reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dziewczyny do testowania pozostało mi w sumie maks 9dni. Zauważyłam u siebie przed siusianiem sporą ilość wylewającego się "mleczka" z mojej.....:sorry: Kurcze i teraz nie wiem czy to dobrze czy źle...
i że mnie pokusiło do tego aby zajrzeć :zawstydzona/y: a gdzieś tam ktoś chyba mowil że to normalne przed @ .... to prawda? wiecie coś o tym? :-(
ach....

Paula piernik super! :happy:
 
RELACJA Z WIZYTY
Ogólnie wszystko jest Ok. Szyjka bardzo miękka ale chyba zamknieta . Ginka wzięla mi posiew ktory pobiera sie przed samym porodem. Ona sie obawia zebym jej nie wyskoczyła nagle z porodem! Zleciła mi ostatnie wieksze badania ktore wykonuje sie także przed porodem!!!
Usg ostatnie (takie dokladne) zaraz po swietach w poniedzialek 28 grudnia. Mężuś ze mną pojdzie!!!:)
Nasz maly bąbelek spał sobie w brzuszku..oczywiscie głowką w dół :)
Mam brać nospę na te bóle jakby miesiaczkowe!!!!
 
Dziewczyny do testowania pozostało mi w sumie maks 9dni. Zauważyłam u siebie przed siusianiem sporą ilość wylewającego się "mleczka" z mojej.....:sorry: Kurcze i teraz nie wiem czy to dobrze czy źle...
i że mnie pokusiło do tego aby zajrzeć :zawstydzona/y: a gdzieś tam ktoś chyba mowil że to normalne przed @ .... to prawda? wiecie coś o tym? :-(
ach....
Kinga ja bym raczej powiedziała że to jest dobry znak :tak: sama powiedz czy wcześniej miałaś taki biały śluz przed @? nie chcę zapeszać ale biały śluz zwiastuje fasolkę :tak:;-)

RELACJA Z WIZYTY
Ogólnie wszystko jest Ok. Szyjka bardzo miękka ale chyba zamknieta . Ginka wzięla mi posiew ktory pobiera sie przed samym porodem. Ona sie obawia zebym jej nie wyskoczyła nagle z porodem! Zleciła mi ostatnie wieksze badania ktore wykonuje sie także przed porodem!!!
Usg ostatnie (takie dokladne) zaraz po swietach w poniedzialek 28 grudnia. Mężuś ze mną pojdzie!!!:)
Nasz maly bąbelek spał sobie w brzuszku..oczywiscie głowką w dół :)
Mam brać nospę na te bóle jakby miesiaczkowe!!!!
Czarodziejko cieszę się że wszystko wporządku :tak: i że tak dobrze przygotowuje Cię do porodu :tak::-)
 
dziewczyny wpadlam tylko na sekunde..

pyszczku to sebus duzy..moja derya ma 3.5 miesiaca i nosi ubranka na 68..

gioesko twoj to tez synos dobrze wazy..,,

bereshko a o ktorej godzinie to bedzie 17 napis mi prosze bo musze sie wybrac do jakiejs kumpeli co ma polskie programy..ale sie ciesze ze kubus tak przybiera super na wadze..a ile ci juz wazy i ile ma centymetrow?TULAM WAS MOCNO::

DZIEKUJE WAM DZIEWCZYNY ZA TAK SUPER SLOWA::MYSLICIE ZE MAM SZANSE POZNAC KOGOS Z 4dzieciaczkow,,ja mysle ze juz do starosci bede sama..

paula super pierniczki a jak ich duzo...podaj prosze rezepte to upieczemy z dziecmi..

kinga to moze oznaki fasolinki..

czarodziejko i patrysiu ta koncowka ciazy najgorsza ale przetrwacie pocieszajcie sie dziewczyny ze juz blizej jak dalej..

pozdrawiam was wszystkie i zycze milej nocy,,dobranoc..
 
Witam

My również piekliśmy pierniczki jakieś 2 dni temu a teraz już wszystkie zjedzone. Hahahaha :-) Nawet nie zdążyły zmięknąć. ;-)

Kinga bardzo trzymam kciuki, żeby to były oznaki fasolki. I mam znowu przeczucie, że może coś faktycznie będzie - czyli II kreseczki na teście.

Kiki a ja tam naprawde myślę, że masz szanse spotkać jeszcze tego właściwego człowieka- czego Ci z całego serca zycze.

U mnie w tym cyklu już na pewno nic sie nie wydarzy i raczej na 99% owulki nie było. Teraz szyjka jest twarda, nisko i bez sluzu wiec czekam na @. mam nadzieje, że choć szybko przyjdzie
 
Witajcie babeczki!
Ja wpadam na razie na chwilke aby sie z Wami przywitac:-) bo bardzo tesknilam.

Od 1.5tyg jestesmy juz w domku, Alanek zdrowy, ma sie dobrze. Nie pisalam od razu bo w miedzyczasie mielismy kilka wizyt u lekarzy, m.in u ortopedy-bioderka sa ok, nozka nie ma zmian patologicznych, mamy sie zglosic za 2 miesiace na kontrol to wtedy blizej przyjzy sie nozce. W zeszly czwartek bylismy na kontroli w szpitalu i tez jest ok, Alanek wazyl wtedy majac 5tyg 3870g(ur sie 3230g). 2 dni temu wydawalo mi sie, ze ma katarek i od tamtej chwili ja znowu wariuje:sorry:. Z dobrych wiadomosci to taka, ze jak zagadam do Alanka a jest najedzony to usmiecha sie do mnie "pelna geba", hihihi:-D

Nie nadrobie wszyskiego choc taki mialam zamiar, ale moze ktoras z Was przesle mi na priva krotkie streszczenie: ktora testuje, ktora zaciazyla, co sie niedobrego dzialo u Kiki(bo doczytalam, ze cos sie dzialo, ale nie doczytalam co), czy z oczekujacymi na fasolke wszytko dobrze, co u Anufifi. Wiem, ze duzo nowych staraczek dolaczylo do grona i serdecznie je witam, szczegolnie Rybke-znamy sie z wrzesniowek 2006 i poznalysmy sie w realu;-):-)

Buziole dla wszystkich:-D
 
Kiki i Paula nie wiem czy dokładnie to bedzie jutro :eek: tak mi jedna z pielegniarek powiedziała, uwaga leci cośpo 19tej :confused2: widzicie tak się tym interesuje :eek:

Kubuś waży 5650g i mierzy okolo 62 cm
 
witam sie i ja!moj Kacperek i Sebus Kasi maja skonczony miesiac:-)wiec w sumie takie male urodzinki:_)

Royanko dobrze ze sie odezwalas:-)

Kiki a czemu mialabys sobie kogos nie znalezc??

czarodziejko super ze po wizycie wszystko ok:-)

Paula mniam mniam pierniczki:-)

Buziaki dla wszytkich babeczek:-)
 
reklama
Gosiu i Kasiu- w takim razie duuuzo najlepszego dla Waszych chlopakow z okazji malutkich urodzinek!!!

Moj Alanek w takie urodzinki i w dodatku na Mikolaja wyszedl ze szpitala...Ale mu sie prezent dostal!

Kiki, ja juz dawno powiedzialam, ze i Tobie sie pouklada, a mnostwo jest facetow co szukaja kobiet z dziecmi!
Przykladem jest moj kuzyn, mlodziutki chlopak, lat 23, od ponad roku w zwiazku z pare lat starsza kobieta z dwojka dzieci. Od ponad pol roku miezkaja razem.
 
Do góry