reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

WITAM:-)
Ja już po ostatnich badankach juuuupi(nie lubie robić badan dlatego się tak ciesze że ostatnie)i jutro wyniki po 12 co po drodze do gina wjedziemy po nie:tak:
Dziewczyny do testowania pozostało mi w sumie maks 9dni. Zauważyłam u siebie przed siusianiem sporą ilość wylewającego się "mleczka" z mojej.....:sorry: Kurcze i teraz nie wiem czy to dobrze czy źle...
i że mnie pokusiło do tego aby zajrzeć :zawstydzona/y: a gdzieś tam ktoś chyba mowil że to normalne przed @ .... to prawda? wiecie coś o tym? :-(
ach....

Paula piernik super! :happy:
ja miałam biały śluzik jak zaciążyłam co dobra oznaka:tak:ale też niekiedy jest przed @ ale to tak 2-3 dni a u ciebie aż 9 dni co kciukaski mocne;-)
RELACJA Z WIZYTY
Ogólnie wszystko jest Ok. Szyjka bardzo miękka ale chyba zamknieta . Ginka wzięla mi posiew ktory pobiera sie przed samym porodem. Ona sie obawia zebym jej nie wyskoczyła nagle z porodem! Zleciła mi ostatnie wieksze badania ktore wykonuje sie także przed porodem!!!
Usg ostatnie (takie dokladne) zaraz po swietach w poniedzialek 28 grudnia. Mężuś ze mną pojdzie!!!:)
Nasz maly bąbelek spał sobie w brzuszku..oczywiscie głowką w dół :)
Mam brać nospę na te bóle jakby miesiaczkowe!!!!
no to super że wszystko ok i oby tak dalej:-)ja tez już mam za sobą ostatnie badanka i jutro ostatnia wizyta u gina no chyba że jednak synuś nie będzie jednak już teraz się tak spieszył:tak:
DZIEKUJE WAM DZIEWCZYNY ZA TAK SUPER SLOWA::MYSLICIE ZE MAM SZANSE POZNAC KOGOS Z 4dzieciaczkow,,ja mysle ze juz do starosci bede sama..

..
kochana pewnie że tak a czemu niby nie:-)ja mam dwie kuzynki(takie starsze)gdzie jedna jak miała 3 dzieci to spotkała innego faceta a druga to miała uwaga 5-6(teraz dokładnie nie pamietam)synków a spotkała faceta który ma z nia jeszcze jedno takie swoje dzieciątko:-)tak więc jak miłośc ma się "wkraść to wkradnie"do serduszka i tego życze:tak:
Witajcie babeczki!
Ja wpadam na razie na chwilke aby sie z Wami przywitac:-) bo bardzo tesknilam.

Od 1.5tyg jestesmy juz w domku, Alanek zdrowy, ma sie dobrze. Nie pisalam od razu bo w miedzyczasie mielismy kilka wizyt u lekarzy, m.in u ortopedy-bioderka sa ok, nozka nie ma zmian patologicznych, mamy sie zglosic za 2 miesiace na kontrol to wtedy blizej przyjzy sie nozce. W zeszly czwartek bylismy na kontroli w szpitalu i tez jest ok, Alanek wazyl wtedy majac 5tyg 3870g(ur sie 3230g). 2 dni temu wydawalo mi sie, ze ma katarek i od tamtej chwili ja znowu wariuje:sorry:. Z dobrych wiadomosci to taka, ze jak zagadam do Alanka a jest najedzony to usmiecha sie do mnie "pelna geba", hihihi:-D

Nie nadrobie wszyskiego choc taki mialam zamiar, ale moze ktoras z Was przesle mi na priva krotkie streszczenie: ktora testuje, ktora zaciazyla, co sie niedobrego dzialo u Kiki(bo doczytalam, ze cos sie dzialo, ale nie doczytalam co), czy z oczekujacymi na fasolke wszytko dobrze, co u Anufifi. Wiem, ze duzo nowych staraczek dolaczylo do grona i serdecznie je witam, szczegolnie Rybke-znamy sie z wrzesniowek 2006 i poznalysmy sie w realu;-):-)

Buziole dla wszystkich:-D
witaj nareszcie się odezwałś:-)super bardzo się ciesze że Alanek zdrowo rośnie i że taki śmieszek z niego:-)

