reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Pyszczku, dzis Alanek tez spal miedzy nami :) ale sam nie chce zasnac(choc zdazylo mu sie)nawet wtedy...tylko przy cycu ewentualnie na rekch...Ech...z Maciejkiem tez bylo podobnie. Do teraz trzeba byc przy nim...Ale trudno.

Ale zapomnialam Wam sie pochwalic, ze Macius nie ma juz zakladanych pampersow na noc!!! Mo M tak sie zaparl jak mial urlopu 3 tyg, ze wstawal do Maciejka co 2 godziny, potem co trzy i wysadzal go, tak, ze teraz wstaje tylko raz(wyliczyl, ze najlepiej po ok 6godzinach od ostatniego sikania przed snem)a Maci sie nie moczy. A raz nawt sam wstal i obudzil M ze chce siku, ale tylk raz na razie...Ale powiem Wam ze nocne wysadzanie Maciejka to istny cytk...zawsze nagadac sie musi zanim usiadzie(lub stanie przy) na kibelek, czesto dyskutuje 30-45 minut(tylko po to aby sobie pogadac)ze on nie chce, nie potrebuje itd, aby na koniec z usmiechem powiedziec: a jednak mi sie chcialo! Uparciuch maly!

A taka smieszna sytuacja obrazujaca buntwniczy charakter Maciejka...Zrobil siku i mowi do M: tatusiu...moge umyc raczki???(zawsze musimy go oto prosic, nagadac sie, bo zawsze jest na nie!)Mojego M az zatkalo, i taki szczesliwy, ze Macio sam o tym pamieta mowi: pewnie, ze tak! Pomoc Ci? Na to macio z usmiechem od ucha do ucha: Dziekuje, nie trzeba...odechcialo mi sie juz!!! Diablik maly!

Jesooo dziewczynki dopiero co nosiłyscie swoje maluszki w brzuszkach a teraz piszecie o ukladaniu, karmieniu itp....ciekawe kiedy ja dołącze do wymiany informacji:))))

U nas wszystko Ok. Maluszek juz nie tyle kopie co rozpycha sie ....rusza się nieco mnie ale to normalne na tym etapie ciązy...jego wielki domek coraz bardziej sie zawęża!!!!

22.gif
Czarodziejko, tak, tak...ten czas nieublaganie szybko plynie! Jeszcze troszke i Ty utulisz synusia!

Kurcze, teraz zobaczylam jak w moich postach gubie, przestwiam literki...sorryyyy!!!Za szybko chce napisac, a klawiatura w laptopie tez czasem szwankuje i nie wszystkie wbija...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dziewczyny pomóżcie mi wybrać matę dla Sebusia, do wyboru mam dwie i nie mogę się zdecydować:

MATA EDUKACYJNA TINY LOVE PLAC ZABAW ZOO Wys.0zł! (842087203) - Aukcje internetowe Allegro

czy FISHER PRICE K4562 MATA EDUKACYJNA RAINFOREST 24H (849267926) - Aukcje internetowe Allegro

Z Fishera jest ładniejsza dla oka, bardziej kolorowa i w ogóle, ale wydaje mi się że ta pierwsza bardziej rozwojowa dla dziecka, jak myślicie?
Pyszczku ta z Fisher Price jest fajniejsza :tak::tak::-):-)
powiem Ci że Kacperek miał mate edukacyjną (nie taką fajną) i bardzo często na niej leżał, przyglądał się, bawił :tak:

Czarodziejko śliczny zgrabniutki brzuszek :-)

kiedy ja będę miała taki okrągły? ;-):-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Paulinko nawet sie nie obejrzysz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:-):-):-):-):-)

Kurka! Was nadrobic to prawdziwy wyczyn:-D
Witajcie:) My z M od rana po miescie biegaliśmy.. Eh.. mam dosyc.. Jesteśmy tylko zadowoleni bo nam spoooro kasy wpadło przed świętami i może jeszcze więcej wpadnie;-) Także podzieliliśmy kase na pół i każdy ma na swoje wydatki:-D Kurka ja to pierwszy raz mam tyyle kasiory dla siebie:-DAż nie wiem co znią zrobic, heheh:biggrin2: Mam tylko jeden problem.. Nie mam już nic dla M pod choinkę :-( Dzis tak zimno (-11), śnieg padał i wiał wiatr, że dałam biedakowi ten szalik co mu pod choinkę kupiłam co mu się tak podobał:zawstydzona/y: Bo jak miał wyjśc bez szalika to mi go było szkoda:-( No i teraz nie mam nic..:-( A już 17 grudzień..:-( Kurka.. nawet jak coś zamówię z netu to nie wiem czy dojdzie na czas..:-( Może macie jakies pomysły? Albo napiszcie co Wy macie dla swoich M.. bo ja już nie wiem.. na pewno perfumki Bekhama bo ich używa a wlaśnie mu się skończyły ale tak mi głupio tylko to dac..;-)
Agniesiak mój M już dostał prezent pod choinkę który sam sobie wybrał :tak: a mianowicie CB radio :tak: teraz dostanie jakiś drobiazg który też muszę jeszcze kupić i nie wiem co :confused:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Joleńko oglądam własnie UWAGĘ! widziałam Cię i Kubisia :-) wzruszające to wszystko.... smska wysłałam na fundację:) Buziaki dla was!
p.s. ślicznie wygladasz a Kubuś jaki słodki na żywo!!:-)
 
Bershka właśnie widziałam Ciebie i Kubusia w Uwadze :-):-):-) super Ci poszło :tak:

Tak wzruszające!!! też wysłałam sms-ka :tak: super że są takie miejsca gdzie pomagają dzieciom takim jak Kubuś! :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry