzeba.








 
Uważam że najważniejsze jest to, żeby nasze Maleństwa były zdrowe, a czy to będzie dziewczynka czy chłopiec, to według mnie bardzo małe ważne :-) Chociaż wiem, że każdy trochę sobie marzy o tym kogo chciałby ujrzeć na tym świecie :-D I osobiście powiem, że żeby nie było zawiedzionych min to najlepiej żeby każda z nas miała najlepiej odrazu bliźnięta i to oczywiście dziewczynkę i chłopca ;-)
 
.´¨)
¸.•´¸.•*´¨)
.•´,•*´¨)¸.•*¨)
¸.•´¸.•*´¨).•*´¨)
(¸.•´ (¸.•` * ¸.•´¸.•*´¨)
::::::°::::::::o::::°:::::o°:::O::°::::
::::::::°::::°:::::::::o::°::::°::::::
::::°:o::::::::°::::o::°:°:::o::°::::
…~~~~~~~~/…~~~~~~~~/
….~~~~~~~/…..~~~~~~~/
…..~~~~~~/…….~~~~~~/
……~~~~~/………~~~~~/
…….~~~~/………..~~~~/
……..~~~/………….~~~/
………~~/……………~~/
……….~/……………..~/
………..||………………||
………..||………………||
………..||………………||
………..||………………||
………..||………………||
……./******………/******
Wiem…to jest dla Was szok,
że znów mamy Nowy Rok !
Niech będzie radosny,
niech się zacznie mile
i niech Wam przyniesie
same szczęśliwe chwile.
Niech moje życzenia
spełnią się co do joty,
niech ominą Was kłopoty.

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!
 
reklama
Do góry