reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ja również się z wami witam w 2010 roku:-):-):-):-):-)

u mnie @ nadal brak a na teście mocniejsza kreska... teraz oficjalnie mogę powiedzieć że jestem w ciąży!!! I zaraz postaram sobie zamontować suwaczek...Zrobiłam piękny prezent noworoczny mojej rodzince... mam nadzieję że Cezary będzie miał piękną zdrową siostrzyczkę:tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Witam kochane w Nowym Roku 2010 :-)
u mnie @ brak a test owulacyjny z dwiema krechami :szok::-p

Tusia...Ty ciążowy rób Kobieto a nie owulacyjny !!!!:-D Trzymam kciuki Kochana :-)

I ja sie witam w Nowym Roku :-)

Dzastina .. ten tescik to formalnosc hhihi ;-)Ciesze sie ze Ci sie udalo !! Trzymaj sie cieplutko :tak:

POZDRAWIAM NOWOROCZNIE :)
 
Witam sie w 2010 roku :-) ale pospałam z fasolką, ze szok :szok:

Witam kochane w Nowym Roku 2010 :-)
u mnie @ brak a test owulacyjny z dwiema krechami :szok::-p

a moze bys tak testa ciążowego zrobiła?? ;-)

Ja również się z wami witam w 2010 roku:-):-):-):-):-)

u mnie @ nadal brak a na teście mocniejsza kreska... teraz oficjalnie mogę powiedzieć że jestem w ciąży!!! I zaraz postaram sobie zamontować suwaczek...Zrobiłam piękny prezent noworoczny mojej rodzince... mam nadzieję że Cezary będzie miał piękną zdrową siostrzyczkę:tak::tak::tak::tak:

No to jeszcze raz gratuluje wrześniowa mamo:-D
 
I ja się Witam w 2010 r.:tak::tak::tak:

Po pierwsze to Wielkie Gratulacje dla Dzastiny!!!!!
Zyczę Ci Kochana szczesliwych i pieknych 9 miesięcy :)))))

Po drugie:Kazdej z Was Kochane zyczę Wszystkiego co dobre i piękne, realizacji wytyczonych celów i spelnienia tego o czym marzycie w tym Nowym 2010 Roku!!!!!
Trzymam mocno kciuki zeby kazdej z Was , która pragnie dzidziusia udało sie zafasolkowac..innym szczesliwie urodzic...a jeszcze innym w zdrowiu chowac swoje maluszki!!!!!!!

U nas dzis pieknie i Zimowo!!!
Snieg sypie na maxa, wiec po obiadku wskakujemy w kombinezony i idziemy poszalec na sniegu :))))

Caluski zostawiam Kazdej z Was:)))))
 
Witm w 2010 roku:)
Wszystkiego najlepszego!!!
Jak tam głowy po wczorajszej zabawie??
Dzastina ...GRATULUJE

U mnie 32 dc do @ jakies 9 czekamy....:)
 
Ostatnia edycja:
hej

a ja zauważyłam jedną prawidłowość ale moze się mylę :zawstydzona/y: im się wiecej planuje to wychodzi na opak :zawstydzona/y: a bez planowania większosć moich znajomych ma parki i jak się pytam kiedy się tulili na chłopca czy dziewczynkę to robią wielkie oczy :-)

na palcach jednej ręki można tu policzyć dziewczyny, którym się udało wstrzelić w płeć choć też niewiadomo czy jednak to był przypadek czy planowanie miało większe znaczenie

jak się czujecie o rok starsze bo ja strasznie :-D;-)

imprezka wczoraj skończyła się o 03.00 i jestem już na 3 mocnych kawach...:shocked2:

buziaki
 
reklama
mnie glowa boli..i to bardzo..dzisiaj idziemy na poprawke sylwestra..w domu bylam o 4 z dyscoteki..bylo bardzo fajnie..najpierw imprezka u przyjaciolki i o 1 bylismy na dyscotece..
 
Do góry