reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzień dobry :-) to ja ostatnia i pierwsza na posterunku :cool2:
Oj ale ciężko było wstać szczególnie jak się figluje do późna ;-)
zapraszam na kawkę...bo inaczej zaraz zasnę na biurku ziewa.gif


Miłego dnia życzę wszystkim!!! :-)


Ciekawe co tam u Gosi i Pyszczka i ich muszkieterów!!! :-)

Kinga wracaj bo smutno bez Ciebie!!! :tak:

Beti jak się czujesz? Buziaki dla Ciebie i maluszka cmok.gif

Kicia a co u Ciebie? dawno nie pisałaś....Pozdrawiam Cię!!! :-)


 
Ostatnia edycja:
reklama
Czarodziejko i co Maciuś ma ospę? :confused:

Dzastina jak tam mąż dał radę?;-) jeszcze trochę i wykończysz chłopa;-)trzymam kciuki aby te straranka i wisiłki nie poszły na marne:tak:abyś ujarzała wymarzone 2 kreseczki :tak:

Patrysia jak się czujesz?:confused:

Agniesiak już w domku? odzywaj się częściej :tak:

Royanna jak tam Alanek? ładnie je, śpi? Maciuś dalej nim zachwycony? :-)

Bershka jeśli jest taka możliwość wstawiłabyś nam jakieś fotki Kubusia? :happy:

Kiki jak tam chłopaki zdrowi już?

Tusia co u Ciebie? już po @?

Sylwia niedługo staranka :-) zaraz grudzień będzie :tak:

Anufifi jak tam lepsze samopoczucie dzisiaj?

Okruszynka, Agnieszka jak tam dzieciaczki? :-)

Margaritta, Maleńka, aishabg, Honia, Joanna, Nadia co tam u Was? :-)

Pozdrawiam wszystkie bez wyjątku bardzo serdecznie :-)
 
Witam was Wtorkowo... u nas się zapowiada piękna pogoda, mąż zostawił mi auto to se do siostry pojadę.... Staranka były owszem... mąż jeszcze daje radę :-):-):-):-D:-D:-D Dziś 15 dc i tempka skoczyła na 37.1 a jeszcze wczoraj była 36.7 ciekawe nie? A powiedzcie mi coś? to prawada że tempka rośnie już po owulacji a nie przed? Bo według testów i tempki owu mam dziś-jutro...ale w sumie to ja juz zgłupiałam. bo na innym forum się naczytałam że tempka gdy wzrasta świadczy o odbytej już owulacji więc może i tak jest??? Co ty na to dziewczyny? Jak waszym zdaniem jest z tą tempką?
W nocy ciągły mnie jajnkiki,,,, tak pożądnie ale tylko chwilkę.... Paula a co u ciebie? Kiedy ty miałaś owu?

Szkoda że Kingi nie ma bo faktycznie smutno troszkę bez niej...
Pozdrawiam wszystkie i każdą z osobna...

anufifi śniłas mi się dzisiaj....ale nie pamiętam co? :-D:-D:-D:-D
 
witam.
tak Paulko u mnie już po @ trwała 4dni i była skąpa ale bardzo bolesna.:shocked2:
wczoraj zrobilam troche badan na toxo,cytomeg,h.tarczycy.
drogie te badania, w piątek wyniki.
ale jeszcze chciałabym zrobic na hormony te kobiece ale nie wiem jakie i w jakie dni
musze coś poczytać.:sorry:
a i czy cytologia robiona przed ciążą jest już nie ważna.teraz trzeba powtórzyć?
noi z jakiej stronki masz avatarka bardzo mi sie podoba .
 
Dzastina nie pomogę co do temperaturki...ja nie mierze i się na tym nie znam :no::sorry: a u mnie OK :tak: wczoraj czułam kłucie jajników ale wcześniej któregoś dnia też kuł mnie jajnik więc nie wiem kiedy owulka, jakoś była, jest albo na dniach będzie ;-):-D cały czas serduszkujemy :tak::tak::-):-)
 
Dzastina mówisz ze koszmary miałaś :):):):)
skok temperatury moze byc do 3 dni przed owu ( tzw przedwczesny skok )
Pozdrawiam Was dziewczynki .....
u mnie ciut lepiej....


Nie no to koszmary nie były.... miło wspominam ten sen.. nie pamiętam o co chodziło ale wiem że byłaś w nim :-D:tak:

to że tempka może skoczyć przed owu.. .to ja wiem... ale czy to prawda że czasami nie wzrasta przed owu tylko po? Jak się człowiek za dużo naczyta to później głupieje :tak::tak::tak: Mi się wydaję że ona była dziś w nocy... bo ten jajnik mnie zaczął tak boleć:eek::eek::eek: mocnej lewy niż prawy...no nic.. Dobra ide do koleżanki na kawke... Później zajrzę do was:-)
 
witam.
tak Paulko u mnie już po @ trwała 4dni i była skąpa ale bardzo bolesna.:shocked2:
wczoraj zrobilam troche badan na toxo,cytomeg,h.tarczycy.
drogie te badania, w piątek wyniki.
ale jeszcze chciałabym zrobic na hormony te kobiece ale nie wiem jakie i w jakie dni
musze coś poczytać.:sorry:
a i czy cytologia robiona przed ciążą jest już nie ważna.teraz trzeba powtórzyć?
noi z jakiej stronki masz avatarka bardzo mi sie podoba .

Tusia trzymam kciuki aby wszystkie badania wyszły dobrze :tak: ja nie powtarzałam cytologii...
a zdjęcie do avatarka wyszukałam w googlach ;-)
anne geddes - Grafika Google
 
a mnie też się kiedyś Anufifi śniła:-) i nie był to koszmar :wściekła/y:;-)
mam nadzieję, ze w końcu uda nam się spotkać :sorry:

Paula oczywiście, ze wstawię fotki Kubusia. Po weekendzie wezmę do szpitala aparat foto i popstrykam. W sumie nie wiedzieć czemu nie robię fotek Kubusiowi :eek::eek::tak: a moze zaczekam aż będziemy w domku :confused2: nie ważne, fotki i tak będą

Milego dnia

 
reklama

Wróciliśmy!! :-) Byłam w odwiedziny u kuzyna w Toruniu, dziś rano mąż po nas przyjechał bo pociągiem jak bym się wybierała to byłabym dopiero popołudniu w domu. A Już sie steskniłam za mężem no i Filip chciał wracać marudził że do domu chce.
Brakowało mi też was!!!!:-):tak:

Przede wszystkim chcę pogratulować mamusiom
Pyszczek i Gosia!:happy:

Urodziłyście w tym samym dniu! rewelacyjnie się złożyło :-)
 
Do góry