reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Zrobiłam test owu.... II grube krechy!!! Czyli staranka ciąg dalszy... jak mi M nie padnie to może do 20 dc damy radę:-):-):-) tak dla pewności:-D:-D:-D w tym cyklu musi się udać:tak::tak::tak::tak:
no to nieleda wyzwanie przed mezem:tak: ja tez stosuje zasade im wiecej tym lepiej, i wieksza pewnosc;-)....zapomnialam juz nawet o jakims planowaniu chlopiec czy dziewczynka
 
No nie mówilam ze jak nasze dziewczyny przenoszą to razem wiec jak urodzą to tez tego samego dnia

Gosia, Pyszczek
GRATULACJE
raz jeszcze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
GRATULACJE!!
pyszczku gtatuluje narodzin synka sebusia,,i tez duzy chlopczyk a balas sie ze bedzie maly..tulam was mocno wracajcie szybko do domku i czekamy na fotki..dobre mialam przeczucie ze razem urodzicie..jeszcze raz gratuluje..;-):-)
 
ale zrobily nam dziewczyny niespodzianke i ile emocji do tego...tak sie ciesze ze tula juz swoich syneczkow w ramionach..teraz czekamy na fotki slodziakow..

bereshko co u ciebie i kubusia,,
 
Pyszczek napisała smsa:

"Dziękuje Tobie Paulus i wszystkim e-ciotkom :) narazie leże i rana boli. A Sebusia widziałam chwile ale jest śliczny! I patrz z tego samego dnia mamy z Gosią maluchy :) Buziaki dla wszystkich!"

:-):-):-)
 
alez super wieści

Pyszczku ogromniaste gratulacje, jesteś dzielna, swoją drogą to ciekawe jaki był powód cc. GRATULACJE DZIEWCZYNY RAZ JESZCZE !!

Kiki dziękuje, ze pytasz, Piszę ze szpitala i od jutra szkolenie ciąg dalszy. Prezd chwilą po raz pierwszy zrobilam bezbłędnie podłączanie jedzonka pozajel. Utrzymałam jałowość od początku do końca. Oczywiście cwiczenia są na lalce. Jutro będę "przepytywana" z tego i uczona dalej innych rzeczy.

Buziaki dla wszystkich
 
reklama
Bershka gratulacje widzę że dobrze Ci idzie na szkoleniu, niedługo wszystko dobrze opanujesz, trzymam kciuki! Ucałuj Kubusia :*

Do jutra dziewczynki...

 
Do góry