reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Witajcie Noworocznie :-)

Dzastina jeszcze raz gratuluję! Cieszę się bardzo razem z Tobą :tak::-)

Dziewczyny mam pytanko, czy któraś z Was używa/ła takiego leżaczka/bujaczka dla dziecka? Zastanawiam się nad zakupem ale czytałam że dziecko nie powinno przynajmniej do 6go miesiąca życia przebywać długo w takiej pozycji w leżaczku, z drugiej strony taki sprzęt chyba ułatwia życie. Jakie są Wasze opinie?

Bershka zdecydowałaś się w końcu na zakup? Anufifi chyba też pisała o leżaczku, a Pati chyba podawała linka do takiego Fisher Price dżungla. Przepraszam że nie pamiętam dokładnie ale nie mam czasu szukać w postach.

Pozdrowionka :)
 
hej pyszczek taki gadzet to bardzo fajna sprawa i ulatwia dosc zycie przynajmniej mi byl bardzo przydatny :) wiec ja na twoim miejscu bym sie zdecydowala na zakup :)
 
Pyszczku.. ja na chrzciny kupilam szwagierce dla Małej leżaczek FP .. do dziś mi dziekuje bo jest bardzooo zadowolona ... wkleje Ci linka.. napewno go widzialas ..
FISHER PRICE FOTELIK-BUJACZEK 3 W 1 do 18kg (858755426) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.

Sporo dziewczyn bardzo chwali inny z FP tylko to juz wiekszy wydatek jest kilka wzorów ..mi sie ten strasznie podoba to Ci wkleje linka do tego hehe :-)
FISHER PRICE huśtawka KOŁYSKA gniazdko OWIECZKA (867461954) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.

Nasza Agnieszka12 go ma tylko różowy i z tego co pisała to że jest rewelacyjny :-)
Buziaczki :)

 
Witam się i ja noworocznie :-)
U nas wszystko wporządku, byliśmy na noworocznym spacerku nad morzem, dziś zimno, wiało i sypało śniegiem ale dobrze tak trochę pospacerować :tak:

Dzastina jeszcze raz GRATULACJE!!! :-) życzę spokojnych kolejnych miesięcy :tak:

Tusia dziewczyny mają racje zrób test ciążowy a nie owulacyjny :tak: trzymam kciuki!!!

Bershka widzę że imprezka się udała :-)

Kiki Ty też pobalowałaś ;-)

Pyszczek ja miałam dla Kacperka leżaczek firmy Taco i używaliśmy go bardzo często :tak: te leżaczki z FP są bardzo fajne i myslę że dla drugiego dziecka też jakiś fajny kupimy ale raczej taki zwykły bo tego drogiego to sie nie opłaca, dziecko i tak szybko wyrośnie.

żabka witaj :-) i trzymam kciuki :tak:

A jak tam pozostałe dziewczynki mija Wam pierwszy dzień nowego roku?:happy2:

Pozdrowienia dla wszystkich.
Buziaki
 
Ostatnia edycja:
Z testem ciążowym jeszcze troche poczekam chyba,
nawet jakby to była ciąża to jeszcze by nie pokazało
bo jak to w ogóle ciąża to owulacja musiała byc bardzo póżno.
serducho bylo 20dc.(uznałam ten dzien za bezpieczny):baffled:
No już sama nie wiem co to może być :confused:
Dodam,że jak miesiączuję nie mialam cyklu dłuższego jak 28dni.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Z testem ciążowym jeszcze troche poczekam chyba,
nawet jakby to była ciąża to jeszcze by nie pokazało
bo jak to w ogóle ciąża to owulacja musiała byc bardzo póżno.
serducho bylo 20dc.(uznałam ten dzien za bezpieczny):baffled:
No już sama nie wiem co to może być :confused:
Dodam,że jak miesiączuję nie mialam cyklu dłuższego jak 28dni.

A który dziś masz dzień cylku? .. :-)
 
reklama
Do góry