reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

(...)a swoja droga to Kacperki sa Kochane :-pPrawda Paula ?? hehe :sorry::-)
Sylwia prawda, prawda :tak::tak::tak: to takie słodkie aniołki z różkami ;-):-):-D

Anufifi życzę Ci aby wszystko się wkońcu poukładało po Twojej myśli :tak: Tulam mocno kochana Zobacz załącznik 180901

Dzastina to trzymam kciuki!!!! :-):-):-) biedny ten Twój M ;-):-D:-D

Patrysiu masz racje jedź wcześniej do lekarza, niech sprawdzi co i jak i leki przepisze! :tak:

Nadia ja nie liczyłam ruchów Kacperka i nie słyszałam o tym żeby liczyć...przecież to można w paranoje popaść ;-)

Narazie nie mam żadnych wieści od Pyszczka...mam nadzieje że brak wiadomości to dobre wiadomości ;-):tak::-)

Zmykam dalej do pracy...Buziaki!
 
reklama
Gosia urodziła!!! :-):-):-)



"o 1:05 urodził się nasz synek! 4100g i 57cm! jest prześliczny! o 23 byliśmy w szpitalu z rozwarciem na 7cm! ja jestem bardzo osłabiona dużo krwi straciłam bo łożysko nie chciało wyjść. Pozdrów e-ciotki! Buziaki. Gosia"

GRATULACJE!!!!:-):-):-)


gioeska gratuluje zdrowego i duzego syneczka.-.ale wiadomosci..caluski dla kacperka..tulam mocno i jeszcze raz gratuluje,,duzo zdrowka dla was..czekamy na fotki kacperka,,;-):-)
 
witam..

aniu co za dolki...bedzie dobrze zobaczysz pouklada sie wszytko..wszystkiemu dacie rade jest was dwoje do wspierania sie..usmiechnij sie,,,a co do tomeczka to sam przestanie jesc w nocy nic na sile..ja to taka zwariowana mama moj danielek zawsze taki drobny a urodzil sie taki duzy,,to do 5 roku zycia nastawialam zegarek na 3 w nocy i dawalam mu kaszke..przestalam dopiero jak urodzilam ercanka..i co wy na to..ja to przeopiekuncza mama...to dwa latka to ne tak duzo aniu..

paula i co napisala kasia sms..taka ciekawa jestem co u niej..

u mnie juz byly dwie kumpelki na kawce poszly i musze wziasc sie za obiad,,,pozdrawiam wszystkie dziewczyny..
 
Hej Dziewczynu tu mąż Pyszczka pisze byście miały informacje a więc:
Dziś o 11.00 z małymi minutkami na świat przyszedł nasz uchochany Sebuś przez cc waży 3600 gram i ma 56 cm długości ,oczywiście dostał 10 punktów i razem z mamą Kasią czują się dobrze
Pozdrawiam
 
TO ja pierwsza z gratulacjami :):):)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ale sie ciesze :) i czekamy na pierwsze zdjęcia....

Szybkiego powrotu do sił dla Kasi i duzo radości z Synusia zyczę :)
 
Strasznie jestem ciekawa co tam u Kasi ......
Paula nic nie wiesz????
paula i co napisala kasia sms..taka ciekawa jestem co u niej..
wiedziałam że brak wiadomości to muszą być dobre wiadomości!!!! :-):-):-)

Kasiu ogromne GRATULACJE!!!! :-):-):-):-)

Dużo zdrówka dla Was! Odpoczywajcie i nabierajcie sił! :tak::tak::tak:


A dzielnemu Tacie dziękujemy za przekazanie informacji!!! :-):-):-)​
 
reklama
Do góry