reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dziewczynki ja już kończe bo zaraz zmykam do domku :tak::-)
jak mi się uda to zajrze wieczorkiem ;-)
życzę Wam miłego popołudnia i wieczorku!!! :-)
Pozdrawiam
BUZIAKI
 
Pyszczku serdeczne gratulacje :tak: Wracaj szybko do formy i uściskaj bąbelka;-)

Lg000285.jpg


ehhhh......

Pozdrawiam serdecznie całą reszte dziewczynek.


 
Hej Dziewczynu tu mąż Pyszczka pisze byście miały informacje a więc:
Dziś o 11.00 z małymi minutkami na świat przyszedł nasz uchochany Sebuś przez cc waży 3600 gram i ma 56 cm długości ,oczywiście dostał 10 punktów i razem z mamą Kasią czują się dobrze
Pozdrawiam


Witamy następne newborn baby !! :-)
Wielkie gratulacje, w końcu się doczekaliście :tak:
To mamy BB bliźniaki :-D
Buziaki dla mamy i Sebusia :happy:
 
Pyszczku Kochana GRATULACJE !!!:)))
Niech sie Sebuś zdrowo chowa !!! Oczywiscie dla Tatusia tez Gratulacje ;)


Ale nam Dziewczny dzis zafundowały dzień pełen emocji !!!! :))) Tyle sie czaiły i prosze obie na raz heheeh :))) Kochane jeszcze raz ogrmone GRATULACJE dla Was:)) i pociechy z Synusiow:)
 
Hej Dziewczynu tu mąż Pyszczka pisze byście miały informacje a więc:
Dziś o 11.00 z małymi minutkami na świat przyszedł nasz uchochany Sebuś przez cc waży 3600 gram i ma 56 cm długości ,oczywiście dostał 10 punktów i razem z mamą Kasią czują się dobrze
Pozdrawiam


WIELKIE GRATULACJEEEEEEEEEE!!!!!!!:-D:-D:-D tak jak mój synek waga i długośc:-Dciesze się super :-)wracaj PYSZCZKU szybko do sił:-)


WOW ile emocji dzisiaj :-Dtak się ciesze że już macie syneczków przy sobie czekam na fotki:-)no to teraz ja w kolejce:rofl2:ale to jeszcze troche czasu;-)
 
Gosia urodziła!!! :-):-):-)


"o 1:05 urodził się nasz synek! 4100g i 57cm! jest prześliczny! o 23 byliśmy w szpitalu z rozwarciem na 7cm! ja jestem bardzo osłabiona dużo krwi straciłam bo łożysko nie chciało wyjść. Pozdrów e-ciotki! Buziaki. Gosia"

GRATULACJE!!!!:-):-):-)

GRATULACJE!!!:tak::tak::-D WOW:-) Extra:) Niech synek sie zdrowo chowa i szybciutko wracajcie do domku:) Czekamy na zdjęcia:)

Mam pytanko: Czy Wy liczycie ruchy dziecka? Podobno po 27tc trzeba liczyć ruchy 2 razy dziennie rano i wieczorem. A jak będzie mniej np.5 w ciągu 2h lub wcale to mi lekarz powiedział,że mam jechać do szpitala...Ehhh to ja będę co 3 dzień taka ze mnie panikara...Co prawda do 27tc mam jeszcze 3 tygodnie ale już się stresuje na samą myśl...bo teraz to mam dni,że mała kopie o określonych godzinach dużo a czasem zdarza się,że słabiej i rzadziej....
Ja nie liczę:eek: Tylko gin pyta czy rusza się..:eek:
Hej Dziewczynu tu mąż Pyszczka pisze byście miały informacje a więc:
Dziś o 11.00 z małymi minutkami na świat przyszedł nasz uchochany Sebuś przez cc waży 3600 gram i ma 56 cm długości ,oczywiście dostał 10 punktów i razem z mamą Kasią czują się dobrze
Pozdrawiam
WOW< WOW<WOW:-D Ale dziś wieści:-D No nie mogę:) SUPER!!:-D Zdrówka dla Was i również czekamy na fotki:):tak::-D
 
[QUOTE

Ja nie liczę:eek: Tylko gin pyta czy rusza się..:eek:

[/QUOTE]

Widzę,że jesteśmy w podobnych tygodniach :-) Termin masz na którego marca??? :-) Płeć już znasz? A może nie chcecie wiedzieć :no:
 
Hura hura...Pyszczek nam się rozdwoiła:-):-):-):-) jak ja się cieszę o mamo!!! Gosia też!!! Jak fajniutko!!! Same dobre wieści dziś...oby takich wieści było więcej... A teraz chyba czas na Czarodziejkę prawda? kochana czy to teraz twoja kolej rozpakowania??? Czy jeszcze któraś po drodze??? buziaki ściskam was wszystkie:-):-):-)
 
reklama
Hej Dziewczynu tu mąż Pyszczka pisze byście miały informacje a więc:
Dziś o 11.00 z małymi minutkami na świat przyszedł nasz uchochany Sebuś przez cc waży 3600 gram i ma 56 cm długości ,oczywiście dostał 10 punktów i razem z mamą Kasią czują się dobrze
Pozdrawiam
Bardzo sie ciesze, ze synus juz na swiecie i ze Kasia i Sebus czuja sie dobrze:tak::-D:-D:-D

Kasiu, ogromne gratulacje!!!
 
Do góry