reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Kinka mysmy tez takiego pecha mieli przez kilka cykli jak udało mi sie z owulką, ze ja np u mamy byłam, albo maz wyjechał i to sie tak mijalismy a teraz mu powiedziałam siedz w domu i koniec :-)
 
Cześć dziewczyny,,, melduję że u mnie wszystko ok.... troszkę mnie brzusio pobolewa...a wczoraj to tak bolał że masakra!!! Jakbym miała zaraz @ dostać...serio!!! Dziś tylko troszkę.... Ogólnie nie mam jakoś humoru... boję się tego wszystkiego... wydaję mi się że nic z tego nie bedzię... mam jakieś takie przeczucie, że św. mikołaj nie da mi niespodzianki w postaci II kreseczek...ale nic na to nie poradzę,.. M pojechał do miasta a ja se miejsca w domku znaleść nie mogę... chodzę i tylko jem... bo jak mi coś dolega to zaraz głodna jestem:eek: :confused2:

Patrysiu piękny masz brzuszek.... Syniu też śliczny.. Fajną pamiątkę będziecie mieć... ja mam tylko jedno zdięcie w ciąży i to na dodatek z porodówki:-):-):-) jak leże na fotelu podpięta pod kroplówkę... i rozmawiam z połóżną... i jak ja patrze jaka byłam grubaśna....to twój brzuszek to maleństwo przy moim:-):-):-)
 
Hej
wybaczcie ale czytam Was pobieżnie i nie wszystkie posty bo zasięg tu mam kijowy !!!:wściekła/y:

widziałam jednak zdjecia Patrysi CUDNE !!!!!!! śliczna pamiątka !!!
i dzidziusia Pyszczka PRZESŁODKI !!!!!!!!!!!!!

Dzisiaj podłączałam piewszy raz na Kubusiu jedzonko i wyszło mi to bardzo dobrze :zawstydzona/y:;-) docent stał za szybą i podglądał moje wyczynania, dobrze ze o tymnie wiedziałam bo chyba rece by mi drżały z emocji


Teraz codziennie bede podłączac Kubulka aż nabiorę pewnosci i większej odwagi.
Miłego wieczorku papa
 
Witajcie!!!

Hej Dziewczyny tu znów mąż Pyszczka u niej i Sebusia nadal wszytko dobrze , mały ssie cysia i śpi :)
Wszystkie macie pozdrowienia i zapewne w wekend Pyszczek się do Was odezwie.
Oczywiście do postu dorzucam małą fotke Sebulka !!!
Pozdrawiam

Słodziak ogromniasty!!! :tak: Jeszcze raz WIELKIE gratulacje i niech Wam się Sebuś dobrze chowa :-)

Pare zdjęć z wczorajszej sesji:-)później jeszcze dam z M zdjatko tylko musi mi przerobic ;-)
No pięknie pięknie!!! Brzusio rewelacja ! :-)

Margaritta, Maleńka, aishabg, Honia, Joanna, Nadia co tam u Was? :-)

aishabg co u ciebie?

U mnie nic szczególnego :sorry: Praca i dzieci miedzy płytkami i innym sprzętem :szok:
Do tego jeszcze walczyłam z kaszlem i katarem Zochy w poniedziałek i wtorek i mam nadzieję, że się udało. Dzisiaj już poszła do przedszkola. Jezuuu jak siedzi w domu to ją chce rozsadzić ;-) Wczoraj jeszcze byliśmy u ortodonty na przymiarce takiej opaski do trzymana brody :happy: No ciekawa jestem jak to zda egzamin. Znając Zochę to bedzie wojna.

Dzisiaj też zasiadłam do netu w poszukiwaniu jakichś prezentów. Qrcze lalek Barbie to jest miliony :szok:
Podrukowałam trochę zdjęć, niech się dziecko zdecyduje, a potem porozdzielamy kto ma co kupić :-D
Najgorsze to to, że tyle co po świetach i kolejna okazja, bo urodziny i znowu ta sama jazda z poszukiwaniem prezentów, a dom juz pęka :-D

Tyle, lecę do domku
Buźka 4all
 
Hej
wybaczcie ale czytam Was pobieżnie i nie wszystkie posty bo zasięg tu mam kijowy !!!:wściekła/y:

widziałam jednak zdjecia Patrysi CUDNE !!!!!!! śliczna pamiątka !!!
i dzidziusia Pyszczka PRZESŁODKI !!!!!!!!!!!!!

Dzisiaj podłączałam piewszy raz na Kubusiu jedzonko i wyszło mi to bardzo dobrze :zawstydzona/y:;-) docent stał za szybą i podglądał moje wyczynania, dobrze ze o tymnie wiedziałam bo chyba rece by mi drżały z emocji


Teraz codziennie bede podłączac Kubulka aż nabiorę pewnosci i większej odwagi.
Miłego wieczorku papa

Zdolna mama! ;-) Powodzenia!!
 
reklama
Dzisiaj podłączałam piewszy raz na Kubusiu jedzonko i wyszło mi to bardzo dobrze :zawstydzona/y:;-) docent stał za szybą i podglądał moje wyczynania, dobrze ze o tymnie wiedziałam bo chyba rece by mi drżały z emocji


Teraz codziennie bede podłączac Kubulka aż nabiorę pewnosci i większej odwagi.
Miłego wieczorku papa
super:-)hehe wiem co masz na myśli bo ja także nie lubie jak ktoś się patrzy na moje rece:-pcałuski dla Kubusia
 
Do góry