reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hehehe co do Pauli to sie mylnełam:-D sory!:zawstydzona/y::-)
Zaraz poprawiam i na nowo wklejam tabelkę
I pamietajcie że jak macie nowe pomysło to dajcie znać i sie zrobi dopisze lub usunie:tak:

tabelka:


reszta dziewczyn które się starają i akceptują tabelkę proszę o podanie odpowiedniej daty testowania i który cykl sie starają.. zaraz sie wtedy zmieni:)


Jeszcze tak można w razie gdyby któraś z nas skusiła się zatestować w innym terminie np wcześniejszym ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Kinga fajna tabelka :tak::-):-) jestem za!!! :tak: ale to Ty będziesz nanosić poprawki tak? i gdzie ona będzie widoczna? będziesz co jakiś czas ją wstawiać? hmm...
p.s. dzięki że mnie poprawiłaś, mam nadzieję że nie będę musiała testować w grudniu ;-)
 
Kinga fajna tabelka :tak::-):-) jestem za!!! :tak: ale to Ty będziesz nanosić poprawki tak? i gdzie ona będzie widoczna? będziesz co jakiś czas ją wstawiać? hmm...
p.s. dzięki że mnie poprawiłaś, mam nadzieję że nie będę musiała testować w grudniu ;-)
No wiec tak za błąd bardzo przepraszam ale nawet nie zauważyłam cholerka no:zawstydzona/y::happy: moj błąd.
Jeżeli chodzi o nanoszenia poprawek itp do tabelki to ja mogę wam wysłać na maila tabelkę i wtedy bedziecie musiały robić Inscreana i poprawiać nawet i Wy, ja nie mam nic przeciwko:) Ale to już jak sobie życzycie. Mogę ja sie tym zajmować ale i też możemy razem wszystkie, tylko zeby zamieszania nie było:-p;-)
 
Dzien Dobry,
Kingula- jaka fajna tabelka :)))))
I ile dziewczynek testujących!!!!!

U nas jak pisalam Ospa..tzn Maciuś ma.
Byliśmy wczoraj u lekarza...musze kazdą jedną krosteczke smarować synkowi mascią a potem takim pudrem w plynie. Synek czuje sie b. dobrze tylko te krostki ma...nic poza tym. Bardzo dobrze znosi ospę....by tak dalej:))))
 
Dzien Dobry,
Kingula- jaka fajna tabelka :)))))
I ile dziewczynek testujących!!!!!

U nas jak pisalam Ospa..tzn Maciuś ma.
Byliśmy wczoraj u lekarza...musze kazdą jedną krosteczke smarować synkowi mascią a potem takim pudrem w plynie. Synek czuje sie b. dobrze tylko te krostki ma...nic poza tym. Bardzo dobrze znosi ospę....by tak dalej:))))

Szkoda Maciulka ze tą ospę ma.. ale to chyba każde dziecko przechodzi:sorry: nawet ja miałam ospę pamietam...
Oby szybko mineło mu no i dobrze że tak całkiem dobrze ją znosi twoj synek.
Pozdrówki dla was robaczki :))
 
Jeżeli chodzi o nanoszenia poprawek itp do tabelki to ja mogę wam wysłać na maila tabelkę i wtedy bedziecie musiały robić Inscreana i poprawiać nawet i Wy, ja nie mam nic przeciwko:) Ale to już jak sobie życzycie. Mogę ja sie tym zajmować ale i też możemy razem wszystkie, tylko zeby zamieszania nie było:-p;-)
Kinga myśle żeby właśnie nie robić zamieszania to może Ty się będziesz tym zajmowała :-p;-):tak:

U nas jak pisalam Ospa..tzn Maciuś ma.
Byliśmy wczoraj u lekarza...musze kazdą jedną krosteczke smarować synkowi mascią a potem takim pudrem w plynie. Synek czuje sie b. dobrze tylko te krostki ma...nic poza tym. Bardzo dobrze znosi ospę....by tak dalej:))))
Czarodziejko dobrze że Maciuś tak łagodnie przechodzi ospe...masz racje lepiej teraz niż jak urodzisz :tak: szybkiego powrotu do zdrówka życzę!


Ciekawe jak tam nasze "świeżo upieczone mamusie"


Pyszczek, Gosia i Royanna :))))
Też jestem ciekawa co u naszych Mamusiek :tak::tak::tak:
 
I ja jestem ciekawa co u świeżo upieczonych mamusiek! :-):-):-)

Czarodziejko racja... lepiej teraz nic pozniej! :tak:
Paula oki ;) zobaczymy co reszta dziewczyn powie;-)

Sylola oki dopiszę cie jako przygotowującą sie ;) 3mam kciuki za dobre wyniki badań!


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witajcie!!
Tez jestem ciekawa co u świeżo upieczonych mamusiek:) Kinga witaj :)Super tabelka:)
Tak się zastanawiam co by tu na obiadek zrobic..Hmm..
Aaa!! I z M rano wózki na allegro ogladaliśmy. Już w koncu nie wiemy jaki kupic:eek::-D Tzn jaki model podac znajomym bo oni nam kupują:biggrin2: Chyba rezygnujemy z takich małych gondoli i bedzie Polski zwykly wózio na czterech nieskretnych kółkach:) Jeszcze nie wiemy do końca ale chyba tak;-)
 
Do góry