reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam się

Pajka przykro mi bardzo... ale pamietaj ze masz tutaj jeszcze nas i zawsze możesz sie wygadać w razie potrzeby
Patrysiu no foteczki z mężem cudeńko :-)
Sylola widzę że koleżanka Paula pomogła ci w interpretacji:-) ciesze sie że jestes zdrowa! :happy:

a gdzie nasza kiki sie podziewa... :-(

dzastina a co tam u ciebie niewyżyta kobieto :-p

Miłego dnia
u nas bardzo jesiennie,ponuro i wietrznie





Kinga mimo naszych starań..... i codziennego przytulania... wyszła doopa! Bo dziś tempka spadała na 36.6....A jest 16 dc i zaczynam myśleć ze owu wcale nie było... teraz żałuję że nie poszłam do lekarza... przynajmniej bym wiedziała na czym stoję...
mam dziś dużo papierów do pozalatwiania.... więc bedę po południu.. a smutno mi jak cholera...wczoraj się dowiedziałam że moja kuzynka a jest ona w moim wieku spodziewa się 3 dziecka.." co rok to prorok" ja nie wiem jak oni to robią :-D:-D:-D Ona będzie miała trzecie a ja z drugim mam problemy..Źle mi potwornie i ohydnie...
 
reklama
Witam

Pajka
kurcze tak mi przykro ale nie trać nadziei musi się udać! jeżeli nie teraz to może następnym razem, może na święta będziesz mieć prezent!!!!!!! trzymam kciukasy!!!!

Dzastina222 Ty również się nie załamuj!!!! Będziemy się tu wspierać! I wszystkie w końcu doczekamy się fasolek.

Ja przy Kamilu miałam wiele szczęścia i udało nam się przy pierwszej próbie. Dlatego nawet nie próbuje sobie wyobrazić co czujecie. Wierzę jednak, że wszystko będzie gites!
 
Dzień dobry

Hej Kinga a Ty co dzisiaj taki ranny ptaszek? :-)

u nas też zimno i wietrznie :confused2: i spać sie chce

może kawka? :-)
2_kawy.gif
 
A zapomniałabym....wczoraj późnym wieczorem (już w łóżku leżałam) dostałam smsa od Pyszczka :-)

"...dziękuje i podziękuj wszystkim że pamiętacie o nas! :) jeszcze nie wiem kiedy do domku bo to zależy od wyników na żółtaczke. Narazie uczymy się z Sebusiem siebie i laktacji. Buziaki!!! z domku więcej się odezwe mam nadzieje że już niedługo!"

:-):-):-)

Martwi mnie tylko że nie ma żadnych wieści od Gosi :-(

Royannko kontaktowała się z Tobą Gosia??? bo ja od smsa o tym że urodziła nie miałam od niej żadnej wiadomości :-( mam nadzieje że wszystko u nich ok :confused::unsure:
 
Ostatnia edycja:
dzien dobry ,
dzastina , nie sugeruj sie jedną tempką ....to jeszcze nic nie znaczy....naprawde ....widziałam na 28 dni takie wykresy ze w życiu bym nie przypuszczała ze będzie z tego fasolka a jednak ...trzymam kciuki za ciebie
Pajka Przykro mi ....przechodziłam przez takie wizyty nie raz ....ale musisz sie podniesc i działać dalej ...nie ma wyjścia

Mnie sie Filipek pochorował :(:( i sie martwię ...ma gorączke ..nie ma kataruu nie kaszle , ale osłabiony :(
 
Ostatnia edycja:
Dzastina ja się nie znam na tempce ale mam nadzieje że to nic jeszcze nie przesądza u Ciebie! nie trać nadziei póki @ nie ma....trzymam kciuki bardzo mocno!!!


Sylola u Ciebie to tak jak u mnie :tak: nam też przy Kacperku udało się za pierwszym razem :-) i nawet zbytnio się nie staraliśmy ;-)

Aniu zdrówka dla Filipka! oby to nic poważnego nie było, zeby szybko tempka spadła!
 
Zaspokoilam wkoncu glod na slodycze( bounty, 2 lody na cieplo, pol czekolady i poł keksa).....teraz seria brzuszkow dla rownowagi hahahahhah,,,,
Joanna ale masz spust :eek: Ty łakomczuszku ;-):-D


Dzisiaj podłączałam piewszy raz na Kubusiu jedzonko i wyszło mi to bardzo dobrze :zawstydzona/y:;-) docent stał za szybą i podglądał moje wyczynania, dobrze ze o tymnie wiedziałam bo chyba rece by mi drżały z emocji Teraz codziennie bede podłączac Kubulka aż nabiorę pewnosci i większej odwagi.
Bershka gratulacje i życzę powodzenia w dalszym podłączaniu :tak:

A my z M dziś wybraliśmy rzeczy na allegro dla malenstwa, nawet wózio:) Zrobilismy tabelkę w wordzie i wpisaliśmy tam nazwę rzeczy, cenę, link do strony:) Normalnie jestesmy tacy szczęśliwi:)
Agniesiak pochwal się co wybraliście dla maluszka :tak: chętnie obejrzymy :-)

Kiki pewnie znów zasiedziała sie z koleżankami ;-) rany jak ja Ci zazdroszcze kochana...ja to nie mam się kiedy spotkać nawet z psiapsiółą :-(
 
WITAM:-)
A zapomniałabym....wczoraj późnym wieczorem (już w łóżku leżałam) dostałam smsa od Pyszczka :-)

"...dziękuje i podziękuj wszystkim że pamiętacie o nas! :) jeszcze nie wiem kiedy do domku bo to zależy od wyników na żółtaczke. Narazie uczymy się z Sebusiem siebie i laktacji. Buziaki!!! z domku więcej się odezwe mam nadzieje że już nieługo!"

:-):-):-)
super że jest wszystko dobrze oby tak dalej :-)ps.no tez się martwie co z GOSIĄ:-(
dzien dobry ,

Mnie sie Filipek pochorował :(:( i sie martwię ...ma gorączke ..nie ma kataruu nie kaszle , ale osłabiony :(
zdrówka dla synka:tak:mój niestety ma kaszelek i katarek:sorry:co juz o 5 pobudka:sorry:teraz zasnął właśnie synek:tak:

PAJKA przykro mi ale pamietaj nadzieja umiera ostatnia:tak:

Obiecane fotki z M:-)
 
Niestety Paula ale nasza KIKI jest w szpitalu , znów miała atak woreczka , jest z Deyra ...

Patrysia ...jestem pewan ze to ciebie widziałam wtedy w lecie jak jechałam przez Zukowo ....
( mogłas byc w rózowej koszulce w okularach słonecznych , w tej częsci Zukowa domków jednorodzinnych ????...., jakby jechac od gdańska i chcąc ominac korek do ronda zjechalismy w prawo własnie miedzy domki , tam widzałam ciebie albo bardzo podobna dziewczynę )
 
reklama
czesc dziewczyny
ja jestem juz dobrej mysli poczytałam sobie na necie i powiem Wam, ze niektórzy lekarze uważają , że takie endo w tym dniu cyklu to normalna rzecz. Edno przyrastac moze 2 mm na dzien w odpowiednim czasie. Na bocianie lekarz sie wypowiadał, ze endo moze przyrosnąć w ciągu 3-4 dni ważny jest dzień owulacji , a nie konkretny dziec cyklu. Więc głowa do góry dzisiaj mam dopiero 10 dc wiec do owulki jeszcze jakis tydzień !
 
Do góry