reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Szkoda że Kingi nie ma bo faktycznie smutno troszkę bez niej...
Pozdrawiam wszystkie i każdą z osobna...
Kinga wracaj bo smutno bez Ciebie!!! :tak:
Nawet nie macie pojęcia jak mi brakowało BB i Was!!!! :-):tak: Chociaż wam mnie brakowało...;-):-p:-)

Dzastina no wyczytałam że zajeździłaś wręcz męża!:-D:-) oj będą bliźniaki!:cool2:
Paula u was też widzę przytulanki pełną prą idą:happy: dziekuje Ci za info smsowe w zwiazku z dziewczynkami;-)


A u mnie to chyba wczoraj owu była tak jakoś czułam.... energia we mnie wstąpiła niesamowita ciągle sprzątałam, kuło mnie znowu... a ostatnim razem to bolało aż w czwartek i do wczoraj nic wiec pomyślałam że to własnie owu:sorry: pewna nie jestem ale może już mi pękło..

Ide sie rozpakować!
mam pomysł na tabelkę dla starających się ale to jeżeli tylko chcecie:tak:
 
reklama
tyle sie naszukałam czegoś z małymi bobaskami
a tu prosze jakie piękne DZIĘKUJĘ PAULA.
buziaki dla wszystkich dzieczynek.
Sylwia-co tam u ciebie?
 
:-) Paula..
a tabelka nic wielkiego
tylko musiałabym wiedzieć kto dokładnie sie stara o dzidzie teraz? tz mniej wiecej wiem... Tusia ty tez?
 
Kinga super że jesteś.... brakował nam tu ciebie!!! A z kąt ten pomysł z bliźniakami??? Hihihi... Ja po prostu nie odpuszczam, nie che sobie później zarzucić że coś pominęłam...że może to było wtedy a ja przegapiłam okazje i pociąg odjechał:-):-) na dzień dzisiejsza jestem tak napełniona że aż mi się wylewa He he he... wariatka ze mnie:-D:-D:-D:-D

Powiedz co to za tabletka? Z chęcią się nią zaopiekuję :-):-):-)
 
chodzi mi o coś takiego abyśmy wiedziały wszystkie kiedy kto testuje i komu już sie udało np... taki perduł w sumie ale może wam sie to spodoba wiec mozemy taka tabelke prowadzic, mozna nanosic zmiany oczywiscie i dodawac ludzi...
Ja Tutaj wstepnie tak napisałam ale jak coś to oczywiscie piszcie i zmienie... to jest tylko taka jakby kopia ;-):tak:

przykład:

tabelka zmieniona!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Super fajny pomysł Kinga.... wszystko super... Tylko proszę dopisz mnie, bo ja mam bardzo wolny internet i zanim mi się strona otworzy to pół dnia mija :confused2::confused2::confused2: U mnie 11 cykl starań... A Paula chyba test robi 30 listopada prawda? Nie grudnia:-):-):-) Pomysł fajny!!
 
Do góry