reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)



czy ktoś wie co u Kiki?? Długo jej nie ma:-(
Maleńka nasza Kiki jest w szpitalu wczoraj rano miała mieć operacje :-( dlatego pytałam co u niej?!!

Paula a Twój mąż czego poszukuje??
Mój M szuka tzn. narazie ogląda VW Touran :tak::-) i też koniecznie w dieslu teraz też mamy diesla i jesteśmy zadowoleni :tak:

Kinga jak mija weekend???;-)

Życzę wszystkim miłego dnia! :-)
Ja zbieram się do kościoła...
Do później....
 
reklama



Maleńka nasza Kiki jest w szpitalu wczoraj rano miała mieć operacje :-( dlatego pytałam co u niej?!!


Mój M szuka tzn. narazie ogląda VW Touran :tak::-) i też koniecznie w dieslu teraz też mamy diesla i jesteśmy zadowoleni :tak:

Kinga jak mija weekend???;-)

Życzę wszystkim miłego dnia! :-)
Ja zbieram się do kościoła...
Do później....

Tak tak wiem że miała mieć operację, ale myślałam że już miała wcześniej i że już powinna być :sorry: tak coś nakręciłam:sorry:

Touran fajny:tak: duży:tak: co przy dzieciach myślę że ma znaczenie :tak:
Teraz też mamy diesle i jesteśmy bardzo zadowoleni:tak:
Życzę powodzenia w poszukiwaniach a Tobie wytrwałości:tak:
 
WITAM :-)
M jechał kupic wyprawke naszemu synkowi i coś do domku to ja skorzystałam z okazji i zagladam do was:-)

PYSZCZKU smiało daj smoczusia jak ma potrzebe ssania lepiej to niż cały czas przy cycusiu:tak:nie martw sie nic się nie stanie a bedziesz miała chwilke dla siebie:tak:mój synek pił z cycusia z butelki(niekiedy herbatke dawałam)lub smoczka a nic niezaburzało;-)co innego gdyby Sebus nie chciał smoczka to nie ma co wkładac ale jak ma potrzebe to daj a na pewno bedzie spokojnie sobie spał:tak:na początku jest troche ciężko z karmieniem ale wszystko się unormuje i bedzie dobrze najwazniejsze zeby laktacja się produkowała:tak:buziaki dla synka:-)

MALEŃKA hehe mój M kupił nam rok temu samochód a już patrzy jaki by chciał znowu:rofl2:oczywiście wie że nie możemy sobie na to pozwolić bo teraz sa inne wydatko ale M już ma takie cos że oglada i mówi "o misia ten mi sie podoba tylko kolor byśmy sobie wybrali o taki...":laugh2:a niech sie cieszy i oglada no a tak jak piszesz ja tez ogladam z nim aby nie być egoistka i tylko swoje rzeczy ogladac troszke trzeba dać uwagi "hobby"M:tak:np.teraz sobie wymyslił że chciałby być bokserem:szok::laugh2:ach ten mój M no cóż ja go dopinguje i patrze jak sobie ćwiczy:-p

No ciekawe jak nasza KIKI mam nadzieje ze wszystko jest dobrze:tak:
No i KICIA już długo nieodzywała się:sorry:
 
Kiki dochodzi do siebie, wszystko ją boli po operacji, musiała córeczkę dac pod opiekę koleżanki, pewnie bardzo za nią tęskni. Tule Kochana:happy:


 
Jak tam dziewczynki niedziela Wam mija?

My zaraz będziemy obiad jeść...

Bershka dziękuje za informacje o Kiki :tak:

Kiki wracaj szybko do zdrowia i do domku! :tak: Tulam mocno!

Patrysia no to mąż ma ciekawe zainteresowania ;-)

Maleńka no nam podobają się takie vany :tak: wcześniej mielismy chcice na Zafire ;-):-)

Buziaki dla Was!
 
Dziewczyny ja mam tyłozgięcie macicy... czy to jest coś złego??? ginek mi nic nie mówił....ale kiedyś inny mi powiedział że może przez to tyłozgięcie nie będę mogła mieć dzieci....co prawda obaliłam jego diagnozę bo mam syna....ale czy to prawda? o co chodzi z tym tyłozgięciem?
 
reklama
Dziewczyny ja mam tyłozgięcie macicy... czy to jest coś złego??? ginek mi nic nie mówił....ale kiedyś inny mi powiedział że może przez to tyłozgięcie nie będę mogła mieć dzieci....co prawda obaliłam jego diagnozę bo mam syna....ale czy to prawda? o co chodzi z tym tyłozgięciem?

DZastinko-mysle ,że tyłozgięcie nie przeszkadza w zajściu.
ja tez je mam i syniem zaszłam za pierwszym razem.
ew.podobno potem jak sie juz zajdzie to macica w pewnym momencie chyba
gdzies w trzecim miesiący robi jakby odchyl to znaczy jakby naprostowuje się .
i wtedy jakby nie chciala to moga być problemy ale to juz w naprawde mocnych wadach.przynajmniej moja gin tak mi to tłumaczyła.:eek:
życze powodzenia i wytrwałości. tak jak napisala Paula przecierz masz CZarka.BUZIOLE.
 
Do góry