reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

oj ja byłam strasznie zabiegana :-( nie miałam czasu zaglądać :-(
ale poza tym ok :tak::tak::tak: fajnie macie że już płytki kładziecie :tak::tak::tak:
kiedy się przeprowadzacie??? Mogę tez zapytać czy budowaliście z gotowego czy robionego na zamówienie projektu??
 
reklama
Hej
wybaczcie ale czytam Was pobieżnie i nie wszystkie posty bo zasięg tu mam kijowy !!!:wściekła/y:

widziałam jednak zdjecia Patrysi CUDNE !!!!!!! śliczna pamiątka !!!
i dzidziusia Pyszczka PRZESŁODKI !!!!!!!!!!!!!

Dzisiaj podłączałam piewszy raz na Kubusiu jedzonko i wyszło mi to bardzo dobrze :zawstydzona/y:;-) docent stał za szybą i podglądał moje wyczynania, dobrze ze o tymnie wiedziałam bo chyba rece by mi drżały z emocji


Teraz codziennie bede podłączac Kubulka aż nabiorę pewnosci i większej odwagi.
Miłego wieczorku papa

super :) teraz będzie już tylko lepiej :tak::tak::tak:
 
no koniec wolnego...jutro do pracy:sorry:

Zdiecia super, ja tez chyba nie mam ani jednego z brzuchem,,,,,wtedy wydawalo mi sie , ze nie chce sie widziec + 15kg...a teraz załuje:/...przy nastepnym nadrobie..........a własnie do bolu brzucha doszedł straszny ból brodawek....mam nadzieje ze to zwiastun dobrego:):):)

widze , ze temat wozków nadal aktualny....nasz pierwszy sei rozsypał...:/
 
no koniec wolnego...jutro do pracy:sorry:

Zdiecia super, ja tez chyba nie mam ani jednego z brzuchem,,,,,wtedy wydawalo mi sie , ze nie chce sie widziec + 15kg...a teraz załuje:/...przy nastepnym nadrobie..........a własnie do bolu brzucha doszedł straszny ból brodawek....mam nadzieje ze to zwiastun dobrego:):):)

widze , ze temat wozków nadal aktualny....nasz pierwszy sei rozsypał...:/

życzę żeby to była fasolka :)
ojej :( a jaki to był wózek?? zdążył chociaż dowieźć maleństwo do czasu aż zaczęło samo truptać ??
 
joann@ życzę Ci aby to był ból świadczący o fasolce!:tak: Ty pierwsza testujesz:-)

Ja nie mam żadnych objawów nic... :no: zresztą to za szybko.....:sorry:
 


Hej dziewczynki :-)
Przyszedł do nas mój kuzyn i oglądają z M mecz i piją piwko no i mi tak się zachciało piwka że musiałam zrobić sobie z sokiem pół szklaneczki :zawstydzona/y:

Niedługo dobranocka i spać trzeba położyć smyka! :tak: ja chyba też sie dzisiaj wcześniej położe...

Pisałam sms do Pyszczka i Gosi ale nic nie odpisały :-(
może Gosia nam zrobi niespodziankę i niedługo pojawi się na bb :-) bo Pyszczek po cc to pewnie dłużej będzie w szpitalu ale też do piątku powinna wyjść jak wszystko będzie dobrze :tak: chyba Pyszczka mąż pisał że w weekend się Kasia odezwie :-)
 
Witam

dziewczyny czy możecie zinterpretować takie wyniki, pewnie macie wieksze pojecie o tym:

Toksoplazma Igm 0,7 igE 6,7

Cyto igM 0,8 igG 93,5

Z góry bardzoooo dziekuje
 
życzę żeby to była fasolka :)
ojej :( a jaki to był wózek?? zdążył chociaż dowieźć maleństwo do czasu aż zaczęło samo truptać ??
naszczescie synek zrezygnowal z wozka jak mial roczek i od tej pory tylko nogi, siła bys go tam nie włozyl...a wozek to hock( cos takiego nie pamietam) to bylo prawie 3 lata temu.

Paula.....szklaneczka piwka jeszcze nikomu nie zaszkodziła.....:)
 
reklama
Toksoplazma Igm 0 -0,9 ujemne (moje 0,7) igE 0-8 ujemne (moje 6,7)
zrozumiałam, że skoro mam dwa ujemne to nie miałam z tokso do czynienia i nie ma przeciwciał

Cyto igM 0 -0,8 ujemne (moje 0,8) igG powyżej 22 dodatni (moje 93,5)

czyli tutaj wychodzi igM ujemne a igG dodatnie (bardzo duzy ma ten wynik)???

troche sie boje co to oznacza
 
Do góry