Kiki i Paula nie wiem czy dokładnie to bedzie jutro :eek: tak mi jedna z pielegniarek powiedziała, uwaga leci cośpo 19tej :confused2: widzicie tak się tym interesuje :eek:


Kubuś waży 5650g i mierzy okolo 62 cm
super waży Kubusiek:-)Uwaga jest o 19:45:tak:ja będe oglądać na pewno:tak:
 
reklama
Hejka:)
W szkole rodzenia było oki:) Trochę się wystraszyłam teraz porodem, tzn nie bólem tylko że moga naciąc, potem zszywają i te rodzenie łożyska mnie przeraża bo jak całe nie wyjdzie.. eh.. No ale..;)
Więc jutro "UWaga"?;) Będę ogladac:)
Kiki duża ta Twoja księżniczka:) Dziewczynki! Wszystkiego dobrego dla chłopaczków z okazji "miesięcznicy":)
Kinga u mnie tez był biały śluzik i widzisz jak wyglądam.. :D Trzymam kciukasy Kochana:tak::-)

Wczoraj z M oglądaliśmy kawałek filmu "Ono" na dwojce 9chyba) ale byl bardzo późno bo zaczął się o 1:15 i nie obejrzałam całego :( A tak bardzo chiałam bo mam książkę i to jest o młodej dziewczynie, która po dyskotece zostaje zgwałcona przez 3 chłopaków i jest w ciąży.. eh..
 
hej dziewczynki , a ja wklejam zaległe zdjęcia z urodzinek Tomusia
Zdjecie0065.jpg (1).jpgZdjecie0060.jpg.jpg
 
Dzień dobry :-)

Byłam dzisiaj na badaniach i naczekałam się 1,5godziny tyle było ludzi :eek: a do tego prądu nie było to wszystko wolniej szło :confused2: odbiorę je w poniedziałek jak będe szła na wizyte do ginki :tak:

Kiki pewnie że możesz jeszcze poznać kogoś i ułożyć sobie życie :tak: i tego kochana życzę Ci z całego serca :tak:
a oto przepis na pierniczki:

Przepis na pierniczki świąteczne

50 dag mąki

20 dag cukru pudru
20 dag miodu
12 dag masła
1 jajo
1 dag sody oczyszczanej
2 łyżki stołowe przypraw korzennych do piernika

Miód podgrzewamy z cukrem i przyprawami do piernika. Ostudzony łączymy z mąką połączoną z sodą, jajkiem, masłem. Dokładnie zagniatamy ciasto, aż będzie gładkie i jednolite w przekroju.
Ciasto wałkujemy na ok. 3 mm i wykrawamy pierniczki. Pieczemy 10 minut w piekarniku nagrzanym do 170 - 180 stopni. Przypalone pierniczki są gorzkawe, dlatego trzeba uważać żeby za bardzo się nie przypiekły.
Miękną po 2 - 3 dniach.
Można je długo przechowywać w szczelnie zamkniętym pojemniku. Dwa dni wcześniej tylko trzeba je wyciągnąć.


My robilismy z podwójnej porcji i wyszło ich naprawdę dużo :tak::-) po upieczeniu szybko twardnieją, można je przechowywac bardzo długo w szczelnie zamkniętym pojemniku a przed sporzyciem wyjąć 2 dni wczesniej aby zmiękły :tak: W tamtym roku wszyscy u nas się zajadali :-)
 
hej dziewczynki , a ja wklejam zaległe zdjęcia z urodzinek Tomusia
Zobacz załącznik 188992Zobacz załącznik 188993
superaśny torcik:-)no i jak fajnie Tomus zdmu****e świeczke bo mój synus to wolał skakać ze szczęścia i bić brawo:-D
Hejka:)
W szkole rodzenia było oki:) Trochę się wystraszyłam teraz porodem, tzn nie bólem tylko że moga naciąc, potem zszywają i te rodzenie łożyska mnie przeraża bo jak całe nie wyjdzie.. eh.. No ale..;)
Więc jutro "UWaga"?;) Będę ogladac:)
Kiki duża ta Twoja księżniczka:) Dziewczynki! Wszystkiego dobrego dla chłopaczków z okazji "miesięcznicy":)
Kinga u mnie tez był biały śluzik i widzisz jak wyglądam.. :D Trzymam kciukasy Kochana:tak::-)

