reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Poluś w sumie dobrze siedze w domku na zwolnieniu, dziś ide po następne, ale tylko na tydz, bo potem musze wrócić i zaległe fra powystawiać, na L4 niestety nie moge.
a jak u Ciebie kochana, jak staranka?
 
reklama
hej dziewczyny melduje sie ze juz jestem w domu...ja troche obolala ale nie ma sie co dziwic jak synek maly kolosik...niestety mam problemy z pokarmem i musze dokarmiac:-(no cos takie zycie..zdjecia postam sie wstawic jak naszybciej...
Czarodziejko jaks ie nazywa dokladnie to mleko na recepte co Ty uzywalas??I czy ono nie powodowalo kolek??jak juz dojede do siebie to napisze cos wicej ale Paula Wam opisala porod hehe...na ktorej str sa zdjecia Kasi sebusia??
buziaki

GOSIU jeszcze raz serdeczne gratulacje!!!:tak:czekamy na zdjecia maluszka,tak Ci zazdroszcze ze masz juz swojego maluszka:tak:
Kurcze a ja mam 2 puszki nutramigen zamkniete,mogalbym komus oddac,tylko jak?GOSIU czy Twoi znajomi mieszkaja w samym Londynie moze w ten sposob moglabym Ci przekazac?
U mnie dzis ciezko bo Alan dostal wieczorem goraczki,poszlam spac ok 23,pozniej wstalam o 1 i poszlam spac o 3 a teraz juz od 6 nie spie:-(jeszcze nad ranem mial 39,2 mam tylko nadzieje ze to nie swinska grypa i zeby maly sie nie zarazil no i ja bo przeciez zadnych lekow nie moge...:wściekła/y:
 
Poluś w sumie dobrze siedze w domku na zwolnieniu, dziś ide po następne, ale tylko na tydz, bo potem musze wrócić i zaległe fra powystawiać, na L4 niestety nie moge.
a jak u Ciebie kochana, jak staranka?
Beti to dobrze że już lepiej u Ciebie :tak: szkoda tylko że nie możesz siedzieć w domku ale uważaj na siebie! :tak: życzę Ci dużo zdrówka i już do końca spokojnej ciąży! :tak: a u mnie 2 cykl starań...i zobaczymy...czekam do 30 listopada wszystko się wyjaśni....jak się uda będę heppy :-) jak nie będziemy się starać dalej! :tak: pozdrowienia dla małżonka od nas ;-) Buziaki!
 
Hej

Wczoraj wieczorem znowu naszedł mnie dołek już po 20 spałam... Tak bardzo sie boję że i teraz nam się nie udało.... czeka się na ten decydujący dzień i jedyne co cię ogarnia to przeczucie że sie nie udało, bo zazwyczaj tak własnie myślimy:-(
Dziś rano wstałam. Powiedziałam sobie, trudno! jeżeli sie nie udało to bedziemy starać się dalej i dalej aż w końcu sie uda! nie popuszczę.
Nie licząc naszej letniej przerwy staramy się z M już 10miesiąc o dziecko...:-(
Myślałam właśnie że po tej przerwie nam sie uda bo pewnie tego było nam trzeba... ale widocznie nie tu tkwi problem. znowu coś jest nie tak shit.
Ryczeć sie chce, to jest silniejsze odemnie samej..choć nie uważam sie za miętką babkę to jednak ryczeć mi sie chce... .... A mąż mowi do mnie że popadam w obłęd.

Gosiu fajnie że jesteś.

Kiniu doczekacie się upragnionej fasolki zobaczysz :tak:
Mam nadzieję że już teraz będziemy Wam życzyć 2 kreseczek ale nawet jeśli nie to nie poddawaj się :tak: Życie jest takie że niestety czasem o marzenia trzeba mocno walczyć:-( ale jak już wygrasz to będziesz najszczęśliwsza pod słońcem:tak::tak:
 
Poluś akurat w andrzejki:-) trzymam kciuki kochana bardzo mocno, żebyście mogli świętować w ten dzień:-) dziękuje za pozdrowionka dla Ola, uściskaj swoich chłopaków;-)
ja narazie siede ale już mnie nosi, teraz czeka mnie troche pracy, więc też nie będę miała czasu mysleć tyle, mam troche do zrobienia świątecznych ulotek i innych gadżetów, także czas pewnie szybciej zleci;-)
 
Filip jeszcze śpi... śpioch mały mój.

Paula dziękuję Ci za to co napisałaś..masz rację ja to wiem. Dziękuję za to wsparcie kochana :** całuje i trzymam mocno kciuki za nas abyśmy mogły w andrzejki się cieszyć a nie smucić.
Maleńka tobie też dziękuję.

U nas dziś bardzo słonecznie.. jak młody wstanie zje śniadanie to pojdziemy na spacer, popstrykam może w końcu jakieś nowe zdjęcia bo ostatnio zaniedbałam moje hobby przez ten stres starankowy..

Kiki 3maj się tam! Myslimy o Tobie i 3mamy kciuki aby wszystko sie udało jak należy.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!
 
reklama
Kinia miłego spacerku :-) wklej jakieś nowe fotki Filipka :tak: szkoda że ja nie mogę iść na spacerek :-( jak wychodzę jest ciemno i jak wracam też już jest ciemno :confused2: ale mam nadzieje że weekend będzie ładna pogoda to się wybierzemy :tak: i też muszę nowe zdjęcia porobić ;-)

dobra dziewczynki zmykam do pracy....bo mam jej sporo :confused2:
do później...
 
Do góry