reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Sylola nie masz się czym martwić jesteś zdrowa!!!:tak:
z tym że na toksoplazmoze nie chorowałaś i nie masz przeciwciał więc musisz być ostrożna :tak:
a cytomegalie prawdopodobnie miałaś a teraz masz przeciwciała :tak:
Poprostu musisz zachowywać higiene nie jeść nic surowego a będzie ok! :tak:
 
reklama
Paula25 wielkie dzięki za interpretacje. Troche się obawiałam bo na necie znalazłam, że przy cyto IgM 0,8 to wynik wątpliwy a wtedy chyba nie byłoby za dobrze. Chyba jednak powinnam sie sugerowac normami z konkretnych badan laborytaryjnych ktore mam? zgadza się?
 
Paula25 wielkie dzięki za interpretacje. Troche się obawiałam bo na necie znalazłam, że przy cyto IgM 0,8 to wynik wątpliwy a wtedy chyba nie byłoby za dobrze. Chyba jednak powinnam sie sugerowac normami z konkretnych badan laborytaryjnych ktore mam? zgadza się?
dokładnie Sylola bo każde labolatorium może mieć inne normy :tak: u Ciebie wyraźnie jest ujemne bo masz 8 a od 0 do 8 jest ujemne :tak:
:-):-):-)
 
hej dziewczyny ja juz po podglądzie i niestety szans w tym cyklu nie ma:wściekła/y: mam mega doła i jakos sie nie umiem pozbierac. Pęcherzyki mam dwa po 10 mm , ale endometrium niestety tylko niecałe 3 mm - a dzisiaj mam 9 dc :zawstydzona/y:
 
hej dziewczyny ja juz po podglądzie i niestety szans w tym cyklu nie ma:wściekła/y: mam mega doła i jakos sie nie umiem pozbierac. Pęcherzyki mam dwa po 10 mm , ale endometrium niestety tylko niecałe 3 mm - a dzisiaj mam 9 dc :zawstydzona/y:
Pajkaa przykro mi :-( ale nie trać nadziei wkońcu się uda! :tak:

też bym chciała zobaczyć :sorry::sorry::sorry: można???
Maleńka Patrysia obiecała wkleić zdjęcia na bb ;-):tak:

Ja idę się już myć i spać....
do jutra....

 
No maly wkoncu padl.....kladzenie go spac to jakis koszmar..zawsze to samo...:no:
Zaspokoilam wkoncu glod na slodycze( bounty, 2 lody na cieplo, pol czekolady i poł keksa).....teraz seria brzuszkow dla rownowagi hahahahhah,,,,
 
reklama
Witam się

Pajka przykro mi bardzo... ale pamietaj ze masz tutaj jeszcze nas i zawsze możesz sie wygadać w razie potrzeby
Patrysiu no foteczki z mężem cudeńko :-)
Sylola widzę że koleżanka Paula pomogła ci w interpretacji:-) ciesze sie że jestes zdrowa! :happy:

a gdzie nasza kiki sie podziewa... :-(

dzastina a co tam u ciebie niewyżyta kobieto :-p

Miłego dnia
u nas bardzo jesiennie,ponuro i wietrznie



 
Do góry