Wczoraj z M oglądaliśmy kawałek filmu "Ono" na dwojce 9chyba) ale byl bardzo późno bo zaczął się o 1:15 i nie obejrzałam całego :( A tak bardzo chiałam bo mam książkę i to jest o młodej dziewczynie, która po dyskotece zostaje zgwałcona przez 3 chłopaków i jest w ciąży.. eh..
no to fajnie ze w szkole ci się podobało:-)a co do tego nacinania i ogólnie tego wszystkiego hmm ja się nie obawiam bardziej boje sie komplikacji które mogą zaszkodzić mojemu synusiowi...no ale trzeba my śleć pozytywnie i dac z siebie wszystko aby było dobrze:tak:
 
Patrysia Tomek trenował od jakiegos czasu dmuchanie świeczek ....ostatnio jak siedzi na kibelku to mu dawałam gazety z makro zeby go czymś zając , a tam ozdoby świateczne ze świeczkami ...patrze a ten siedzi i dmucha w gazete :) hehe ...
 
Sylola to pierniczki musiały być pyszne skoro tak szybko zniknęły ;-):-)

Royanna cieszę się że już jesteś :-) i że Alanek już zdrowy :-) tęskniłyśmy :tak: wklej jakieś nowe zdjęcia synka! :tak:fajnie że tak już świadomie się uśmiecha :-)

Bershka Uwaga jest o 19:50 ;-):tak:

Gosiu, Pyszczek wszystkiego najlepszego dla Kacperka i Sebusia z okazji skończenia 1 miesiąca :-)

Patrysiu trzemam kciuki za dobre wyniki i jutrzejszą wizyte! :tak:

Agniesiak chyba każda kobieta boi się porodu ale po to są lekarze aby nam pomóc, będzie dobrze! :tak:

Anufifi śliczny tort! :-) i spóźnione ale najlepsze życzenia urodzinowe dla Tomusia! :tak::-)

Kinga jak samopoczucie?

Zmykam dziewczynki zrobić trochę porządków w domu!
Buziaczki
 
Patrysia Tomek trenował od jakiegos czasu dmuchanie świeczek ....ostatnio jak siedzi na kibelku to mu dawałam gazety z makro zeby go czymś zając , a tam ozdoby świateczne ze świeczkami ...patrze a ten siedzi i dmucha w gazete :) hehe ...
hehe to musiało być słodkie:-Dmój synek jedynie jak jest cieplejsze jedzonko to dmucha bo tak nauczyłam go i szczerze szkoda że nienauczyłam dmuchac świeczki no ale trudno hehe;-)
PAULA a jak dzisiaj się czujemy:-)no ciekawa jestem co mi gin powie na wizycie normalnie się niecierpliwie szkoda ze to nie dziś:-p
 
witajcie :)
trochę mnie nie było, ale w weekend byłam u rodzinki a w poniedziałek i wczoraj do popołudnia nie miałam neta:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:przez co mam okropne zaległości w pracy.
Dziś od rana mam nerwa!! Złożyłam w sklepie internetowym zamówienie na kilka sprzętów RTV i AGD. Na stronie czas realizacji do 5 dni a dziś do mnie dzwonią i mówią że mam wpłacić zaliczkę bo sprzęty są za drogie i nie trzymają tego na magazynie i muszą sprowadzić. Więc pytam na kiedy. A oni: Do stycznia powinniśmy się wyrobić!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::no::no::no::no::no: to po jaką cholerkę piszą że produkt dostępny i w ciągu 5dni będzie u mnie??? Żenada. Chodzę wściekła!!!!

Zaraz poczytam co tam u Was- ale naskrobałyście duuużżżooooo:szok:
Czy powinnam o czymś wiedzieć i jest komu gratulować???
 
reklama
hejka

Paula czuję się dobrze, dziękuje.

Zamówiłam pizze bo dziś nie chce mi się gotować, zmęczona jestem troche.
Po obiedzie biorę się dalej za porządki, lubię jak mam zajęcie... a w miedzy czasie jeszcze zabawy z Filipkiem :)

pozdrawiam was wszystkie! ;-)
 
Do góry